Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Sign in to follow this  
Eģiks

ASA By Eģiks

Recommended Posts

Sveiki! Tātad sadomāju ielikt savu rollerīti! Zinu , kad ķīnieši nav  nekas labs, bet nav nekas arī slikts! Iegādājos viņu Šī gada 8.jūnijā! Uz vietas izmēģinājām viss gāja, bet tās jaudas nebija, kā arī uzrāviena nebija! Bilde kad nopirkām! :)

20161030_211626.png

Tad braukāju kādas 2 ned, līdz kamēr sapratu kad regulē kā gribi karbi, bet slāpst pēc brīža nost! Izrādās kolektors ieplūdes bija beigts! Nopirku un viss kārtībā!

Šomēnes tika nomainīta grupa, jo izrādās kad virzulis bija beigts, kā arī gredzeni, pluss vēl cilindrs tika saskrāpēts drausmīgi! :D

Tagat ir jauna grupa, kā arī labs uzrāviens un jauda! Defekti ir izlaboti visi(itkā ,jo viss perfekti iet ;D)

20161026_122018.jpg

Tagat esmu iebraukājis un esmu izspiedis ar pilnu ručku uz 80km/h!

Vēl jānoregulē karbis un tad es domāju kad labāk ies!!

Bildes kā tagat pašlaik izskatās rolleris! Pārsvarā ir vizuālais taisīts, jo man drausmīgi patīk tūnēt! :hehe:

20160930_184314.jpg

Pagaidām ir kā ir, jo es vēl esmu 15.gadīgs Puišelis kurš krāj naudu un pats visu pērk un taisa! :)

Gaidam apdeitus! ;)

Edited by Eģiks

4 minutes ago, aigarix said:

Šitas jau ir 2t ķīnietis :haha:

Cik km/h piedod klāt stage6 uzlīmes esmu dzirdējis ka piedodot pat plus 20km/h :kaspich:

Uzcel kārtīgu drapaku, lai ceicas. :boner:

Jup 2t china :D Cik es sapratu kad man ir minarelli hor kopija motora vai tamlidzigi??

Thanks men! ;)

Sveiki! Tātad šodien pabiju garāžā, kur sāku drusku ar vizuālo! Noņēmu nost uzlīmes un lēnām sāku krāsu ar smilšpapīru ņemt nost! Kā arī pārkrāsoju salona aizmuguri melnā! ;)

To do list:

*Sagatavot krāsošanai plastmasus un kā arī nokrāsot!

*Nopirkt stage 6 melno medium lielo sajūga atsperi, vai arī balto sajūga atsperi!

*Ruļļus nopirkt variatora!

*Savest vadu kārtībā! 

original.jpg

original.jpg

Edited by Eģiks

Hey..... mini up!

Sāksim ar to , kad tika noņemts nost vario vāks, pēc kā tas tika notīrīts un pārkrāsots, Tad apskatot savu vario siksnu, es pat brīnijos kad nav saplēsta, jo draugam knapi nobraikti 9k jau beigta! Un tad arī beidzot sagaidiju savu sajūga atsperi STAGE 6 MEDIUM! :)

original.png

Un beigu beigās, tika arī beidzot noregulēts karbis! :D

20161104_151538.jpg

Edited by Eģiks

Sveiki, atvainojos par to, kad neliku :emo:bildes, jo principā liku visu Instagram un aizmirsu par forumu, tātad visā  visumā, es sāku ar vizuālo, jeb izskatu, tika noņemti plastmasi, diski, kuri tika pārkrāsoti! Tika iegādāti disku līnijas atstarojojušās, bija čakars, bet uzliku, noņemot kur akumulators stāv to plastmasu ieraudzīju rūsu, bija šoks, ņēmu visu notīrīju un ar vectēva palīdzību dabūjām nost rūs, tas pats arī dakšai bija, augšas daļai, bet  viss ok! Pats traģiskākais ir panna, sasisti visi sāni! Tika vēl pārvilkti priekšējie gaismu vadi, jo neko nevarēja saprast un vsp pat nedega spūldzes utt!:mjaso:

Tiklīdz pabeikšu vizuālo tad ķerśos pie motora klāt! :wrenchin:

original.jpg

original.jpeg

original.jpg

original.jpg

original.jpg

original.jpg

Aizmirsu pieminēt, lampā pa virsu ir zila tonējamā plēve, nav krāsots! ;)

original.jpg

original.jpg

Līdz dotam brīdim viņš šādi izskatās! Vēl ir bilde, kur es mācos pirms jaukšanas ārā ratatā celt, pamazām, bet sanāk! ;)

original.jpg

Gribētos uzzināt cik ir vēl rolleristi, kuri braukā ar ASA??! 

Paldies, kad izlasīji, es ļoti to novērtēju! :)