Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Admin

Jautājumu topiks

Recommended Posts

13 hours ago, Markieris said:

Ar kādu ķīmiju labāk tīrīt karterus?

benzins+ota

7 hours ago, Crazy123 said:

Ja es gribu savu rolleri pārveidot no gaisa dzeses uz ūdens dzesi , man vajag ūdens sūkni cili un ko vell?

šļaukas, radiks. Ka arī ir svarīgi kas pa motoru. Minarelli var uzlikt sūkni, cili un viss. Ar Piaggio viss atšķiras

5 hours ago, #Kaza said:

benzins+ota

šļaukas, radiks. Ka arī ir svarīgi kas pa motoru. Minarelli var uzlikt sūkni, cili un viss. Ar Piaggio viss atšķiras

Man ir morini , vaitad nevar uzlikt atsevišķi 12v ūdens sūkni?

On 2019.09.26. at 12:23, Markieris said:

Ar kādu ķīmiju labāk tīrīt karterus?

Man tīri labi palīdzēja brake cleaner! 

Piemēram tur kur netiec klāt ar otiņu un benju,tur var izmantot cleaneru jo tas iztīra ļoti labi šauras vietas.

9 hours ago, Moto_ogre said:

Kādēļ motors špļaudās,iedodot pilnā ručkā un rollers nejiet un stāv uz vietas,vēl ikpalaikam šauj pa izpūtēju.

minarelli horz ac.

iespējams par daudz bendzīna nespēj sadedzināt , sūdīgs degmaisijums pamēģini paregulēt

3 hours ago, Mārtiņš-Liepiņš said:

Svečvads vietā un svece laba?

Svečvads vietā,jauna pīpīte ngk silikona,svece bij gājēja,nav pagaidām ko ielikt un pārbaudīt, būs jānopērk.

Pielec labi,bet kā dod ručkā tā negrib celt apgriezienus,un raustās,par braukšanu vispār var aizmirst.

On 2019.09.30. at 06:55, Crazy123 said:

iespējams par daudz bendzīna nespēj sadedzināt , sūdīgs degmaisijums pamēģini paregulēt

Nomainīju uz mazāku dīzi,arī nekā.

Uzliku citu karbi,un arī nekāda rezultāta.

Pamēģināšu citu sveci un tad jau redzēs.

On 2019.10.1. at 20:38, Moto_ogre said:

Svečvads vietā,jauna pīpīte ngk silikona,svece bij gājēja,nav pagaidām ko ielikt un pārbaudīt, būs jānopērk.

Pielec labi,bet kā dod ručkā tā negrib celt apgriezienus,un raustās,par braukšanu vispār var aizmirst.

Nomainīju uz mazāku dīzi,arī nekā.

Uzliku citu karbi,un arī nekāda rezultāta.

Pamēģināšu citu sveci un tad jau redzēs.

Zināmam ranners negaja gandriz un abarotus necela augsa jo bija aizdedzes magnets bik apdrupis. Pārbaudi drošības pēc. Un saļņikus pārbaudi. Kas pa motoru?

6 hours ago, Mārtiņš-Liepiņš said:

Zināmam ranners negaja gandriz un abarotus necela augsa jo bija aizdedzes magnets bik apdrupis. Pārbaudi drošības pēc. Un saļņikus pārbaudi. Kas pa motoru?

mina hor

2 hours ago, Mārtiņš-Liepiņš said:

Blīves nebūs pa sliktu pačekot. Ja ac, tad pietiks noņemt dzeses plastikas, ja lc bisk lielaks cakars ir, bet ja pus garam, tad tosolam ar ellu teoretiski vaidzetu jaukties.

Bij tā,ka saļņiku izšāva. To ieliekot vietā,tāpat negrib celt apgriezienus un šķauda visulaiku. 

Uzliku citu aidzdezi ar magnētu,arī tas pats.

Blīves jaunas,jo jauna grupa stāv uzlikta.

14 hours ago, Moto_ogre said:

Bij tā,ka saļņiku izšāva. To ieliekot vietā,tāpat negrib celt apgriezienus un šķauda visulaiku. 

Uzliku citu aidzdezi ar magnētu,arī tas pats.

Blīves jaunas,jo jauna grupa stāv uzlikta.

Tas ka grupa jauna neko īsti nenozīmē. Man pēc 50km izpūta jaunai grupai o-ringu.

1 hour ago, Mārtiņš-Liepiņš said:

Tas ka grupa jauna neko īsti nenozīmē. Man pēc 50km izpūta jaunai grupai o-ringu.

Tur man vis ok,biju noņēmis nost cili. Es pat 2km neesmu vēl nobraucis dēļ šīs ķibeles,kas man sākusuies,gribas to kluci izmest laukā.

2 hours ago, Moto_ogre said:

Tur man vis ok,biju noņēmis nost cili. Es pat 2km neesmu vēl nobraucis dēļ šīs ķibeles,kas man sākusuies,gribas to kluci izmest laukā.

Pamēģini treknāku dīzi, karterī nav cauruma?

Edited by Mārtiņš-Liepiņš

Uzsākot braukt pilnā gāzē, kkas vibrē, tāda sajūta ka slīd(replika, tpr racings, stock hp2 transmisija). Siksnai it kā nevajadzētu slīdēt, bet setups nav stocks(gandrīz jauna stock siksna un s6 strong lielā atpere). Vai varētu slīdēt sajūgs, vai tomēr slīd sikna?

Čau,atkal ir problēma ar minarelli horz ac.

Pielekt pielec,dodot ručkā rolleris stāv uz vietas un taisa buuuhhh buuuhh un šauj izpūtējā un ik pa laikam noslāpst,kas par lietu??

Sveces ir mainītas,adatiņai sprosts līdz galam,karburatori arī tika mainīti un nekas nemainijās.

Help,jau vairs nav ideju.

5 hours ago, Moto_ogre said:

Čau,atkal ir problēma ar minarelli horz ac.

Pielekt pielec,dodot ručkā rolleris stāv uz vietas un taisa buuuhhh buuuhh un šauj izpūtējā un ik pa laikam noslāpst,kas par lietu??

Sveces ir mainītas,adatiņai sprosts līdz galam,karburatori arī tika mainīti un nekas nemainijās.

Help,jau vairs nav ideju.

Izskatās ka ir slikta masa starp rāmi un motoru. Vai arī kko muld pratu aizdedze

34 minutes ago, #Kaza said:

Izskatās ka ir slikta masa starp rāmi un motoru. Vai arī kko muld pratu aizdedze

Ok,paldies! 

Risināšu tālāk šo problēmu.

Pašas aizdedzes,gan magnētus arī esmu mainījis,aizdoma ir par pusmēnesi,kas uz kloķa,tas man tā riktigi neturas vietā un magnēts viegli iet virsū.