Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Recommended Posts

Nopirkšu šāda tipa roleri ar Lielajām riepām,vēlams 125cc 4t protams ar dokumentiem!budžets +- 700 eiro bet var piedāvāt arī citus labus mopēdus! 

P.s Ķīnu nepiedāvāt 283919astoņi astoņi!whatsaps vai emails saziņai krods@inbox.lv

torpedo 125.jpg

Pērku rolleri. Var būt ķīnietis, var būt firmas. Principā interesē uz kā uzlikt pēcpusi vasarā.
Ja ķīnietis, tad vēlams ejošs, mināri un pia var kaut kas trūkt. Ar obligātu dokumentu pārrakstīšanu, neattālinātu.
Jo lētāk, jo labāk. Gribētos, lai cena būtu zem 200eur, bet ja ir labs piedāvājums, tad var apdomāties.
Šeit esmu reti, labāk rakstīt WA - 20239976

Edited by Kurpnieks

Sveiki, meklēju rolleri līdz 300eiro. Uz neko labu par tādu summu protams neceru, bet gribētos ejošu un ar dokumentiem, var bez pārakstīšanas. Var arī ķīnieti, protams labāk gribētu firmas. Nummurs-20061650 , var rakstīt whatsappā, sms vai zvanot, pie telefona esmu pieslēgts gandrīz visu laiku.

Esmu gatavs izskatīt un iegādāties lētās cenās firmas rolleri. Yamaha, Gilera, Aprilia, Piaggio, u.c.

Galvenais, lai būtu visi plastmasi un dokumenti kārtībā. Var būt neejoš vai kas tamlīdzīgs.

Priekšroku došu saldākajam piedāvājumam! Rajons interesē Rīgas apgabali vai Liepājas apgabali. No Daugavpils var nerakstīt.

Rakstiet privāti! :) 

Kāds pārdod 125cc moci? Nu optimālu cenu.. 1k. Bet nu, atsaucas, ja kāds vispār pārdod, par cenu parunāsim

Edited by Normunds.