Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

xero

Piaggio NRG mc¹ 1996

Recommended Posts

Manuprāt , jādara tā , ja pietiek racinga jaudas , tad atstāt , nelikt čugunu , braukāt bišķīt mazāk and thats all. Bet , ja jaudas nepietiek , tad vari domāt par rt , nu , jo dzīvojam vienreiz un būs jauka pieredze , ganjau arī jaudas netrūks. :kaspich:

Protams, liekot vai Polini vai R/T virzuli

Edited by EdijsM

1 hour ago, rolix98 said:

Kapēc ne 180cc? būs gan resurss, gan jauda.

atkrīt, bigbloku negribu. par to ir domāts, un man tas neder, pārāk daudz mīnusu. zinu, ka daudziem patīk, bet man daudz tuvāks ir mazais bloks. sāksim jau ar to, ka detaļas gandrīz nereāli dabūt vai arī maksā kosmosu. un tad sākas problēmas ar dzesi, nrg ir mazs radiators, kurš var nenodzesēt 180cc, priekšu netaisos čakarēt, lai iebāztu lielāku radiatoru. un nemaz tik labi viņi neiet, no 50cc bloka var dabūt principā to pašu.

tagad ārā tiešām sāk palikt auksts, vairs ar rolleriem gandrīz neviens nebraukā, un var sākties ziemas darbi.

vakar ienāca prātā aizšaut līdz garāžai, gandrīz divus mēnešus tur nekas nebija darīts. galīgi nenožēloju, tik sen nebija nekas skrūvēts, un to darīt bija tik forši un iegāju tādā azartā, ka pāris stundas vēlāk attapos pie plikiem karteriem.

vēl jo vairāk, pavisam nomierināju sirdi, noņemot cilindru. cerēju, ka nobeidzoties virzulim, noticis tāpat, kā pagājušreiz, respektīvi, cilindrs būs neskarts. un tā arī bija, to noņemot, mani priecēja ideāls racings. lai cik jocīgi tas neliktos, racings ir mans visilgāk nodzīvojušais cilindrs, pavasarī būs trīs gadi kopš pirmās uzlikšanas (jopcik). ak jā, izlēmu atstāt racingu, pie viņa esmu tā pieradis, pieņemama jaudas un resursa attiecība, utt, tad jau lai paliek. ja tikšu pie piemērotiem instrumentiem, varbūt padarbošos izplūdē, to laiks rādīs.

pix:

thumbnail.jpg

thumbnail.jpg

mazais kroplītis

thumbnail.jpg

:-))))))))))))

thumbnail.jpg

(nē tas nav hermis, tādu galvai nav jāizmanto)

thumbnail.jpg

mantu kaste

thumbnail.jpg

labākais pirkums ever - r/t sūknis. ass pēc divām sezonām uz tādiem rpm knapi dilusi, salīdzinot ar motoforce sūkni, kuram pēc 4 mēnešiem uz vīlēta stoka, braucot ar pirkstu pa asi, nags iekrita kā grāvī. tomēr saļņiks ir beigts un viss tur ir pietiekoši ilgi lietots, pirkšu jaunu.

thumbnail.jpg

jau veidojas kolekcija

thumbnail.jpg

iegādes saraksts:

- skf gultņi+ corteco blīvslēgi

- polini virzulis

- r/t sūknis

- cilindra blīvju komplekts

pagaidām vairāk nekas nenāk prātā, viss pārējais ir darba kārtībā

ja saņemšos, uzpucēšu C21, pa divām sezonām tas pamatīgi norūsējis.

kaut kā tā.

adios

pienācis laiks sezonas pirmajai atskaitei.

