Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

GreenGlass

motocikls vai roleris

Recommended Posts

5 minutes ago, VuskansDavis said:

nu nez vai ir jēga 50cc hļupikus pirkt. un ja pirkt, tad tikai kkādas sendas, xps, vai rx50

paldies par ieteikumu ,bet es gribētu kautkādu ielas tipa vai ko tādu nevis krosinieku vai supermoto

viennozīmīgi japiekrīt VuskansDavis , jo viņam pilnīga taisnība.

Šis eksemplārs tev izies dārgāk + ar daudz vairāk galvassāpēm

Tad tiešām labāk nopirkt derbi senda un ar laiku vai uzreiz iekabināt viņam ko nedaudz jaudīgāku :)

On 2017.06.2. at 15:43, Liight said:

Ja tik ļoti gribi baiku ar 50cc http://www.aprilia.com/uk_EN/bikes/road/RS4/RS4-50-Replica/

šī būs tev mīlestība , bet iesaku ar 50cc palikt pie skūtera

Skaists jau ir, bet neiet vispār priekš tā kā viņš izskatās :D Paliktu labāk pie skūtera...

Kā jau pats minēji Aprilia SR50 Nav slikts, ja nepaņemsi jau mazliet kautu..

On 2017-5-27 at 23:37, GreenGlass said:

un pats ar scooteri

Fujak. Kur tu man rolleri redzi? :haha:jau gadu nav

Ja pa teemu. Neperc rolleri.  Mocis, pat ja 50cc, ir cita diršana. Uz rollera tu sēdi uz ķeblīša un rausiti to ručku cenšoties neapgāsties. Uz moča tu sėdi virsū, visu kontrolē daudz labāk plus ātrumi utt. 

Vnk mocis ir realdeal

On 27/05/2017 at 22:18, GreenGlass said:

sveiki, ko jūs sakat par http://www.championbike.lv/lv/f31-50-ar-palielinatu-jaudu-sarkans es domāju varētu būt ok. Otrs variants ir aprilia sr 50 bet gribētos kautkādu tā tipa moci ar 50 cc varbūt varat kauto ieteikt, cena nav tik svarīga ja ir kautkas pattiešām labs.

Ja vel intrese... pašam tagad tāds ir! Tātad max speed 85! Uzrāviens ir kkads protams nebus ka 2t sendai! Bet ja velies lai ilgi tur un nav bieži jaskruve, tad 4t! kīna ir labs variants! Cilindri šitiem tur ilgi! Bet atceries ja pērc jaunu, tad piebraukā cilindru jo tas ir čuguna! Plus  ir liela bāka un mazs patēriņš! Skaties pats

On 2017.12.19. at 7:10 AM, Maksimalists said:

Ja vel intrese... pašam tagad tāds ir! Tātad max speed 85! Uzrāviens ir kkads protams nebus ka 2t sendai! Bet ja velies lai ilgi tur un nav bieži jaskruve, tad 4t! kīna ir labs variants! Cilindri šitiem tur ilgi! Bet atceries ja pērc jaunu, tad piebraukā cilindru jo tas ir čuguna! Plus  ir liela bāka un mazs patēriņš! Skaties pats

labs joks vecīt:great::haha::haha:

46 minutes ago, Maksimalists said:

Jo?? Labs mopēds, priekš viņa cenas! Un tas ka viņam cilindrs vispār nāk 75cc nevis 50cc! Ja nezini kā viņš iet tad nerunā!

Priekš viņa cenas var dabūt firmas mopēdu kas ies 3 reiz vairāk nekā tā ķīniešu miskaste.Ir bijusi daudz saskare ar šādiem motoriem un neviens nekad nav normāli gājis atkarībā no viņa stāvokļa kaut vai labs:haha:

Tak scooteristi sacepušies par ķīnas mopēdiem. It nemaz nav slikti. Pašam reiz bija dio, gāja labi, nebija daudz jāiegulda, bet laukos dzīvojot mazie riteņi neder. Pēctam bija speedfight 2. Smuks nu ļoti, bet ieguldīt nācās daudz, lūza. Tagad ir wonjans, 72cc, iet uz 90kmh. Riteņi lieli, ir ļoti ērts, nav kauns vizināt žubītes dēļ smukās 4t skaņas. A to scooteri..nu skaņa ir sūds. Tā dūkoņa. 

Plus, par ātrumiem. Ir patīkami pašam uzņemt tos apgriezienus katrā robā, slēgāt robus. Jau 2 gadi kā man viņš ir. Un esmu ieguldījis tik daudz, kā mainījis eļļas un nolīmējis ar stickerbomb līmplēvi. Labi. Uz nākošo sezonu nākas mainīt priekšējo dakšu. Bet ir vērts ieguldīt tos 100 eiro un pēctam 2 sezonas braukt neuztraucoties. Protams. Šāda tipa mopēds stuntam gan nebūs. Bet ir ērti pārvietoties, kā arī var izbraukt kādu reizi caur mežu. 

