Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Admin

Jautājumu topiks

Recommended Posts

3 minutes ago, oka2003 said:

Troses gals iet iekšā karbī no ta čoka, un japaceļ ta plastmasa vai japagriež, ka kuram čokam tas ir

Āa, skaidrs. Viņu varētu ievilkt zem beņa kastē vai kur citur, kur būtu ļabāk ērtāk?

Labvakar, lai arī redzu, ka uz jautājumiem te praktiski neviens neatbild, tikai uzdod, bet man ir savs.

Ir nopirkts aerox, virsū malossi sport 70cc, iet noteikti virs 90 tas rolleris, bet izpūtējs ir pilnīga ateja, pirmkārt 10x metināts un caurs, otrkārt nenormāli skaļš.
Kādu izpūtēju varētu likt lai iegūtu maksimālu klusumu, nezaudējot ''Jaudu'' nu nosacīti protams.. vai oriiģinālais izpūtējs neierobežotu visu to prieku??

5 hours ago, Panty said:

Labvakar, lai arī redzu, ka uz jautājumiem te praktiski neviens neatbild, tikai uzdod, bet man ir savs.

Ir nopirkts aerox, virsū malossi sport 70cc, iet noteikti virs 90 tas rolleris, bet izpūtējs ir pilnīga ateja, pirmkārt 10x metināts un caurs, otrkārt nenormāli skaļš.
Kādu izpūtēju varētu likt lai iegūtu maksimālu klusumu, nezaudējot ''Jaudu'' nu nosacīti protams.. vai oriiģinālais izpūtējs neierobežotu visu to prieku??

oriģinālais ierobežos ļoti pamatīgi, lai kaut ko kustētos tas rolleris, tas nav variants. ja gribas klusumu, no izpūtējiem yasuni r vai visas sulas žmiegšanai no cilindra c16, varbūt vēl leovince zx. kā arī ja 0 pretestības gaisa filtrs, tas piedod klāt ļoti jūtamu trobeli

10 hours ago, xero said:

oriģinālais ierobežos ļoti pamatīgi, lai kaut ko kustētos tas rolleris, tas nav variants. ja gribas klusumu, no izpūtējiem yasuni r vai visas sulas žmiegšanai no cilindra c16, varbūt vēl leovince zx. kā arī ja 0 pretestības gaisa filtrs, tas piedod klāt ļoti jūtamu trobeli

Vajag uz darbu braukt, man vairs nav 16 pagaidām ar kaut kādu cauru arroe iet ap 100 man pietiktu ja ietu 85/90 bet būtu max kluss 

8 hours ago, Panty said:

Vajag uz darbu braukt, man vairs nav 16 pagaidām ar kaut kādu cauru arroe iet ap 100 man pietiktu ja ietu 85/90 bet būtu max kluss 

man arī nē. ar stock būs traģiski, tiešām neiesaku. ne tikai gals pazudīs, bet arī cēliens, kas nozīmē lielākas problēmas iekļauties satiksmē. principā tad es teiktu leo zx / yasuni r

Rolleris iet līdz 50 Km/h uz 8-10 K apgriezieniem ļoti labi , uzrāviens zvērīgs, bet no 50km h nomet apgriezienus uz 6-7 k un lēnām ieskrienās līdz 70, kur atkal aiziet normāli līdz 80-90. Variatora svari mix 4/3.5 g un liela atspere- malossi dzeltenaa. Pienemu ka atspere pa vaaju, ko sakat? 

Jautajums tiem kas nemas ar žiperigakam tehnikam: ka var uzstiept cietas atsperes uz sajuga?

Ta ka es to dariju bija nonemt kalotkas un pec tam ar atsperem uzstiept bet tas salocija tapas sajugam un vins sabruka uz ieksu, ta ka tas neder.

On 2020.04.28. at 16:37, gvidolp said:

Ar ko atšķiras Dellorto phva un phbn? 

cik es zinu phva ir vairak uz elektrisko čoku domats un phbn uz trosites vairak, bet citadi vini ir lidzigi(dizes var sava starpa mainit), bet ne identiski(pretejas puses regulacijas skruves)

4 hours ago, Mārtiņš-Liepiņš said:

Jautajums tiem kas nemas ar žiperigakam tehnikam: ka var uzstiept cietas atsperes uz sajuga?

Ta ka es to dariju bija nonemt kalotkas un pec tam ar atsperem uzstiept bet tas salocija tapas sajugam un vins sabruka uz ieksu, ta ka tas neder.

ēst putru no rīta

On 2020.05.8. at 16:50, Mārtiņš-Liepiņš said:

tieva dzelzs trose, piemeram veca gāzes trose, vai kkas tamlidzigs

15 hours ago, laurisbilcuks said:

Kāds var iemest linku ar aprilia 3gen 2008 gada reduktora gultņu un saļņiku komplektu?

Šeit ir visi nepieciešamie izmēri, jebkurā veikalā pēc šiem atradīsi :)

Edited by Kostja

Sveiki, tika nopirkts polini manuālais čoks, gan arī parastais, kas tik ieskrūvējās.

Tika izskrūvēts čoks kas bija, bija tikai trosīte plika.

https://www.scooter-attack.com/choke-polini-cp-carburettor-directly-on-carb-p343-0018-39.html

šim čokam ārējais vītenes diametrs ir lielāks nekā manam, ir kādas pārejas vai kas tamlīdzīgs?

WhatsApp Image 2020-05-20 at 10.15.36 (1).jpeg

Edited by *Sugar_fresh*

On 5/26/2020 at 10:19 AM, EdgarsM said:

kur labāk meklēt kantainu (izgriežamu) gaisa filtra elementu?

Speedfighta malossi švamme

Radās jautajums saistībā ar transmisijas siksnu. Tika iegādāta jauna ( stage 6 mineralli horizontala ) Tika nobraukta sezona , nevairāk par 150km reāli nebija laika . šodien pec ilgiem laikiem tika izbraukts pēc cilindra nomaiņas (stage 6 sport pro) protams pie reizes tika nonemts motors un viss pārskatīts. Pēc kadiem 3 km mierīgas braukšanas sāku jsut ka pazūd uzraviens, bet motors neraustas un strada normali. Aizstumjot majas atverot transmisijas vāku tika konstatēts ka siksna ir es pat nezinu pārlekusi otradāk ar zobiem pret karteri nevis šķīvjiem . Siksna tika noņemta un uzlikta pareizi un pēc kādu 3-5 km mierigas braukšanas tā parplisa un sabira pa gabaliem. Kas varētu būt par iemeslu šādai situacijai  , kur meklēt vainu ?