Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

DavisEmils

Piaggio zip tk edishen

Recommended Posts

Kā jau kārtīgam 20hp monstram pienākas, tad visam vienmēr jābūt skaidrībā. Tieši tapēc šodien no turn100 iegādājos KOSO mērinstrumentu, ar kuru var izmērīt ne tikai RPM un motorstundas, bet arī, piemēram, laika prognozi nākamjai nedēļai vai arī paskatīties kas maxima uz atlaidēm. 

Omm1gEl.jpg

Dubultposts jo nevienam neinteresē mans teenage girl diary ;( 

Anywhore, long story short, savu ratu piebeidzu brāli vedot uz bērnudārzu, izrādās sīkie [censored]ji būs samētājuši naglas bērnudārza sētā..

Ātri un fiksi pa 3e nofīrēju citu, arī michelin, lietotu gumiju, ahuenākajā kvalitātē. - 

b9N5Qt4.jpg  

Nu ko, pārlaimīgs dodos pie turna uz servisu, lai pārbortē, skatos toč pie viņa darba musars, stādina nost. Es jau kā lielais dūzis domāju tūlīt viņiem mīksto metīšu, jo nav zipam par ko piesieties, izrādās atrada gan, uzrakstīja par to ka aizmirsu visus dokumentus mājās, tajā skaitā tiesības un tehnisko.... 

WmXkaT6.jpg 

Nu neko, 30e jau esmu valstij paradā, būšu vēl divīti, vai hujzin cik. 

F67dz5G.jpg 

šeit arī pats slavenais maskjers turn100 procesā..

Nav vairs īsti ko pastāstīt, zipam tūlīt 30m/h uz skaitītāja, gan jau kādas 70 kopš nopirkšanas ir, nemazāko problēmu pašlaik, bet nu skatos uz jaunu drevo tuvākajā laikā, jo 3,5l bāka un 6l/100 nav īsti apvienojami, kā jau minēju, maniem gredzeniem atstarpe lielāka nekā čigāna zobiem... 

paliec tuuneti

Sveicināti, esmu atgriezies savā teenage girl diary lai izraudātu kārtējo upi..

Kādu laiku neesmu šeit baigi neko updeitojis, fotkas man ar baigi nav, bet nu anyways, lūk kas ir atgadījies..

Varbūt kāds no jums ir informēts par saistošajiem likumiem Tukumā par mopēda vadīšanu uz vienas riepas...Nu vismaz es tagad esmu..

uh0vRYD.jpg 

OYXYNDd.jpg 

Nu ko 200 eiro valsts kontā. Par zipu sodos būšu samaksājis tādu pašu summu par kādu iegādājos..

Lai vai kā, bēdas pie malas, turpināju vizināties uz vienas riepas un jutu ka kautkā tā jauda sāk trūkt, tad nu vienu nakti vajadzēja aizskriet uz 30km attālo Enguri, atpakaļ ceļā laikam pārkarsēju, sešos no rīta 7km stūmos. Ehh, fun times. Tad nu manā īpašumā nāca šāds brīnums - 

OEwsitQ.jpg  

Dēvos pie turna uz garāžu un krāmējām kopā, izdomājām vēl atšķelt karteri un kā īsti kapeiku pisēji ielikām c4 gultņus kuri no runneri bija palikuši pāri.. Slikta ideja, šņāc kā elle. 

Nw4ZnPy.jpg  

YEAzudN.jpg  

Tā nu viena vakara laikā pateicoties Turnam zips rūc, briesmas jau ir, bet ko darīt - jābrauc tik. Vēlreiz milzīgs paldies viņam, kurš palīdzēja izdarīt visu bučas.. 

Tā nu zips ir vienā gabalā un rūcošs, tagad tik jāiebraukā. 

Paldies ka izlasījji, ratā prom.