Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Recommended Posts

15 minutes ago, Norakstitais said:

nevar

No 14 gadu vecuma

AM

Mopēds, kura motora darba tilpums nepārsniedz 50 cm3, bet ceļu satiksmē pieļaujamais braukšanas ātrums nepārsniedz 45 km/h

Bet.... teoriju nevar? Jo uz mašīnu var no 16 gadiem teoriju kartot cik es zinu

Agrāk varēja, bet vairs nevar.

Kad liku B kategoriju, tu vari likt tikai csdd eksamenu, kad tev 18, ātrāk nevarēja.

Un tas pats ir arī at mopēda.

Kad tev paliek 14, uz reiz zvani piesaki teorjias eksamenu un sjo.

Kā rolleriem ir ar to braukšanu nezinu, kad es liku bija tikai teorija, pieteicu eksamenu, aizbraucu, noliku un vinā dienā tiesības kabatā, bet tagad to vienā dienā ar to braukšanu neizdarīs.

13 hours ago, slavik111 said:

Bet.... teoriju nevar? Jo uz mašīnu var no 16 gadiem teoriju kartot cik es zinu

Nē, teoriju, var tikai no 18, nu eksamenu.

Nu autoskolā, teoriju  tu vari iziet, bet eksamens tikai tad kad ir gadi.

Sveiki, gribu likt motorollera tiesības! Bet ir problēma, nēesmu nekad braucis ar motorolleri! Varbūt var ar kādu sarunāt, kad kāds var atbraukt uz Jūrmalu un mazliet pamācīt un var iedot izbraukt ar motorolleri! Zinu vienu placīti kur var mazliet patrenēties!

Cik es te lasiju, ka līdz 1.oktobrim braukšana ir!

Un varbūt kāds arī zin, kādas figūras ir jāizbrauc csdd!

On 5.9.2016. at 6:26 PM, Kristians Robalds said:

Sveiki, gribu likt motorollera tiesības! Bet ir problēma, nēesmu nekad braucis ar motorolleri! Varbūt var ar kādu sarunāt, kad kāds var atbraukt uz Jūrmalu un mazliet pamācīt un var iedot izbraukt ar motorolleri! Zinu vienu placīti kur var mazliet patrenēties!

Cik es te lasiju, ka līdz 1.oktobrim braukšana ir!

Un varbūt kāds arī zin, kādas figūras ir jāizbrauc csdd!

Sveiks. Cik zinu, ka var aizbraukt uz CSDD, un ar CSDD rolleri, kā arī instruktora klātbūtnē var pamācīties pabraukt. Iespējams arī figūras pabraukt. Protams, tas arī maksā. Vari pazvanīt un noskaidrot.

1. Stoplīnija
2. Čūska
3. Laipa
4. Astotnieks
5. Iestumšana gabarītvārtos.
6. Izvairīšanās no šķēršļa nebremzējot un bremzējot.

http://www.bildites.lv/images/sm86b95g/13657/original

On 7.8.2016. at 22:48, *Sugar_fresh* said:

Agrāk varēja, bet vairs nevar.

Kad liku B kategoriju, tu vari likt tikai csdd eksamenu, kad tev 18, ātrāk nevarēja.

Un tas pats ir arī at mopēda.

Kad tev paliek 14, uz reiz zvani piesaki teorjias eksamenu un sjo.

Kā rolleriem ir ar to braukšanu nezinu, kad es liku bija tikai teorija, pieteicu eksamenu, aizbraucu, noliku un vinā dienā tiesības kabatā, bet tagad to vienā dienā ar to braukšanu neizdarīs.

Es aizbraucu, pieteicu gan teoriju, gan braukšanu vienā dienā, abus reizē noliku un tai pašā dienā devos mājās ar tiesībām. Tā kā var arī vienā dienā.

8 minutes ago, indiffs said:

Es aizbraucu, pieteicu gan teoriju, gan braukšanu vienā dienā, abus reizē noliku un tai pašā dienā devos mājās ar tiesībām. Tā kā var arī vienā dienā.

Protams, ja nav garas rindas tam pasākumam.

Man b kategorijai noliekot teoriju, piesakot braukšanu bij jāgaida 3 nedēļas līdz eksamenam.

21 hours ago, indiffs said:

Tas arī ir atkarīgs kurā pilsētā liek, ja Rīgā, tad var aizmirst par vienu dienu.. Bet ja tā sanāk kur citur, tad vispār super.

2 hours ago, Osfvalds said:

Tas arī ir atkarīgs kurā pilsētā liek, ja Rīgā, tad var aizmirst par vienu dienu.. Bet ja tā sanāk kur citur, tad vispār super.

Es liku Jēkabpilī. 2 stundu laikā nokārtoju gan teoriju, gan braukšanu. Tur rindu vispār nekādu, eksāmenu vareja pieteikt jau tajā pat dienā, kad zvaniju :D

3 hours ago, Jan4uxsz said:

Es liku Jēkabpilī. 2 stundu laikā nokārtoju gan teoriju, gan braukšanu. Tur rindu vispār nekādu, eksāmenu vareja pieteikt jau tajā pat dienā, kad zvaniju :D

Nu tas ir Jēkabpilī.. Rīgā šitā čist nevar, es noliku teoriju vienā dienā un tad pēc kādām 7dienām liku braukšanu..