Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Sign in to follow this  
DIOds

AM brauksanas dala 2

Recommended Posts

Sveiki!Drīz kartosu AM kategoriju.Izlasiju csdd.lv jautajumus kurus var uzdot 2 dala,sapratu gandriz visus,bet so nesapratu:

• paskaidrot, kā pārbaudīt ķēdes vai siksnas spriegojumu, nepareiza spriegojuma negatīvās sekas, galvenos iespējamos ķēdes defektus vai veikt kardānkrustiņu tehniskā stāvokļa un brīvkustības pārbaudi.

1 hour ago, KIPS said:

vecit chillo, tur tos jautājumus nemaz neuzdod, man un visiem maniem draugiem , kas kārtoja viņus neuzdeva:pray:

Tas ka jums neuzdeva nenozīmē , ka viņus neuzdod. Man piemēram uzdeva. Tur nav nekas grūts, ja noliki teoriju, tad uz jautājumiem arī nevajadzētu būt problēmām atbildēt.

Nu man arī uzdeva jautājumu, bet par dzesēšanas sistēmu. Visu pateicu nepareizi, bet tas neko nemainīja. Man tikai instruktors pateica, ka tas jautājums domāts vienkāršai pārbaudei, un ka eksāmenu tas neietekmē!;)

Uz jautājumu vari atbildēt vari neatbildēt ,tas neko neietekmē,viņiem nav vietas kur atzīmēt ko tādu ,vienkārši piss smadzeni,taspats bija kārtojot B kategoriju,un instruktors teica ,ka viņi var uzdot jautājumu ,bet nav speciāla vieta kur tev ielikt - vai ko tādu ,tape tas jautajums profilakses pēc lai papistu vel tev smadzenes.