Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Sign in to follow this  
Watch Me

No ceļiem uz Kājām Pgo big max.

Recommended Posts

Lietas būtība un sākums , jau kādu laiku garāža mētājās Pgo big max , precīzāk divi . Viens tiek izmantots izbraucieniem pa vasaru otrs aizņem vietu. Sāk trūkt vietas un tika izlemts ,kad ir jāsaliek arī otrs . Protams paskatoties tika konstatēts ,kad stāvoklis nav tas labākais ,detaļu trūkums , dokumentu nav . Mazliet pašiverējoties tika atrasts donors arī bez dokumentiem ,bet itkā bija viss kas nepieciešams. Pārdevējs glauni teica ,kad gribot 200,bet pēc neilgām pārdomām piekrita uz maniem piedāvātajiem 50. 

Bildes uz to brīdi. (nosakuma bija čupa ar detaļām , un tad man viņu simboliski salika ) :D

thumbnail.jpg

thumbnail.jpg

thumbnail.jpg

thumbnail.jpg

Tādas es bildes saņemu. Atbraucot uz vietas un apskatoties ar savām acīm , es sapratu ,kad tādu lūzni es vel neesmu redzējis . Nācās padomāt ,bet nokaulējot vel 10 e paņemu . Yolo

Atbraucu noliku viss čiki briki. Nākošas dienas vakarā , izjaucu aplūkoju un vispār apkritu tādus prikolus vel nebiju redzējis. 

Divas bildes un stāvoklis būs saprotams :D

thumbnail.jpg

thumbnail.jpg

Nemaz nezināju ,kad hermetiķis kompresiju tur :D:D blīves izmetu iepirku vairāk.

,bet tas man nebija svarīgi viss ko man vajag ir un +- taisāmā stāvoklī ( Variatora vāks tiks restaurēts)

Bet tieši par šo PGO ,vel nav viss . Tika meklēti dokumenti tieši uz PGo big max , un paveicās neticami tika atrasti dokumenti un Nopirkti par sakarīgu naudu 10e ( Iedevu vel šokolādi , tiešam bija pelnijis) 

Un dokumenti neticamā veidā bija tieši no ši motorolera . Krāsa zila ( ļoti iepriecināja)

thumbnail.jpg

thumbnail.jpg

Uz doto brīdi , viss ir izjaukts . Pliks rāmis nomazgāts žūst gaida krāsošanu.

Kāda bilde no procesa. 

thumbnail.jpg

thumbnail.jpg

Plāns ir sataisīt braucamu , tuvu oriģinālam , visu sīki pārdomājot. 

Tieši Pgo big max bija mans pirmais motorolers, tika iegādāts jauns tālajā 2010 gadā. (kurš joprojām ir pie manis ) 

Redzams aiz žiko (pirmais auto :D )

thumbnail.jpg

No Treša PGO bilžu nav , bet tuvakajās dienās tiks jaukts un uztaisīs arī kādu bildi :)

Edited by Watch Me

Tātad šodien bija laiciņš vakarā sanāca padarboties . Tika savāks Rāmis no krāsošanas. Krāsa kāda nu bija , gandrīz melna :D 

thumbnail.jpg

vel mitrs bildē , tāpēc pašam nav isti skaidrs.

Kamēr rāmis žūst , izskrūvēju motoru no otra agregāta . Kopumā otram viss ir daudz maz labi.

thumbnail.jpg

thumbnail.jpg

Plastmasas norautas , motors uz galda. Rāmis izžūs pārlikšu visu Elektroniku ,bāku , eļļas bāku  utt.

thumbnail.jpg

thumbnail.jpg

Tagad tiks salikta sirds , tas tiks izdarīts pirmajā kārtā ,bet tikai tad kad tiks uztaisīta gaisma virs galda savādāk baigi tumši . 

Motoram jau ir iepirktas blīvītes un vel visādi sīkumi. Visur būs tikai seškantes un vītņstieņi. 

