Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Sesks

Jog RR by Sesks

Recommended Posts

12 hours ago, aigarix said:

Noņem slēpi, uzliec panu :haha:.

Sorry slēpe pagaidām paliks. Nepatīk kad dubļus met uz muguras .

Pannu esmu uzlicis bet tajās bildēs vnk nav.

Yoo. Nu tad jau pirmais 1k km ar jogu un varu teikt tikai labāko . Pievīla vienā rītā kad vajadzēja tikt uz pilsētu. Izrādijās ka špiļka ir izkritusi un blīve izpūsta. 

Gāju pie virpotāja uztaisīja špiļku un uzgriezni. Tad rakstīju @Mīna ka vajag blīvi šis mēģināja izpalīdzēt bet viņam iedeva veikalā neīsto blīvi un tādu atsūtija , bet nekas. Tad devos uz Gulbeni kur noplēsa nepatīkamu ciparu par parastu galvas blīvju komplektu. Mājās tika noslīpēta galva un cilindra augša jo abas bija saliekušās. Cili saliku un tad situ dūmā. Viss čotka! Visu saliku atpakaļ un tad devos mājās . Izrādās ka tālā spuldze ir izdegusi , to jau nomainīju. Next day pārgāju visu kurbuļa mehānismu un ar solidolu sasmērēju lai nečikst un lec atpakaļ. Tad arī startera sajūgu iztīriju lai strādātu jo drīz likšu virsū starteri bet līdz startera vadiem nenāk strāva , pārbaudīšu releyu un pogu. Konstatēju to ka priekšējās bremzes ir jāizjauc un jāpārtīra. Un tad vēl jasataisa pagriezieni jo pagaidām tikai deg. Paldies @Maarcha par starteri.

To do:

Pārtīrīt priekšējās bremzes. 

Sataisīt elektro startera elektribas padevi .

Sataisīt pagriezienus.

WhatsApp Image 2017-06-28 at 16.31.58.jpeg

Edited by Sesks

On 6/11/2017 at 0:13 PM, aigarix said:

Noņem slēpi, uzliec panu :haha:.

11 hours ago, aprilissr50r said:

norauj tak to slēpi lūdzu nost

paldies

1 hour ago, divinjs said:

Bez slēpes būs ideāli!

Veiksmi!

On 6/11/2017 at 3:07 PM, Neosiņš said:

Piekrītu @aigarix,bez slēpes izskatìtos labāk.

Tā jau mani esat izbesījuši. :doh:

WhatsApp Image 2017-06-29 at 17.47.16.jpeg

6 hours ago, SPOKSzip said:

Neatmet ar roku jogam. Dabuj lodāmuru un paskaties video,kā sataisīt plaisas. Uzlabo vizuālo,būs konfekte :great:

Nēsi viens no tiem "kupi - prodaj". :nene::hehe:

Runa neiet par plaisām kur tik jasaspiez kopā un jasalodē bet par tajām vietām kur ir robi izrauti . Piemēram no grīdas sanā ir izrauts robs kur stiprina pannu. :) 

21 minutes ago, Sesks said:

Runa neiet par plaisām kur tik jasaspiez kopā un jasalodē bet par tajām vietām kur ir robi izrauti . Piemēram no grīdas sanā ir izrauts robs kur stiprina pannu. :) 

Man gluži tāda pati situācija bija ar NRG grīdu. Es vienkārši ar sīkzāģīti izgriezu to visu robu, sameklēju kādu donora plastmasu un iekausēju iekšā. Tas reali ir ļoti vienkārši, varbūt šķiet, ka ir grūti. 

Tātad iepriekš minēju ka vsjo joga motors zbs sataisits . Braucot pēkšņi pazuda jauda, domāju ka benzīns beidzās bet nē vēl bija . Iepriekš nevarēja pielaist aukstu jo pie elektroniska čoka jau bija kāds līdis klāt un bija ktkas regulēts :doh::doh:. Tagad čoks strāda un viss bumbās. Ar tēti domājām kas varētu būt pa vainu ka nelec , jo sataisijām čoku un tpt nekā , un tad iedomājāmies par komresiju jo mums liekas ka viņš auksts nevar iesūkt benzīnu cilī bet silts visu dara zbs . 

