Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Admin

Jautājumu topiks

Recommended Posts

Kads var palidzet es nesaprotu kas pa huinu man ir yamaha aerox minars horiz stocks es dodu gazi vins vispar apgriezienus neuznem tikai paliek mazak un kipa es nesaprotu kas pa problemu ja tei ir kads kurs labi saprot addo mani snapa kristsc70_life es atsutisu video

Kādu spuldzes tipu jāmeklē Romet Valentine 125? Doma no tizli dzeltenas gaismas ielikt kā man auto, baltākas, piemēram osram h7 white vision.

Varbūt var likt led?

Labvakar džeki, kr4 vakar nopirku 2005. gada 3gen :hehe:, un nezinu user code, bez tā spidometrs nerāda atrūmu un rpm. Ir mēģinati dažādi kodi 45256, 00000, 12345 u.t.t. lai kādu kodu rakstītu, vislaik saka, ka nepareizs.

Paldies jau iepriekš!

1 hour ago, EglesDels said:

Labvakar džeki, kr4 vakar nopirku 2005. gada 3gen :hehe:, un nezinu user code, bez tā spidometrs nerāda atrūmu un rpm. Ir mēģinati dažādi kodi 45256, 00000, 12345 u.t.t. lai kādu kodu rakstītu, vislaik saka, ka nepareizs.

Paldies jau iepriekš!

visticamāk, kad spidometrs ir nodedzis (diezgan bieža problēma 3geniem)

13 minutes ago, kreekers said:

visticamāk, kad spidometrs ir nodedzis (diezgan bieža problēma 3geniem)

bet ja tas ir partaisīts no iešprices, nevarētu būt kāda problēma citur?

Edited by EglesDels

45256 vajadzēja strādāt, tas ir servisa kods. caur to teorētiski jāvar uztaisīt restore code un uztaisīt jaunu user code. vari pamēģināt atstāt uz nakti ar atvienotu akumulatoru un ieslēgtu aizdedzi un nākamajā dienā mēģināt

Just now, xero said:

45256 vajadzēja strādāt, tas ir servisa kods. caur to teorētiski jāvar uztaisīt restore code un uztaisīt jaunu user code. vari pamēģināt atstāt uz nakti ar atvienotu akumulatoru un ieslēgtu aizdedzi un nākamajā dienā mēģināt

paldies, pamēģināšu!

variet ieteikt kādu meistaru Rīgā? vajad labu specu, kas sajēdz. Atlīdzība protams adekvāta, man galvenais kvalitāte. Dažus izbraukāju, kuri pat nejēdz elementāras lietas.

Var kāds palīdzēt? krc, 2genam no sākuma neceļ apgriezienus, sāk iet normāli tikai ja ieskrienas drusku. tikko uzliku multivaru, kas aizstāja kkadu china variku.

ja tas kko maina tad setup - multivars ar 7.2g rulliem (neiet sliktāk, kā gāja ar 4.5g uz china varika), pro replica, 50cc, 17.5mm karbis ar 70 dīzi, lielā malossi zilā atspere, mazās baltās.

16 hours ago, xero said:

regulēt vajag. 7,2 ir vājprātā daudz, mēģini vieglākus. ar to vismaz var sākt

uz vecā variatora man stāvēja 4.5 un tgd iet labāk, un vēl ir problēma - līdz 2 krustojumiem var nobraukt normali un tad pie trešā krustojuma vsp hujova vairs neiet, knapi kustas.