Motorā būs stock kloķis ar mazo top performance trophy ;);)  un varbūt giannelli silencers ja sanāks savest daudz maz skatamā stāvoklī.

thumbnail.jpg

Nākošais update nav aiz kalniem, jo kalns ar sūdiem kas sakrājies garāžā konkrēti uzvelk.

thumbnail.jpg

Pagaidām lai mētājās. 

Ja kādam ir Detaļas , Plastmasi ,vai vel kas no PGO big max un ir velme šķirties labprāt iegādāšu.

Edited by Watch Me

1 hour ago, Watch Me said:

Tātad šodien bija laiciņš vakarā sanāca padarboties . Tika savāks Rāmis no krāsošanas. Krāsa kāda nu bija , gandrīz melna :D 

vel mitrs bildē , tāpēc pašam nav isti skaidrs.

Kamēr rāmis žūst , izskrūvēju motoru no otra agregāta . Kopumā otram viss ir daudz maz labi.

thumbnail.jpg

Riktīgi spiritu atgādina :D Lai veicas . :wrenchin:

11 minutes ago, Roberts Berkolds said:

ej tu dirst, tie tak ir mana vecā PGO dokumenti!

Vecīt tiem dokumentiem ir neviena vien leģenda par nenokaujamo PGO!

GL HF, PGO ir un paliks vislabākais arkls! :great:

šitais nenomirs, šitie ir izturīgi. Tev nekas nav palicis pāri ?

Tātad , pa šīm dienām ir sanācis paķimerēties gar mopēdu , Rāmī tika ielikta visa elektronika. Ielikta dakša. Uz doto brīdi viss izskatās šādi.

thumbnail.jpg 

Visi vadi aizņēma daudz laika savest visu kārtībā un kārtīgi visu ievilkt.

Priekšējā bremžu sistēma tika visa pārlaista ar jauniem gredzeniem un manžetēm. Virzulis tā bija iestrēdzis,kad nācās braukt uz darbu, Par sarkanās krāsas kasīšanu no suporta es vispār nerunāju.  Labi , kad krāsa tika uzkrāsota neko nenotīrot un oriģinālā suporta krāsa gandrīz necieta.

Sanāca šādi , ļooti apmierināts ar paveikto. :)

thumbnail.jpg

Paralēli visam , gar motoru pavingroju , cilindrs uzlikts , starters un vel sīkumi. Rīt nomazgās , un izdomās ar dzeses plastmasām ko sakarīgu .

thumbnail.jpg

Kopumā viss sāk izskatīties labi , bet priekšā vel plastmasas būs daudz sāpju. 

Šodien tika pus dienu sliņkots :D bet ap dienas vidu izdomāju ,kad var lietas labā ko darīt . Iztīrīju, sapucēju karterus.

thumbnail.jpg

thumbnail.jpg

Tā iepriecināja aci ,kad saņemos beidzot paņemt lodāmuru un salodēt dzeses plastmasas. viss sāka tik pozitīvi sanākt ,kad galu galā motors tika iemests rāmi .

Vakars bija jau klāt.

thumbnail.jpg

thumbnail.jpg

Izdzinu arā ar domu atgaisot priekšā bremzes , bet nekas nesanāca bremžu mašīnīte izrādījās neejoša , rīt skatīsies kas tur ir un kas tur nav.  

Ilgi lauzos ar sevīm ,bet tomēr nolēmu piešaut dūmā , nekas neizdevās . Galu galā es sapratu ,kad tīrais karburators stāv plaukta un uz motora ir uzlikts tas kas tur divus gadus nostāvēja.

ātri noskrūvēju , atskrūvēju vāciņu un jaaa :naac: . Motul Purvs. 

thumbnail.jpg

Rīt darbā sataisīs to bremžu mašīnīti un ja būs laiks  , arī pielaidīs.

Edited by Watch Me

3 minutes ago, Sesks said:

Viss iet smuki un ātri.

Ceru ka bus nice iznakums. :great:

viss kas tika tagad darīts ir elementāri normāls pisiens būs ar plastmasām un variatora vāku. 

