Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Sign in to follow this  
Chiizis

Aprilia SR50R 3gen apkopes lampiņa

Recommended Posts

Sveiki! Gribēju padalīties ar informāciju tie kas nezin. Tātad vakar saskāros ar problēmu ka manam 3gēnam sāka mirgot spidometrā tā atslēdziņa (nezinu ka viņu sauc) karoč meklēju internetā, kā noņemt un atradu. Tā podziņa kas regulē spidometru ( dzeltenā , kreisajā pusē ručkai) Izslēdzam aizdedzi, tad mēs paturam kādas 5 sec un nelaižot to pogu vaļā ieslēdzam aizdedzi un turpinām turēt kādas 8 sec, viņai vajadzētu pazust. Man nostrādāja!

Edited by VuskansDavis

Tiem kam nepazūd - mēģinat vēl un vēl. Es 3 reizes centos izslēgt, nekas nesanāca. Padevos, un kad nākamajā dienā pamēģināju, pazuda. Tā kā vienkārši jāpamēģina vairākas reizes, ja nesanāk.

On 8/16/2018 at 11:22 PM, Jumbo 2.0 said:

Kad ieslēdz aizdedzi, tad tā atslēdziņa mirgo, un apmēram pec 10sec viņa pazūd!!!

Tas nozīmē, ka drīz viņa vislaik degs. Tā notiek aptuveni 200km pirms apaļa nobraukuma. 3genam apkopes lampiņa iedegas ik pēc 4k km. (4k km, 8k km, 12k km utt.)

Tā varētu būt!:weed:Man viņa spīdēja kad bija apmeram 11750km, tad man nokļinija 50cc, uzliku dr evo sport, šobrīd jau spīd pa visam, nevis tikai pamirgo un pazūd, kā viņu var noņemt??

On 5/26/2016 at 2:19 PM, Chiizis said:

Sveiki! Gribēju padalīties ar informāciju tie kas nezin. Tātad vakar saskāros ar problēmu ka manam 3gēnam sāka mirgot spidometrā tā atslēdziņa (nezinu ka viņu sauc) karoč meklēju internetā, kā noņemt un atradu. Tā podziņa kas regulē spidometru ( dzeltenā , kreisajā pusē ručkai) Izslēdzam aizdedzi, tad mēs paturam kādas 5 sec un nelaižot to pogu vaļā ieslēdzam aizdedzi un turpinām turēt kādas 8 sec, viņai vajadzētu pazust. Man nostrādāja!

tieši šādi @Jumbo 2.0