Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Recommended Posts

Nu ko, laikam klāt visgaidītākais updeits šajā topikā! Gari nevilcinoties, izstāstīšu visu, kas ticis izdarīts kopš pagājušā updeita.

Tātad, gribēju, lai manā rollerī ir kaut kādi izgriezumi, parakājos pa instagramu un atradu vienu interesantu iegriezumu underseatā, vēlāk to uzzīmēju un izgriezu, manuprāt, sanāca ļoti skaisti

thumbnail.jpg

Tad, kad visām plastikām tika aiztaisītas visas plaisas un robi, braucām pie krāsu veča pēc krāsām un ūdens smilšpapīriem, tad, kad visu iepirkām, protams, uztaisīju arī bildes

thumbnail.jpg

thumbnail.jpg

(Piedodiet, ka bildes tā sagriezās)

Tajā pašā dienā devāmies uz garažu,lai nogruntētu, tad, kad grunts nožuva, gājām pāri ar ūdenspapīriem, vēlāk visu krāsojām un lakojām, rezultās mani ļoti apmierina, tonis tāds, kā biju kārojis.

Visas nokrāsotās plastikas

thumbnail.jpg

thumbnail.jpg

thumbnail.jpg

thumbnail.jpg

thumbnail.jpg

thumbnail.jpg

Tas arī viss šajā updeitā, tagad tikai atliek sagaidīt siltāku laiku, lai saregulētu ,un tad jau atā ielās!

Labvakar, jāatdzīvina šis topiks arī! 

Sakarā ar to, ka forumā tāds izmirums, nestāstīšu visu sīki.

Tātad, sakarā ar to, ka ziemā jogam neieliku jaunus gultņus, to nācās darīt martā, pie reizes pievērsos dažādiem sīkumiem, kā notīrīju visus karterus līdz galam

thumbnail.jpg

pie reizes nomainīju visas špiļkas, taču vienai bija sačakarēta vītne, tādēļ tika izurbta lielāka

Sakarā ar to, ka ZX'am bija daudz mazas buktītes, nopūtu to ar karstumizturīgo krāsu un klusinātāju nolīmēju ar stickerbombu (nekas vēl nelobas nost)

thumbnail.jpg

Kā jau tika minēts, ieliku jaunus SKF C4 gultņus

thumbnail.jpg

Ieliku arī jaunus gultņus subfreimā, ja tā viņu sauc

thumbnail.jpg

Motors tika skaisti bez liekām drazām salikts

thumbnail.jpg

thumbnail.jpg

Ieliku motoru rāmī un tad sākās grūtā regulēšana, par to liels paldies brālim @filmix 

thumbnail.jpg

Kad biju saregulējis, sāku likt plastmasas un noirku jaunu STR8 spoguli

thumbnail.jpg

Vēlāk nopirku tonējamo laku lampām

thumbnail.jpg

Iznāca kaut kā šādi

thumbnail.jpg

Pēc šīm visām ciešanām beidzot pienāca brīdis, kad jogs tika pabeigts, pāris bildes ieskatam (protams, bildēs nav tik skaisti kā dzīve, tie, kas ir redzējuši, piekritīs)

thumbnail.jpg

thumbnail.jpg

thumbnail.jpg

thumbnail.jpg

thumbnail.jpg

thumbnail.jpg

Viss tika nesteidzīgi salikts tīri un skaisti kā biju iecerējis

Tātad, gala setups

Dr evolution 70cc cilindrs (nedaudz pavīlēts)

Mallosi multivar

21mm karburātors (precīza kopija)

Leovince ZX izpūtējs

Polini 90 filtrs

Mallosi lielā sarkanā atspere

Stage6 mazās sarkanās atsperes

Priekš šī setupa iet gana labi, ratu gaisā var dabūt bez problēmām, jo rāviens ir labs, šis gan jau ir viss, iespējams esmu kaut ko piemirsis.Liels paldies cilvēkiem, kas palīdzēja šī rollera tapšanā, īpaši lielas paldies @filmix, drīzumā nekas netiks likts šajā topikā, jo esmu nonācis pie jauna mopēda- Aprilia rx 50

(piedodiet, ja dažas bildes sagriezās)

Peace!

2 minutes ago, slow runner said:

Es neesmu eksperts, bet man tā liekas ka slēgtos gultņus kloķenei nevajag likt :hvz:

Anyway, tīri smuks rolleris un veiksmi turpmāk darbos ar to :great:

Tos gumijas aizsargus es noņēmu nost!

Paldies!