Edited by Watch Me

Tātad, kādu laiku nekas nav rakstīts. Godīgi sakot mazliet nolaidās rokas . Tika un tiek risinātas tehniskās problēmas , gandrīz nedēļu es nevarēju iebraukt kas notiek ar dzirksteli , bija problēma ar aizdedzes atslēgas grupu(kamēr tiku līdz tam nomainīju visu kas kaut kāda tieša netiešā veida ir saistīts)  , tikai šodien atrisinājās . Paralēli arī daudz kas uzlīda , Bāka sākusi tecēt , bremžu nav utt. 

Šodien notika normāls rūciens , tā ka man pašam patīk. Pat izbraucu , nenoturējos. Ir arī Video kurš gan bija domāts manam kolēģim kurš man ļoti labi palīdzēja :) 

Par izputēju kurš redzams video ir atsevišķs stāsts , izpūtējs  kurš nāca kopā ar lūzni kuru iegādājos bija pilnīgi metams. Ložņājot forumā ieraudzīju ,kad pārdod LeoVince ,bet vertikālajam motoram radās ģeniāla doma :D  Uzrakstīju , cena bija 5e , sarunājām un tika iegādāts  . žēl jau bija zāģēt izpūtējam nebija ne vainas ,bet neko darīt . Tika pārtaisīts uz horizontālo izmantojot līkumu no sailencera. Sanāca ļoti labi.

thumbnail.jpg

thumbnail.jpg

thumbnail.jpg

Paralēli tika izdomāts ,kas tiks darīts ar plastmasām . Līdz labām domām ejot , pa vidu gadījās arī visai sliktas :D:D 

thumbnail.jpg

Plastmasas tiks aiztiktas pedējā kārta  , pagaidām jātiek galā ar tehniskām problēmām ,Bremzes , karburators , variatora vāks utt ir ko darīt. 

Tātad šodien izdarīts galvenais , rūc ta rūc , brauc ta brauc un tagad arī stājās. 

Pārlasīju bremžu mašīnīti no A līdz Z . Jaunas manžetes, oriņķi . Iztaisnots hebelis.:naac: bremžu supports tika pārlasīts jau iepriekš .

Atgaisot bremzes aizņēma daudz laika , pāris reizes nācās sākt visu no jauna ... neuzmanība...

thumbnail.jpg

tā kā Pēdējais no stūres aprīkojuma tika uzstādīts, uzliku stūres plastmasu un saregulēju visas šķirbas.

thumbnail.jpg

Pieskrūvēju priekšējo plastmasu , vienīgie elementi ar kuriem nekas nav jādara ( jāremontē).  Tuvākajā laikā atbrīvošos no tiem baloniem kas stāv uz diskiem.... :smokin:

thumbnail.jpg

pagaidām tāds kopskats. 

Tuvākajos plānos ir savest aizmugurējās bremzes kārtībā , atbrīvoties no skrūvēm karteros , izmest āra balonus. 

6 minutes ago, Sesks said:

Nedomā par sporta stūri?

Tas sedeklis neideras. :) 

Bet tā jau viss iet uz priekšu samērā ātri. ;) Veiksmi.

nekādas sporta stūres nebūs , uz beņķa ir pārvalks , lai nesasmērējās procesā.

Tātad pa šīm dienām sadarīts mazumiņš , bet ne mazāk svarīgs :) 

Sataisītas bremzes aizmugurē , viss kas nepieciešams izvirpots un jā. 

No karteriem izmestas visas skrūves , kas bieži tiek skrūvētas , ļoti patīkami un vītne nekad nebeigsies :):) 

007.JPG

009.JPG

Uzlikts uz normālām riepām 120/70 

018.JPG

Pa ilgiem laikiem , un daudz mocību nolēmu akumulatoru iegādāt , zinātu ,kad tas draņķis 10e maksā sen jau būtu izdarījis:D Stāvēju un novēroju kā burvju šķidrums līst. 

017.JPG

Ko darīt tālāk vel īsti neesmu izlēmis , baigi negribās plastmasu taisīt.

Edited by Watch Me