Turpinot tēmu, ja māk kopt, tad arī kalpos ĻOTI labi..un ies labi. Tagad mani te noheitos, bet..esmu tikai par šāda tipa mopēdiem. Ja ir izdoma, tad arī šos var pārvērst par ļoti skaistiem aparātiem. 

Tak scooteristi sacepušies par ķīnas mopēdiem. It nemaz nav slikti. Pašam reiz bija dio, gāja labi, nebija daudz jāiegulda, bet laukos dzīvojot mazie riteņi neder. Pēctam bija speedfight 2. Smuks nu ļoti, bet ieguldīt nācās daudz, lūza. Tagad ir wonjans, 72cc, iet uz 90kmh. Riteņi lieli, ir ļoti ērts, nav kauns vizināt žubītes dēļ smukās 4t skaņas. A to scooteri..nu skaņa ir sūds. Tā dūkoņa. 

Plus, par ātrumiem. Ir patīkami pašam uzņemt tos apgriezienus katrā robā, slēgāt robus. Jau 2 gadi kā man viņš ir. Un esmu ieguldījis tik daudz, kā mainījis eļļas un nolīmējis ar stickerbomb līmplēvi. Labi. Uz nākošo sezonu nākas mainīt priekšējo dakšu. Bet ir vērts ieguldīt tos 100 eiro un pēctam 2 sezonas braukt neuztraucoties. Protams. Šāda tipa mopēds stuntam gan nebūs. Bet ir ērti pārvietoties, kā arī var izbraukt kādu reizi caur mežu. 

Turpinot tēmu, ja māk kopt, tad arī kalpos ĻOTI labi..un ies labi. Tagad mani te noheitos, bet..esmu tikai par šāda tipa mopēdiem. Ja ir izdoma, tad arī šos var pārvērst par ļoti skaistiem aparātiem. 

Honda ir japāņu tehnika . 

Protams , nekas saldāks par burkānu nav bijis . wonjan :D

Edited by Watch Me

2 hours ago, Roltons02 said:

Tieši tā man motors tāds pats kā vonjan! Iet nu perfekti, var pa mežiem izbraukt ar lielajiem ratiem! Vizinu meitenes, un nav kauns no spālgās skaņas! Tieši tā līdzekļi nav jāiegūlda vispār! Vienīgais sīkumi, samainiju eļļu un ķēdi!! Viss iet ideāli!!!! Pagāju garām roxam stock, ar multivaru un yasuni!!!!!!! Protams maksimalais ir atrāks, bet uzraviena man labāgs!!! ir vērts, tu nopērc par 1k un brauc 2-4 gadus bez cilindru maiņas! Protams ja spiedīsi katru dineu tad protams neturēs cilis!!!!!!! Piekrītu tev vecīt shitie ir labi!!!

2 hours ago, pgobigmax said:

Priekš viņa cenas var dabūt firmas mopēdu kas ies 3 reiz vairāk nekā tā ķīniešu miskaste.Ir bijusi daudz saskare ar šādiem motoriem un neviens nekad nav normāli gājis atkarībā no viņa stāvokļa kaut vai labs:haha:

Ies jau labāk es tak teicu ka pagāju rox garām! Un cik vbieži viņu skrūvē ko??? Ir jau miskaste??? Izsskats labs, un nav nekas jāiegūylda! Būsi kaut ko vecīt sajaucis!!! No hate par roxiem!! Man arī rox patīk! Tikai ir jāmāk atšķirt!

On 19/12/2017 at 7:10 AM, Maksimalists said:

Vairs nevajag jau braucu ar aprilia sr50. bet tāpat paldies ;)

On 12/20/2017 at 19:28, Roltons02 said:

Žubītes nav kauns vizināt , bet žubītēm vizināties gan kauns , man 250 iet pa vējam , bet ja vējš pretī tad 249 , apmierina lielie riteņi lai varētu gāzēt pa granten pēc alus pa ģerevņas ceļu .

Bet ja nopietni tā gadās, ka mēģini pateikt citam ka wonjans labs jo ar neko labāku neesi braucis . Un jā mināra stoks ar multivaru iet pa priekšu tam jaudīgajam 72cc ķīnas šedervam.

p.s iepis gravi un apsveicu ziemassvētkos

Edited by joozix
Ata

1 hour ago, joozix said:

Žubītes nav kauns vizināt , bet žubītēm vizināties gan kauns , man 250 iet pa vējam , bet ja vējš pretī tad 249 , apmierina lielie riteņi lai varētu gāzēt pa granten pēc alus pa ģerevņas ceļu .

Bet ja nopietni tā gadās, ka mēģini pateikt citam ka wonjans labs jo ar neko labāku neesi braucis . Un jā mināra stoks ar multivaru iet pa priekšu tam jaudīgajam 72cc ķīnas šedervam.

p.s iepis gravi un apsveicu ziemassvētkos

Nu man aerox ar yasunu un multivaru negaja garām , tikai garajos gabalos, vinjam pa 5 km ātrāks!!!!