Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

GreenGlass

motocikls vai roleris

Recommended Posts

12 hours ago, joozix said:

Žubītes nav kauns vizināt , bet žubītēm vizināties gan kauns , man 250 iet pa vējam , bet ja vējš pretī tad 249 , apmierina lielie riteņi lai varētu gāzēt pa granten pēc alus pa ģerevņas ceļu .

Bet ja nopietni tā gadās, ka mēģini pateikt citam ka wonjans labs jo ar neko labāku neesi braucis . Un jā mināra stoks ar multivaru iet pa priekšu tam jaudīgajam 72cc ķīnas šedervam.

p.s iepis gravi un apsveicu ziemassvētkos

Kāds kauns. Vismaz skaņa ir smuka, nevis trimmera dūkoņa. Un nekas netiek mēģināts teikt, ka wj ir labāks par ko citu. Protams,ja tu dzīvo pilsētā, rolleris ir ideāls variants. Bet man, kā lauku cilvēkam, wj ir ideāli! Un jā,speedfights bija labāks savā ziņā. Bet esmu par manuālu ātrumu pārslēgšanu..

12 hours ago, joozix said:

Neviens nav garantējis ka roxs bija saregulēts!

Taisniiba veciit par manu roxu iet runa bija bedre liidz 70-75km/h un tikai peec tam paveeraas tur taa probleema, peec tam nomainija sajuuga atsperes netureeja liidzi mocis, taa ka nu es par roxu gan vairaak izspiediisi ja zini ko un kaa dariit, gan arii skana buus patiikama, protams, ja izpuutejs nepuus garaam vai nav caurs aptuveni taa. Roxam regulaacija bij galiiga dirsaa, tajaa laikaa.

1 hour ago, Roltons02 said:

Kāds kauns. Vismaz skaņa ir smuka, nevis trimmera dūkoņa. Un nekas netiek mēģināts teikt, ka wj ir labāks par ko citu. Protams,ja tu dzīvo pilsētā, rolleris ir ideāls variants. Bet man, kā lauku cilvēkam, wj ir ideāli! Un jā,speedfights bija labāks savā ziņā. Bet esmu par manuālu ātrumu pārslēgšanu..

25 minutes ago, KristersZarins said:

Taisniiba veciit par manu roxu iet runa bija bedre liidz 70-75km/h un tikai peec tam paveeraas tur taa probleema, peec tam nomainija sajuuga atsperes netureeja liidzi mocis, taa ka nu es par roxu gan vairaak izspiediisi ja zini ko un kaa dariit, gan arii skana buus patiikama, protams, ja izpuutejs nepuus garaam vai nav caurs aptuveni taa. Roxam regulaacija bij galiiga dirsaa, tajaa laikaa.

Ne nu jaa, bet nu tomēr līddzi braukt var, un pa mežiem labāk tiku cauri!!! Labs variansts lēts un ar ātrumiem!

On 2017.12.25. at 0:49 PM, KristersZarins said:

still,tāpat tev tas roxs neiet.

Ko jūs visi varat dirsties? Tak Yamaha un Honda nāk no Japānas. Japāna ar Ķīnu ir ļoti atšķirīgas transportlīdzekļu jomā. Japāna vienmēr būs labāka par ķīnu. Bet viss labāka būs Piaggio grupa, kas lielako daļu ražo Itālijā un reti ko ņem no japāņu rūpnīcām. Takā viss labāka paliks Piaggio grupa, jo ar to tu vari braukt principa visur un viņai nekas nebūs. Diršana ar ko labak braukt laukos, ar skūteri vai ar Keewey. Tad laukos viss labāk patās braukt ar enduro vai supermoto, kuram protams bezceļnieka riepas. Jo gludās riepas taču ir domātas priekš asfaltēta ceļa, nevis priekš grants ceļa. Beigu beigās, Keewey ir labākais no ķīnas, bet pārējās ķīnas firmas ir s***.

On 2017.12.31. at 16:41, TheKing said:

Es jau tev piekrītu. Visas ķīnas ir mēsli, jo puse ir ķīna un ja nesamelošu tad arī PSRS detaļas. Protams ja braukt māki, tad ar jebkurām riepām braukt varēs. Bet ar enduro riepam cita lieta uz tāda ceļa.

čista zini ka mēsli, esi ar šito braucis??? Ja nezini tad lieki te nerunā!! Vari heitot ķīnas, bet nesalīdzini ar 4 t skūteriem, tā ir pavisam cita runa!! Iet viņš labi!! Nedirsies daudz!

Piekritīšu par keeway tas ir ahuenns, bet tu neesi braucis ar shito!!!!!! 

Edited by Maksimalists

18 hours ago, Maksimalists said:

čista zini ka mēsli, esi ar šito braucis??? Ja nezini tad lieki te nerunā!! Vari heitot ķīnas, bet nesalīdzini ar 4 t skūteriem, tā ir pavisam cita runa!! Iet viņš labi!! Nedirsies daudz!

Piekritīšu par keeway tas ir ahuenns, bet tu neesi braucis ar shito!!!!!! 

// nedirsies daudz ! // - ak nee, ko tad tu izdarisi ? 

Nē. Katram ir savs viedoklis un katram ir savs ideāls. Neviens te netaisās neko pierādīt, ka čainas ir labākas. Vienmēr forumā ir bijuši cilvēki ar čainām, bet rolleri šeit tpt tiek respektēti. Nevajag pliku hujņu dzīt. Uzskatu, ka tāpat kā rolleristi un supermoto respektē viens otru, arī čainas ir pelnījušas, lai netiktu noniecinātas. 