Ko es esmu izdarījis pa nedēļu: 

Sataisīju e-starteri.:smokin:

Ieliku jaunus ruļļus jo vecie 5g ruļļi bija nokalpojuši . Tagad iekšā 5,7g

Uzliku jaunu dzeses šķivi, jo iepriekšējais īpašnieks nolauzis visas malas :doh:

Nopirkta Motul 710 eļļiņa.:jack:

Iztīriju filtra švammi n filtra kasti.

Aizšpaktelēju priekšas plastmasas caurumu. ( Nu nesaprotu kā var nolikt uz mutes tā ka spidometra covers ir robains.:bljee:)

WhatsApp Image 2017-06-26 at 21.37.07.jpeg

Manuprāt tā ir kompresijas vaina.:alkofest:

WhatsApp Image 2017-07-07 at 18.24.55.jpegWhatsApp Image 2017-07-03 at 18.52.32.jpeg

Edited by Sesks

Tā nav kompresijas vaina .:doh::hehe:

Izmēriju kompresiju un iznāca 6 bāri. Manuprāt normāla kompresija. 

Izrādās ka blīvslēgu vaina , jo sagazelejot mopedu viņš auksts pielec ez. 

Izskatās ka jogs nemaz negrib atvadīties . :kaspich: Nesen saplīsa siksna. Sakusa varikam ruļļi , varika aizmugurei šlices pazuda , dzeses šķīvja šaibai arī pazuda šlices un pārplīsa. 

Tad nu bij cirks, aizbraucu uz scooterīšu veikalu gulbenē saku lai dod siksnu priekš minarelli horizontālā garā trumuļu kartera , pasaku siksnas izmēru un tad pārdevējs pasaka ka es ktko diršu ka nevar būt tāda siksna tajam karterim un iedot garāku , :doh: saka ka derēs 100% . Nu neko, ok  laižū atpakaļ uz Mājām 34km , atbraucu piemēru nu neder , par garu tā siksna , braucu atpakaļ nu tad jau dusmīgs biju jo nu vairāk degvielā nevis siksnā aiziet , iedot man siksnu pēc izmēra bet iedod platāku , es saku man nederēs tik plata (17.5) iedod biki šaurāku (16.5) viņš saka nē , šitajai būs lielāks gals aizies augstāk , bija galīgi [censored]uj jo gribēju salikt max ātri , nu ok nopirku,paprasīju vai viņam ir 7g ruļļi šis atnes ktkadu noname firmu pa 15e:eek: (Logiski ka nenemu) atkal braucu Mājās un nu neder par platu tā siksna.Nu tad pazvanīju pa telefonu un izteicos viņam ko domāju par viņu. :weed: Next day aizbraucu uz Madonu ieķēru parastu dayco siksnu 747 16.5.:great: Drīzumā saimainīšu saļņikus un citu sveces pīpi jo šī krīt nost jo iekšā apraut vītne. 

Paldies ja izlasiji šo anekdoti! :D 

4 hours ago, aigarix said:

Uz to veikalu nav jēgas iet :haha:.

Veiksmi darbos.

1 hour ago, Tomijs said:

Gulbenē pie Andersa biji?emoji2.png

Viņš man virzuļa sprostiņus gribēja pa 6€ notirgot.emoji2.png

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk

Zinu zinu . [censored]uj rīt aiznesīšu atpakaļ to siksnu :D Izbraucu dažus apļus , pajāju bet nehuja nevar redzēt ka braukts. Tas čalis vispār [censored].

