Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Zarins

Stickerbomb un tehniskā pase

Recommended Posts

Kāda krāsa būtu tehniskajā pasē, ja aplīmētu rolleri ar stickerbombu?  Cik izmaksātu aplīmēt yamaha aerox visus plastmasus ar stickerbombu? Attēlu rezultāti vaicājumam “yamaha aerox stickerbomb”

Edited by Zarins

@Zarins

Pēc manām domām ,lai rolleri nolīmētu ar stickeru ,tad tehniskajā jābūt rakstītam - DAUDZKRĀSU.

Tas tā pec manām domām izklausās viss loģiskāk !:emo:

Labojiet ja kļūdos !

Par izmaksām nemācēšu teikt,nav bijusi saskarsme ar tādām lietām , bet cena ir atkarīga no uzlīmju kvalitātes un daudzuma, vēl pluss - laka !:great:

Manuprāt, aplīmēt roleri sanāks pus otru reizi dārgāk vai pat divas, nekā to vienkārši nokrāsot :D 

Tā jau interesanti, kad tiek aplīmēts, bet pārdomā to labi, jo ar laiku var apnikt, ka tik raibs un nožēlosi :D Bet nu tava izvēle

2 hours ago, SPOKSzip said:

Manuprāt, aplīmēt roleri sanāks pus otru reizi dārgāk vai pat divas, nekā to vienkārši nokrāsot :D 

Tā jau interesanti, kad tiek aplīmēts, bet pārdomā to labi, jo ar laiku var apnikt, ka tik raibs un nožēlosi :D Bet nu tava izvēle

Nav itkā dārgi, uzzināju, ka ir 15 eur/m2 ar to varētu pietikt aplīmēt pusi no visa roxa es domāju.

On 3/14/2017 at 04:28, Zarins said:

Kāda krāsa būtu tehniskajā pasē, ja aplīmētu rolleri ar stickerbombu?  Cik izmaksātu aplīmēt yamaha aerox visus plastmasus ar stickerbombu? Attēlu rezultāti vaicājumam “yamaha aerox stickerbomb”

Nu man ir doķos rakstīts melns, daudzkrāsu jo man ir dažās vietās vairākas krāsas!