Šī jūsu diršanās ir tik bezvajadzīga . Par savu viedokli nekad nestrīdas un neviena viedoklis nav nepareizs , par viedokli tikai var argumenēt un jūs te tagad kaut kādu cirku rādat . :pizdi:

Manas viedoklis ir tāds . Ja budzets nav liels un gribi tikai braukt un nelabot , tad perc to wonjan , jo draugam ari bija kiina no salona un viņa neplist ta ka tas vecaas kiinas . Ja nauda ir daudz , tad perc labak firmas moci , bet jaunu , es isti nezinu bet gjau aprillia vai derbi butu tie labakie un bez ierobezotajiem iet viņi labāk nekā ķīna . Un Firmas mocus , rollerus tu vari vieglak modificet un iegūt lielāku jaudu . 

Bet ja esi tāds cilvēks , kuram patīk arī kko paskrūvēt un rokas neaug no dirsas , tad droši var arī pirkt fiminieku moci vai rolleri  ap tiem 1000 eiro , tikai vajag cilvēku , kas kaut ko saprot no tā , lai tu neiegrābtos . Šad tad protams kaut ko vajadzēs paskrūvēt , bet man piemēram patīk arī tas process kaut ko sataisīt (vai sapist vēl vairāk). Bet nu jā būtībā ja nauda daudz pērc firmas moci vai rolleri. Ja nauda nav daudz un gribi daudz braukāt nevis taisīt , tad perc ķīnu. Ja gribi šad tad arī kaut ko padarīt vai modificēt , tad perc firmas moci , rolleri . 

Mocis vai rolleris tas gan vairāk tavā ziņā. Ar rolleri viegāk var iemācīties to pašu '' wheely '' ja tas tev interesē . Ja vēlies arī caur mezu izbraukt labāk kaut kādu  derby , bet nu ar rolleri arī ir braukts pa mežu . 

Veiksmi nopirkt ko vēlies un gaidam, kad atrādīsi savu drapaku forumā . :great:

Diezgan smieklīgi lasīt komentārus kurus raksta cilvēki kuri nu nepis nerubī neko no tā ko paši sarakstījuši . Ja nezini turi muti un nedirs pretī cilvēkam kuram Ir pieredze ar rolleriem , močiem. 

Ja nauda nav Tik daudz lai nopirktu kādu firmas moci , vai mopēdu(Rolleri) , tad protams pērc wj , vai kādu keeway rolleri. Pēc savas pieredzes saku ka Keeway Nav drausmīgi slikti varianti , un  pa mežu ar viņiem arī var močit , vienīgā problēma ir tāda ka ķINAS ražotie  mopēdi nav tie kvalitatīvākie( Bet ja galva ir uz pleciem , tad visu varēs savest kārtībā un močit tālāk). Pats savus mopēdu pirmsākumus sāku ar ķīniešu mopēdiem , Močiem un Nu sūdzēties nevar , Protams nav tas pats kas ar brendu braukat bet nu paibaķ , caur visiem purviem , mmežiem gāja cauri kā pats nelabais .. 

Bet Protams labāks variants būtu Brenda firmas moči vai rolleri . Dārgāk bet kvalitatīvāk , un skrūvēsi protams mazāk nekā čiņčiku. Nav tik grūdi pakrāt vairāk naudu , lai nopirktu Firmas , nekā 

ķert to pašu pirmo un pectam nožēlot :) . Īsāk sakot tā ir gaumes lieta , ja patīk mocis ņem moci , ja patīk rolleris , ņem rolleri :). Visur vienmēr būs cilvēki kuri nodirsīs par tavu izvēli , bet atceries ka tu brauka ar to transportu nevis kāds cits :) 

Tiešām tā ir taisnība, ka mūsdienu jaunatne nodirš viens otru. Es šeit nēesmu ilgu laiku, bet salīdzinot šo forumu ar motopower vai bmwpower. Šeit mēs visi esam zemā līmenī, tai skaitā arī es. Protams admini un moderātori ir gudrāki un vairāk zinošāki ap šo sfēru. Bet viņi vismaz sniedz padomu vai palīdzību bez lamu vārdiem. Tad kad es sniedzu jautājumus, lai man palīdzētu. Man atbildēja xero, nevis neviens no jums, tad paliek jautājums kur ir jūsu gudrība. Nevajag arī dirst virsū jaunajiem, jo citi ir slinkāki lai paši sameklētu, citi nav. 

Tiešām liekas ka mēs visi esam aizmirsuši, kas ir forums. Forumā veido diskusijas, no kuram veidojas viedokļi. No katra viedokļa un domām, mēs kautko iegūstam un mācamies.

Piemetinot pēdējo lietu. Runa nav tikai par forumu, bet arī par ceļu un transportu kopā. Ja es tagat pieminu to ka es braucu ar Vespu, kā arī tas ir. Tad viena daļa uzreiz izmantotu stereotipu, to ka esmu gejs.

Bet piemēram Vespām ir vespa spiets, kas ir tikpat liels pasākums kā Scooter Openings vai Closings. Šajā pasākumā ceļu nobloķē Policija, nevis scooteristi. Jo šos braucējus ciena Policija un viņiem nav sadragāta reputācija kā mums. Kā jau stunt topikā tika minēts ratā var jebkurš pacelt. Bet veči braukt profesionāli kautvai pa ielu jebkurš nemāk. Ja gribam stuntot pa ielu, tad vismaz to daram vakarā. 

Viss šis nav nekāds heits, tas ir tikai viedoklis par mums visiem. Tikai šeit ir vienīgā vieta kur viedokļi ir sākuši raisīties. 

P.s Tas čalis jau sen atrada savu braucamo.

Atceraties to ka ja nebūtu Vespas, neviens no scooteriem šeit nebūtu. Protams gaidu kāda viedokli arī atpakaļ.