23 hours ago, xero said:

6bar tev ir normāla kompresija? :doh:

Tā man pateica rolleru servisā nav laba bet jālec. Vēlāk vedīšu izslīpēt un ar remkomplektu ;) (Nezinu cik jābut kompresijai šitiem triperiem , lasīju ktkur 8bar ktkur 13bar)

Sveijki. Tātad šodien 7:00 no rīta trīs mopēdi pisām uz Madonu skatīties sacensības viss zbs , pieleju benzīnu. Braucam braucam viss norm bet braucot kalnā pēkšņi pazūd jauda , ......wtf? ok iet un sāka iet labāk no sākuma likās mybe ūdens tika filtrā nu nekas , nē pēkšņi rolleris apstājās un dzirdēju skaņu takā kautkas iesprūstu . Uzsitu pa kurbuli un pielec , dīvaini mybe gļuks ktkads , braucam un pec 1km tas pats tikai kurbulis ciets.....:bljee: nu nekas uzpisu stiprāk un brapapapapapa aizgāja bet nu tad atkal un tad vairs neleca. Paldies ka user @<<Andrejs>> aizstūma mani līdz Madonai kur atstājām rolleri . Nu noliekam un nu neko jālaiž uz sacensībām , tur vēl nekas nenotika gaidijām gaidījām nu izdomājām ka jaizbrauc līdz kaplim pasēdēt wifi jo sacensības vēl nebij sākušās . Izdomājām aizbraukt pie rollera mybe pamēģināt pielaist nu pielaidām viss bij oky :bananaway:. Aizbraucu nomazgāt viss ok pielec ar pirmo un tad nu uz sacensībām. Skatijāmies kā brauc bij zbs un tad jau pēc rolleru sacensībām vilkām mājās. Un atkal apmēram tajā pašā vietā nokļiņija un nāca laukā dīvaina skaņa no izpūtēja. Dastūmām uz garāžu un sākām jaukt izjaucām un konstatējām ka nebij eļļas .no hate ( Iepriekš eļļas lampinja strādāja un sūknis arī kad iedegās vienmēr pielēju un izdzisa . Nezinu kapēc tagad nē bet nu zinu to ka es viņu vairs neizmantošu. :) ) Tātad šeit būs lists 

To do:

Dabūt jaunu cilindra komplektu 

Eļļa

Filtra švamme 

Antifreeze flush jo baigi brūns nāk laukā kautvai svežs.

izraut bačoku 

Nopirkt jaunu aķi.

Tas arī viss .:great: Zinu ka nevienam tāpat neinteresē bet nu nekas.

WhatsApp Image 2017-08-20 at 21.50.13 (1).jpegWhatsApp Image 2017-08-20 at 21.50.13.jpegWhatsApp Image 2017-08-20 at 21.50.12.jpegWhatsApp Image 2017-08-20 at 15.36.01 (1).jpegWhatsApp Image 2017-08-20 at 22.14.52.jpeg:weed:

Edited by Sesks

Soo, kopš iepriekšējā update nekas daudz netika izdarīts.

Šeit lists kas tika izdarīts :

Nokrasots varika vāks

termo dacika vads pielodets atpakaļ pie dačika.

Izrauts eļļošanas mehanisms.

Viss rāmis satīrīts. 

Sataisīta buzetti kājiņa lai būtu lietojama.

Nopirkts mf 50cc kits

+/- sataisīti plastmasi vairs nav neviena roba plastmasos .( drift stitches x )

To do:

Manuala čoka conversion kits prieks phva ja ir pm man :) 

Wingbells 

Siskna

Aķis.

Citas krāsas gabarītu gaismiņas. 

Paldies pacakiem kuri palidzeja ktko salikt :D:D  @D2nuks @AlexX

p.s jogs iet (ratā)

Dažas bildītes lai interesantāks topiks

WhatsApp Image 2017-08-25 at 20.15.54.jpegWhatsApp Image 2017-08-25 at 20.15.53.jpegWhatsApp Image 2017-08-25 at 20.15.52.jpegWhatsApp Image 2017-08-25 at 20.15.45.jpegWhatsApp Image 2017-08-25 at 20.15.47.jpeg.WhatsApp Image 2017-08-25 at 20.15.55.jpeg

WhatsApp Image 2017-08-25 at 20.15.56.jpeg

WhatsApp Image 2017-08-25 at 20.15.48.jpeg

WhatsApp Image 2017-08-25 at 20.15.46.jpeg

Edited by Sesks