02.04.18.

atnāk detaļu krava no @PrimeParts - Polini evo virzulis, R/T ūdenssūknis, cilindra blīvju komplekts, atspere yasuni, dzeses siksniņa, kloķenes saļņiks, gultņi

thumbnail.jpg

tā kā par ejošu rolleri sapņoju jau labu laiku, nevilku garumā un uzreiz braucu uz garāžu. visu uzreiz arī operatīvi virzam uz priekšu - sūkņa saļņiks, sūknis, gultņi uz kloķenes, saļņiki karteros un tad jau arī karteri kopā.

thumbnail.jpg thumbnail.jpg thumbnail.jpg thumbnail.jpg

interesanti par sūkni, propellerim nedaudz citādāka forma salīdzinot ar 2016. gadā pirkto

thumbnail.jpg

cilindrs. tiešām visu cieņu šim racingam. iet jau ceturtā sezona, pērkot nebiju gaidījis, ka viņš dzīvos tik ilgi. pārdzīvojis, laikam, 6 virzuļus ( :wtf: ), divi no tiem iekš racinga nosprāga, vieglu karstumkļinu, bet ne rievu, ne robu nav absolūti, tikai un vienīgi parastas diluma pazīmes. nē es toč esmu starā :hehe:

thumbnail.jpg thumbnail.jpg

motors ceļams iekšā

thumbnail.jpg

motors iecelts iekšā :D

thumbnail.jpg

tad jau atliek salikt trūkstošos krāmus, un jāsit pa kurbuli. viss, kā vienmēr, pa diedziņu, rūc un griežas, kā nākas. reāli tak nav interesanti, vai ne? :D

no sākuma, protams, nedaudz saudzīgāks režīms ručkai, pāris dienas bez plastmasām, bet redzēju, ka viss iet, kā vajag, sakrāmēju plastmasas, un tā arī atklāju sezonu.

gandrīz mēnesi novizinājos gāžot eļļu un benzīnu, un, protams, visu uzpasējot.

18.04.18.

pirmā nelielā problēma. kaut kur vizinājos pa centru, apstājos pie luksofora, čota rolleris grib iet pats uz priekšu. pa lielam jau uzreiz bija skaidrs, kas ir noticis, un atjaucot transmisiju, tas arī apstiprinājās.

thumbnail.jpg

sport pro sajūgu slimība, it sevišķi tas bija gaidāms, jo xero patīk cietas mazās atsperes :hehe: baigi neraudāju, iemetu sajūgu beigto detaļu kastē garāžas stūrī un ieliku atpakaļ aizmirsto stock sajūgu ar tām pašām mhr melnajām, kurš bija nrg divus gadus atpakaļ. reāli, piaggio sajūgi ir tik kvalitatīvi, krāmē, ko gribi. par sport pro labāki toč :D pats tādu nebūtu pircis, bet, ņemot transmisiju, man bija izvēle, ņemt ar mhr deltu, vai sport pro, un ziņkārības mākts paņēmu šo. tā jau nesūdzos, cirta labi. līdz brīdim :hehe:

thumbnail.jpg

tad protams atkal vīlējam ielas ar ratu gaisā. uzglūnēja atklāšana, un tā, iepriekšējā dienā sakopu visu pa smuko. tā jau kā tradīcija.

pārjaukta un iztīrīta transmisija

thumbnail.jpg thumbnail.jpg thumbnail.jpg

pārjaukts, iztīrīts, sasmērēts kurbuļa mehānisms. šo jau labu laiku centos saņemties izdarīt, nenāca atpakaļ kurbulis tik skaisti, cik gribētos

mana trūcīgā ieplūdīte

thumbnail.jpg

otrā tradīcija - rolleri pirms lielajiem meetiem vakarā kārtīgi nomazgāju un uz nakti iestumju dzīvoklī :hehe:

atklāšana arī noripota godam, dienas pirmā daļa pie biķeriem bija pilnīgs papisiens, bet pēc tam, savējo lokā vakars bija vienkārši bomba. :love: mīlu jūs, veči :gay:

pietrūka *tik* lai noskrietu igauni ar bigblock aeroxu. it kā iet tas nrg, it kā neiet. it kā var bez emocijām dabūt ratā pie 85km/h, bet opena dragos man vienalga nav, ko darīt. racinga mūžs iet uz galu, un aizvien vairāk sāk vilkt uz cilindru un vēl šo to no augstākiem plauktiņiem :naac:

saldajā čekojam un laikojam bildes no atklāšanas, copyrights iet Yiyingworks jeb @Roberts Berkolds un @indiffs, daudz love

thumbnail.jpg thumbnail.jpg thumbnail.jpg thumbnail.jpg thumbnail.jpg thumbnail.jpg thumbnail.jpg thumbnail.jpg

dažreiz domāju par dzīvi, reāli, man pēc diviem mēnešiem paliek 21, ko es daru starp rolleristiem? bet tomēr tā štelle ir pārāk tuva sirdij, un kāmēr būs draugi ar rolleriem, prom noteikti neiešu. lai visiem izdevusies 2018. gada sezona! :)

P.S. atvainojos par vecajām bildēm, bildites.lv atkal sapisušies meistarībā. bet gan jau drīz būs atpakaļ, nav pirmā reize, un pirms pāris dienām negāja vispār, tagad nospiežot jau var redzēt.

4 hours ago, Klassiks said:

Tas jau vienalga cik tev ir gadi, skatos tev šitas rollers ir jau tik ilgi, kad mēs vel ar riteni mācijāmies braukt ... Veiksmi ar rolleri . :)

manā īpašumā tieši no 2012. gada Jāņiem :) paldies!

ale. mājās visu dienu, tik ļoti nav ko darīt, ka jāiedirš update te.

pa lielam braukāts daudz, viss diezgan jauki, racings vienkārši ir neiznīcināms, iet ilgāk, nekā dažam stoki un drkas.

likšu visu hronoloģiskā secībā, lai labāk saprot, kas un kā.

vienā transmisijas routine check-up ieraudzīju skaistu plaisu MHR dzesētājšķīvī. drusku wtf, nu neko, iemetu stūrī, stock šķīvis virsū. skatīsimies no gaišās puses, man tādēļ atkal strādā starteris :hehe:

thumbnail.jpg

tajā pašā reizē palika zb, ka katru reizi attaisot, visa telpa pilna ar eļļu. atrodot vaininieku, nebija brīnums, ka tas tā bija. fiksi pārspraužam un viss kedā.

tālāk beidzot saņēmos padročīt trubu. nesanāca galīgi tik labi, kā gribējās un arī laka sūds, bet nu ai, kaut kā vienalga. kaut kad pārstrādāšu.

thumbnail.jpg

tad vēl beidzot padevās ieplūdes kolektors (rip 1996-2018). gruzīja, jo vecie kolektori ir krietni vien kvalitatīvāki, nekā hi-per2. šis bija uz nrg pat kopš viņa iznākšanas no rūpnīcas ;(

thumbnail.jpg thumbnail.jpg thumbnail.jpg

pirmā major problēma - vienu dienu mierīgi ripinos, pēkšņi rolleris sāk brutāli lagot. apstājos, noslāpst un vairs nelec - nav dzirksteles. labi, ka nebiju tālu no mājām. izmēģinājos viskaut ko, sveces, tad vēl cdi, jo liku lielu aizdomu uz to - tas bija tāds baigi saguris. nekā. sapratu, aizdedze. nu ko, ņemu rokā testeri, zvanu vadus - tinums it kā vesels, bet auzas rāda impulsa devējs. sāku graizīties pa vadiem, atradu ejošu devēju no aizdedzes ar beigtu tinumu. ķeros pie lodāmura, pārlodēju, visu skaisti satinu, noizolēju, nu tik būs braukšana. salieku, pielec, kaut ko drusku vēl spļaudas, bet domāju, nu gan jau no kurbulēšanas aizlējies vai kas tāds. braucu, vienalga, kā motors uzsilst, sāk lagot aizvien vairāk, līdz vajadzēja apstāties, tad protams noslāpa un atkal. sabesījos un stūmu atkal mājās. uznāca zajobs un tālāk pieķēros tikai vakarā. nevarēju saprast, kas par gemaru, līdz vēlreiz paņēmu testeri. starp impulsa devēja vadu un masu ar pretestību viss čotka, bet starp devēja vadu un balto aizdedzes masas vadu, sākas tufta. kā ar āmuru pa galvu - [censored], aizdedzes masa. paskatos - jap, zem tās maza rūsiņa un nekontakts. fiksi uztaisu papildu masu aizdedzei, salieku visu kopā, izgāžu un viss aiziet lupatās. rezumē - papisiens visas dienas garumā dēļ neesošas masas pašā aizdedzē :doh:

