Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Sign in to follow this  
theaflex

Pārrakstīšana

Recommended Posts

Pirmais jautājums , kādas  reāli sekas var būt ja braukā ar nepārakstītiem doķiem?

Otrais, kā man rīkoties ja man pārdeva caur trešo cilvēku un nevaru viņu sazvanīt tagad, respektīvi es nopriku no čaļa Cpi gtr ,vins apgalvo ka nav pārrakstījis jo motoveikalā strādājis opis kas ''neko nesaprot'' no pārrakstīšanas un tā ar viņam viņš stāvējis nepārakstīts.Protams , tajā dienā kad pirku čoms saka ka uzreiz , kad nonāks mājās pārrakstīs.

Nezinu ko man tagad darīt , īsāk sakot - dirsā mati.

Edited by theaflex

Nu vienīgais tas ka tam īpašniekam uz kura parrakstits par taviem sūdiem jāatbild. 

Bed nemiz nekas nenotiks.

Just now, VuskansDavis said:

pārliecinies vai nav meklēšanā un nav norakstīts. ja kāds nav, tad aizmirsti

ja tomēr negribi aizmirst, csdd laikam varēja noskaidrot īpašnieka kontaktus zvanot

O paldies . Bija lieki nonemti no uzskaites doki nezinaju ka sazinaties ar ipasnieku tgd varesu dabut dokus un pardot :DD 

Parkojies invalīdu stāvvietās, visi sodi ies uz īpašnieku, ja īpašniekam tajā laikā piederēs vel kāds t/l, tad vienkārši viņš nevarēs neko izdarīt nenomaksājot sodus un visticamāk, pats Tevi sameklēs un piedāvās pārrakstīt vai arī paziņos, ka ir zagts. Bet tādā gadijumā, laikam pirkšanas/pārdošanas līgums strādāja, vai kā? 

Nu bet labāk speciāli netaisi sūdus nevienmēr īpašniekam tikai iznāks.

2 minutes ago, ??? said:

Parkojies invalīdu stāvvietās, visi sodi ies uz īpašnieku, ja īpašniekam tajā laikā piederēs vel kāds t/l, tad vienkārši viņš nevarēs neko izdarīt nenomaksājot sodus un visticamāk, pats Tevi sameklēs un piedāvās pārrakstīt vai arī paziņos, ka ir zagts. Bet tādā gadijumā, laikam pirkšanas/pārdošanas līgums strādāja, vai kā? 

Nu lai paziņotu par to ka viņš ir zagts brīdī ka jau pēc kāda laba laika viņš vāra sūdus, jau mazliet pa vēlu, neticu ka menti uz ko tādu uzķertos, ka vairākus mēnešus nav ziņots, un tiklīdz nāk kvītis, tad rekā šekā pazudis.

17 hours ago, VuskansDavis said:

pārliecinies vai nav meklēšanā un nav norakstīts. ja kāds nav, tad aizmirsti

ja tomēr negribi aizmirst, csdd laikam varēja noskaidrot īpašnieka kontaktus zvanot

Ok , paldies. Paldies ar visiem kas izteica viedokli.

Mēģināšu sazvanīt CSDD.