Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

zzhurka'

zzhurka's MBK Boosters

Recommended Posts

Dāmas un kungi, zvērinātie! :weed:

Nu jau kādu dienu atpakaļ saregulēts boosters, dabūti 70km/h pa taisni, bet ar vēju no muguras. Pret vēju braucot 68km/h dabūti. :smokin: 

Kārtīgi samazgāts atkal tika! Šodien mēģināšu ielikt normālu spuldzi priekšā, lai beidzot pa tumsu braucot kāds mani redz, un es viņus.  p.s priekšējā lampā stāv 1 diode. :alkofest:

Čau. :bljee:

Neko daudz nestāstīšu, jo nav ko stāstīt īsti. Problēma tāda - iedarbinu, rūc viss ok, uzdodu gāzi un neiet, vispār, aizlejās un viss. Tas notika pēc tā, kad iztīriju filtru, iepriekš raustījās un aizlējās, bet tgd neiet vsp. Grozīts nekas nav kopš tās dienas, kad dabūju 70km/h. Pēc laika sāka raustīties un tad šis. Ko darīt, ko skatīt? Par dīzu lūdzu varam neko neteikt, zinu, to vajag mazāku, bet ja nomainu un neiet tpt, tad darīt ko? :alkofest:

Labas rytas! :bljee:

Tā kā rolleris pagaidām ir neejošs, tad jāiemet video, kas tika filmēts 14.aug. 4 diena pēc rollera iegūšanas un otrā diena, kad sāku mācīties cilāt ratā. :aiwa:

Rollerim viens gredzens pārlūza, mazs gabaliņš. Cilindram un pašam virzulim viss ok. :smokin::pray: Nākošnedēļ tiks pasūtīti gredzeni un cerams arī ieinstalēti rollerī. :alc:

Hz ka ar corsu atrāk par 70 neiet, man full stock ar zx iet 85, vismaz gāja, kad aizdedze atteicās. :naac:

Bet nu forš rolleris pats gribētu tādu, lai ratā mācītos.

Edited by DavidnK

45 minutes ago, DavidnK said:

Hz ka ar corsu atrāk par 70 neiet, man full stock ar zx iet 85, vismaz gāja, kad aizdedze atteicās. :naac:

Bet nu forš rolleris pats gribētu tādu, lai ratā mācītos.

Vertikālais motors, viens, kam pieredze ar rolleriem teica, ka verts ātrāk par 70-80km/h neskries.

Tīri piekāst par to, ja rātā iet. Dažreiz jau gribās, lai iet ātrāk, jo apnīk jau ar 60-65km/h vilkties, bet nu jā, vsmz ratā iet ez.

28 minutes ago, Archeez23 said:

Baigais gailis ,Arti

:great::weed:

3 hours ago, zzhurka' said:

Vertikālais motors, viens, kam pieredze ar rolleriem teica, ka verts ātrāk par 70-80km/h neskries.

Tīri piekāst par to, ja rātā iet. Dažreiz jau gribās, lai iet ātrāk, jo apnīk jau ar 60-65km/h vilkties, bet nu jā, vsmz ratā iet ez.

:great::weed:

Kautka šķiet ka burkānam Slider vert gāja 100+kmh sīkāk par to jāprasa pašam @Burkans*

45 minutes ago, zzhurka' said:

Uzjautāšu. :eek:

6 minutes ago, MrElvis4 said:

Tev paziņa saka ka vert atrka isti negrib iet par 70-80kmh,dio 70cc ari vert 90kmh chilla ,tiešs info no Burkāna 115KMH

Edited by MrElvis4

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.