vēl tiku pie Metrakit Pro Race rores iemēģināšanas - nu i nax, c21 labāks

thumbnail.jpg

tad lielākā šīs sezonas žopa, pie kā viss arī ir palicis. jau pēdējo mēnesi mīzu par virzuli, jo savu mūžu tas jau ir nodzīvojis ar atliektiem galiem - 120 motorstundas. viss beidzās, kad izpūta galvas blīvi. gan balts mutulis pa izpūtēju, gan spiediens dzeses sistēmā. mierīgi braucu līdz garāžai ar domu - jaukšu ārā un skatīšos virzuli. ja būs vēl braucams, sakrāmēšu uz blīves hermi un vēl kādu brīi pabraukšu, ja metams, domāšu tālāk. visu smuki nojaucu, apčamdu virzuli, nē, tāds iet plauktā tagad un tūlīt:

cilindrs, kā jau vienmēr, absolūti bez nekādiem bojājumiem, tikai gan jau izdilis ovāls. veči, 500 motorstundas :weed: virzulim kaut kāda maza plaisiņa aizgājusi un gredzenam atstarpe lielāka, kā čigānam starp priekšējiem zobiem, bet nu, es viņu biju jau arī nobraucis līdz kliņķim. visu cieņu polini, nākamais noteikti būs tāds pats, tikai nu jau C izmēra. malossi tiešām bija miskastes. šis viens nogāja ilgāk, nekā tie abi kopā.

domāju, ko tālāk. racinga pagaidām nav, bet braukt tak gribas :D nospļāvos un uzliku savu sen aizmirsto vīlēto stoku. smejieties vai nē :hehe: 

thumbnail.jpeg

iet (lasīt - neiet) ļoti interesanti. combo vienkārši iespārda - vīlēts stock bez kompresijas, yasuni c21, overrange, r/t 85 kloķene, 21mm :yoo: pilnā ručkā iet kā jau stoks, bet nu kā laid vaļā, sākas auzas, jo stoks ar c21 nu vienkārši nav savienojams. braucot parasti lamājos uz to stoku, bet nu, vismaz pakaļu pārvieto, un nepilnus 95 pēc gps var izdirst.

zabei, ka kāda trešā atspere jau pārlūzt un pa3,14sas tam izpūtējam, [censored] uztaisīju customu

thumbnail.jpg

nākotne? gaidam virzuli, seperatoru un blīvju komplektu, tad jau atkal ruļevai pa ielām :naac:

svaigas smukbildes

thumbnail.jpg thumbnail.jpg thumbnail.jpg thumbnail.jpg thumbnail.jpg

piis aut :grudaks:

thumbnail.jpeg thumbnail.jpeg

ļoti labs stāsts, jo pagaidām esmu tieši tādā pašā situvācijā. iznīcināju savu racingu un uzliku vilēto stoku. pēc brāļa mašīnas 90 iet ka nu, bet vienalga nepierasti tik lēni kratīties :hehe:.

Vēlu veiksmi salikt atkal kopā un esi pateicīgs par to mk2 cili jo mans izbeidzās pēc 2mēnešiem un itkā neesmu šķībrocis!