Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Delis

Atsauksmes/Kritika Openings 17'

30 posts in this topic

Viss ļoti patika,bet daži idioti tiešām nesaprot "neraut ratā" un "braukt kolonā" Brauc 3 rindās:pizdi:

Viņam pasaki lai brauc normāli,parāda fakuci,nezinu jāsit viņus vai kas,bet nu pasākums ļoti izdevies!:wrenchin:

Pasaakums labs, bet bija paaris induviidi kaa viena meitene, kas man brauca pa prieksu un visu laiku mainija tad viena kolona tad otra zb jau palika. Bet patieshaam ahujenna :)

Es pasākumā nepiedalījos ,bet ir ko pateikt . Nevajag censties tik ļoti rauties uz pasākumu ja tehnika nav tehniski kārtībā . ļoti bēdīgi bija skatīties , kā jūs stāvat ceļmalās ar pus izjauktu tehniku.  Protams palīdzēju kam varēju , bet vajag tak laicīgi gatavoties un ja nu nesanāca visu laicīgi ,tad sēsties kādam blakus vai kādā citā veidā tikt uz pasākumu. :great: . Tā jau prieks bija ,kad jūs tik daudz bijāt. 

Edited by Watch Me

Ļoti patika un esmu apmierināts ar to, ka viss bija kā iedomājos. Trasē nokaitināja daudzi cilvēki, kas lido tieši tavā joslā iekšā, griežas apkārt jebkurā brīdī un tas ka atstāj savus mopēdus kur grib. Es pilnīgi tagad saprotu Dēli, kāpēc visu laiku streso un bļauj, bet ko darīt, ja neviens nesaprot ko viņiem saka. Paldies visiem par pasākumu! :)

Uzskatu, ka organizatori savu darbu izdarīja godam-liels paldies viņiem par to.  Tikai dalībniekiem jāmācās un jāsaprot, kā uzvesties gan trasē, gan uz ceļa. Gan par atkritumu atstāšanu, gan braukšanas stilu un manierēm. Īpaši vēlos uzsvērt apzinātu pēdējā brīža bremzēšanu kolonā un braukšanas virziena maiņu par 90-180 grādiem, kad nepaskatās, vai kāds nebrauc no aizmigures. Shagija video varam redzēt spilgtu piemēru kādas šādiem pagriezieniem ir sekas. 

Ceru, ka dalībnieki mācīsies no citu kļūdām un nākamajos meetupos (ja tādi vēl būs) šādi starpgadījumi neatkārtosies. 

Vispār laikam labi, ka mēs Tukumnieki neaizbraucām laikā uz kolonnu un arī atpakaļ nebraucām kolonnā, jo izklausās, ka tur čābīgi diezgan. Pirmo reizi apmeklēju šo pasākumu, vairāk tomēr patika braukšana pa Rīgu un uz Rīgu nekā pasākums, patika arī pačolēt kāda tehnika citiem, daži baigi iekrita acīs. Bija, manuprāt, samērā labi noorganizēts, bet kaut kā liekas par īsu tas viss pasākums. Debīli bija tas, ka daudzi vispār neko neskatās vai arī nopirkuši XS izmēra ķiveres, jo brauc un griežas kur pagadās, neko neskatās un tik bliež. No Tukuma izbraucām aptuveni 18 cilvēki un tikai divus pievīla tehnika. Nākamajos gados varētu sadomāt kaut ko, kur vairāki varētu piedalīties nevis visu pasākumu sēdēt vai pirst pa trasi.

Man likās ka kolonai jābrauc ir uz 50km/h. Manam draugam negāja virs 60, un līdz ar to mēs noklīdām no kolonas, bet pateicoties google maps atradām ceļu uz 333 trasi, pie reizes satikām user:filmix, beidzoties benzīnam, arī noklīda no bara... :D

34 minutes ago, Frosty said:

Man likās ka kolonai jābrauc ir uz 50km/h. Manam draugam negāja virs 60, un līdz ar to mēs noklīdām no kolonas, bet pateicoties google maps atradām ceļu uz 333 trasi, pie reizes satikām user:filmix, beidzoties benzīnam, arī noklīda no bara... :D

Visu laiku braucu 45-48km/h,varbūt vnk kolonna atpalika un tad arī jūs atpalikāt.;(

1 hour ago, Delis said:

Visu laiku braucu 45-48km/h,varbūt vnk kolonna atpalika un tad arī jūs atpalikāt.;(

pēdējā kolonā bija tā diezgan interesanti,nezinu kā braucaām visslaik ar normālu ātrumu ,pēkšņi bijām maz cilvēki,varbut kādi daži rolleristi pa vidu sabremzēja to kolonu,hujviņzin ,tad pa tiltu uz 95kmh dabūjām vilkt klāt lai tiktu normāli atkal kolonā. Un nakamreiz vajadzētu zināt cikos +- izbrauc no staķika,jo aizgāja jau bara instinktā ,kad daži sāka laizt klāt rollerus,domājot ,ka notiks kustība uz 333.

mans skats no organizētāja puses 

pirmkārt gribu pateikt lielu paldies ,ka ieradāties uz atklāšanu ,biju ļoti priecīgs ,ka jūs bijāt tik daudz :great:

otrkārt gribu izteikt lielas dusmas par dažu indivīdu stulbajiem izgājieniem pasākuma laikā...

like nopietni notiek dragreis un es tāluma redzu,kā cilvēki ar saviem aprātiem ir uzlīduši kalnā augšā :bljee:

treškārt sapratu ,ka stulbs paliks stulbs un tur neko izmainīt nevar :emo:

Saprotu,ka neesmu tas spīdošākais organizātors,savas prasmes palēnām pieslīpēju kā ne kā tikai mans otrais vadītais pasākums . 

Paldies visiem ,kas uzvedās normāli un cienīja mūsu darbu :great:

Pats openingā nebiju, bet redzēju kā Šagijs saskrējās ar Antonu

Lab tas tur tā, gadījās stulbi sanāca un saskrējās. Bet rupji sakot, de*ili bija tas, ka džeki tikko saskrējušies, tikko dabūjuši piecelties un citiem rupji sakot p*huj par to un tāpat stiepj pilnā garām un taisa dragus. Tā tikai var sanākt viss tas pasākums trakāk, ja katrs šitā zipās ''pats par sevi''. Nu reāli, ja tu redzi ka priekšā džeki ir ceļa vidū, tad kāpēc ir vajadzība skrieties? Tās 2 minūtes nav iespējams pagidīt kamēr visu nokārto un aiziet nost no ceļa? Nav jau jābūt kā sunim, kas tikko palaists no ķēdes, varbūt tur nebija nekas max bīstams, bet paši redziet kādi dažādi negadījumi notiek šobrīd..

Man vienīgam prasās par kādu aktivitāti vairāk 333 trasē?(runa iet par slow wheelie uc...)kā kādreiz bija karteru mešana vai kas tāds,pievienot vēl ko jaunu.Saprotu ,ka laiks arī nav diezgan daudz trasē,lai ko vēl pievienotu,bet mošk ko var.Kas netiek uz dragrace vai kā ,paralēli kur citur piedalās kroč kā tā

Edited by MrElvis4

8 hours ago, MrElvis4 said:

Man vienīgam prasās par kādu aktivitāti vairāk 333 trasē?(runa iet par slow wheelie uc...)kā kādreiz bija karteru mešana vai kas tāds,pievienot vēl ko jaunu.Saprotu ,ka laiks arī nav diezgan daudz trasē,lai ko vēl pievienotu,bet mošk ko var.Kas netiek uz dragrace vai kā ,paralēli kur citur piedalās kroč kā tā

galīgi švaki mums ir ar laikiem ,bet centīsimies kaut ko foršu izdomāt uz closingu :great:

Paldies liels par jūsu kritiku,uzklausijām jūsu viedokli un centīsimies ņemt vērā to..   PALDIES.:great:

8 hours ago, kanēlis said:

Tas bus tikai scooteru closing vai ari mocu u.t.t.

A un kada ir dalibas maksa?

moča arī tikai līdz 125cc un ne vairāk.:nene:

4 hours ago, kanēlis said:

Un kāda ir ieejas maksa?

Un pa cik varēs nopirkt SP.LV uzlīmes?

ieejas maksa vēlāk tiks publicēta,SP.LV nezinu,iespējams,ka varēs.