Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Recommended Posts

Sveiki! Gribēju uzzināt un pārliecināties, lieta tāda man dokos rolleris ir dzeltena krāsa, un es domāju pārkrāsot, bet citā krāsa, piemēram ja mani menti notur un mana rollera krāsa neatbilst ar dokiem viņi var piepisties klāt???

kā arī cik maksā pārmainīt dokos krāsu un kāda sistēma, kas karoc jādara, cipa csdd jaaiziet, un jāpasaka lai pārmaina, vai kāa????

un var uzlikt kaut kādu sodu, ja krāsa neatbilst??

Paldies jau iepriekš!:mjaso:

10 minutes ago, joozix said:

Sods bija diezgan liels, izdevīgāk pārtaisīt teh. pasi. Un ja būs ments acīgs tad arī sarakstīs tev lapu. 

njā, man vienreiz noveicās rudenī braucu ar citiem plastmasiem randoma sakrasotiem, neievēroja krāsu, bet nu lkm būs jāpartaisa vai jāatstāj tā pati krāsa

Just now, TheBlaumanis said:

14e laikam krāsas maiņa, rolleris jāaizved uz csdd kur tam veiks VIN salīdzināšanu,utt. Sodu var uzlikt par to ka neatbilst dokumentiem.

tnx

16 hours ago, cpi_hussar said:

dzirdēju ka ap 30 eiro krāsas maiņa, jo ir jātaisa jauni doki. Bet tu vari atsāt šos doķus un vismaz jābūt 30% dzeltana

ja es pieņemsim nokrāsoju diskus, variatora vāku , pannu vel šo to salasītos 30%, un vai vispār tas derētu??:weed:

pats es nopirku nrg, kuram dokumentos bija melna krāsa bet reālajā dzīvē bija pelēks ar sarkanu, kad roleri uzrakstit uz savu vardu gribēju man atsvieda dokumentus atpakaļ teica ka javed roleri ir lai mainitu krasu dokumentos.. tā arī dariju, bija jāveic VIN nummura salidzināšana. vel man bija pazaudēts numurs, beigās es par visu samaksāju ap 75ē

rolera krāsu skatas pēc priekšas un aizmugures (vismaz man)

un dokumentos no divām krāsām ierakstija tikai vienu, par to es biju izbrīnīts mazliet

21 hours ago, nazis_ said:

tas VIN numurs ir  tas, kas rāmī iegravēts???

Jup

22 hours ago, kastanis.2 said:

pats es nopirku nrg, kuram dokumentos bija melna krāsa bet reālajā dzīvē bija pelēks ar sarkanu, kad roleri uzrakstit uz savu vardu gribēju man atsvieda dokumentus atpakaļ teica ka javed roleri ir lai mainitu krasu dokumentos.. tā arī dariju, bija jāveic VIN nummura salidzināšana. vel man bija pazaudēts numurs, beigās es par visu samaksāju ap 75ē

rolera krāsu skatas pēc priekšas un aizmugures (vismaz man)

un dokumentos no divām krāsām ierakstija tikai vienu, par to es biju izbrīnīts mazliet

Es arī pazaudēju nr. ohj... par ko tik man nepiepisās kad biju uz nr salīdzināšanu, aizmugurē pagriezieni par tuvu, nr nav oriģinālajā vietā, [censored] tie diņķi man pat piepisās par to ka spidometrs rāda lidz 120km/h.bet nu pēc kādas stundas un 45e vēlāk tā arī mani palaida ar jaunu nummurzīmi 

Vēl ko gribēju prasīt! ja es piemeram mainu krāsu jabūt blakus tam cilvēkam uz kura vārda ir rolleris, vai ari es varu pats aizmaukt uz csdd samaksat un man visu samaina????

18 hours ago, nazis_ said:

Vēl ko gribēju prasīt! ja es piemeram mainu krāsu jabūt blakus tam cilvēkam uz kura vārda ir rolleris, vai ari es varu pats aizmaukt uz csdd samaksat un man visu samaina????

Jābūt īpašniekam

On 2017.03.1. at 22:06, nazis_ said:

Sveiki! Gribēju uzzināt un pārliecināties, lieta tāda man dokos rolleris ir dzeltena krāsa, un es domāju pārkrāsot, bet citā krāsa, piemēram ja mani menti notur un mana rollera krāsa neatbilst ar dokiem viņi var piepisties klāt???

kā arī cik maksā pārmainīt dokos krāsu un kāda sistēma, kas karoc jādara, cipa csdd jaaiziet, un jāpasaka lai pārmaina, vai kāa????

un var uzlikt kaut kādu sodu, ja krāsa neatbilst??

Paldies jau iepriekš!:mjaso:

Nu man nrg doķos ir sarkans ar melnu , realaja dzive man bija violets ar baltu, tad nobrauca paris gadus un tagat ir violets ar melnu. Dokumentos atstaju sarkabu ar melnu un policistiem/robežsargirm tas pilnigi neko neizsaka, ir likuši sodu par to kad nebija aizmugure sedošam ķivere , bet par krāsu ne vārda neteica :great:

Es neuzskatu kad baigi tur vaidzetu iet mainit utt, ja domas kad ir zagts tad lai salidzina VIN un varesi doties talak ceļā, bet to ar nekad neskatas:great:

On 3.3.2017. at 20:22, Zombio said:

Jup

Es arī pazaudēju nr. ohj... par ko tik man nepiepisās kad biju uz nr salīdzināšanu, aizmugurē pagriezieni par tuvu, nr nav oriģinālajā vietā, [censored] tie diņķi man pat piepisās par to ka spidometrs rāda lidz 120km/h.bet nu pēc kādas stundas un 45e vēlāk tā arī mani palaida ar jaunu nummurzīmi 

Man bija sporta stūre virsū man par to piesējās

tad piesējās par sporta izsputēju un prasija kur nummura apgaismojums:haha: beigās tā negribīgi iedeva

20 hours ago, kastanis.2 said:

Man bija sporta stūre virsū man par to piesējās

tad piesējās par sporta izsputēju un prasija kur nummura apgaismojums:haha: beigās tā negribīgi iedeva

varēji pateikt, ka orgināli tā jau izražots utt:mjaso:

Par to krāsu dokumentos, tas ir atkarībā kāds tev tas policists pagadās, man personīgi ir sarkana krāsa doķos, bet rolleris ir melns, vienreiz apstādināja paskatijās neko pat nepajautāja un palaida... 

15 minutes ago, Osfvalds said:

Par to krāsu dokumentos, tas ir atkarībā kāds tev tas policists pagadās, man personīgi ir sarkana krāsa doķos, bet rolleris ir melns, vienreiz apstādināja paskatijās neko pat nepajautāja un palaida... 

man tāda pati situācija bija, laimes spēle