Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Kutra

Kutra's Aprilia Sr50 2gens

Recommended Posts

Iepriekš braucu ar rīstīšanos, tas viss tāpēc, ka degvielas vakuuma sūknis netīrs, nepadeva karbim benzīnu rīt nopirkšu jaunu to un tad varēs maukt ! :biker:

20161004_153704.jpg

Edited by Kutra

Mazs update, konstatēju, ka sr'ka rīstijās tāpat,kad nomainiju degvielas sūkni, bet laikam karbis par mazu, tāpēc nopirku 21mm dellorto PHBG, tagad vel stav vecais virsuu rīt samainīšu. Būs vēl bildes. Tie gaisa filtri manējie. Karbis no @Deivsaa, paldies viņam.

20161021_165811.jpg

Edited by Kutra

29 minutes ago, TheBlaumanis said:

Kā tu uzliksi vispār tur tādu filtru?

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

Kko saštukos :naac:

Var jau but, ka ar stocku iet labak nekaa ar šitajiem

Edited by Kutra

Vel bildes, nomainiju to karbi, bik ņemšanās bija, bet ar @#Malagutif12 abi nomainijām, uzmaucām šito gaisa filtru, kastē švame bija ar caurumiem un galīgi aizdirsta man liekas, ka šitā labāk arī iet. Noņēmu dublinieku, vislaik tur tirinājās, man tpt slēgtā aizmugure, neko tas suds nemaina. Rīt nopirkšu jaunu zobratiņu pie kurbuļa, šis met riņķī vislaik. 

Ar jauno karbi iet dirsā labi, pat nekas nebija ne jāregulē, viss ok. Ar draugu lidz 100 km/h easy.

IMG-20161023-WA0003.jpg

IMG-20161023-WA0004.jpg

14 minutes ago, PGO said:

Noravē nost visas uzlīmes, uzreiz cits skats būs.

Bus dirsā, viņas tur mūžību ir virsū.

8 minutes ago, ??? said:

Labāk gan atstāj uzlīmes, ja tās nav oriģinālās, tad visticamāk zem tām ir čupa ar kasjakiem.

Es jau vienu uzlimi no varikam plastmasa (noņemts nost) noplēsu, un visa krāsa nonāca. :naac:

1 hour ago, Moto_ogre said:

Iteiktu to filtru ņemt nost un ar steigu! Vajag kārtīgu švamminieku virsū un tad bus labāk,jo šitie kā papīrs sūc iekšā visu pec kartas.

Uzlikšu apakšas plastmasu virsū un nekādus sūdus nevarēs iesūkt + man nav tagad cits gaisinieks. :emo:

Edited by Kutra

Paņem un nopūt ar silikonu,kas domāts specili tadiem konusa filtriem. Man tads ir,kadreiz nopirku auto veikalā,viņš mazs flakons domats lai aizsargatu tadus filtrus,lai neteik iekšā putekļi.

Uzlīmēs var noņemt nost ar celtniecības fēnu,tad krāsa paliks vietā.

Update,

Tātad rudenī nokāvu Stage6 Streetrace cili, zinu jā malacis :aiwa:, no karbja nonāca nost eļļas šļauciņa, kkads brāķis un noklemmēju.

Pirms nedēļas pasūtīju jaunu cili un šodien no rīta atnāca.

Drīz būs arī updeiti par to kā sr'ka iet ar jauno cili utt. iepriekš vilka mazliet pāri simtam.

Airsal Sport 70cc

U6Bx3Cr.jpg

40 minutes ago, MrElvis4 said:

sūkni prom,jauc eļļu pa taisno bākā,sūkņi mēdz paši izbeigties,un nevari zināt kad tas notiks.!:great:

14 hours ago, TheBlaumanis said:

Ceru, ka pēc šāda incidenta esi sapratis ka eļļas sūkni jāizņem ārā un jāaizmet labi tālu. :nene:

Japp, tas jau ir ieplānots ! :hehe: