Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Admin

Jautājumu topiks

Recommended Posts

13 hours ago, Mārtiņš-Liepiņš said:

Ja pil degvielas sūknis(nrg vai runner konstrukcija principa vienada), viņam kko var izdarīt lai tas nebūtu, vai sūknis jāmaina?

Var pameklēt remkomplektu (ja tāds vispār pastāv). Es izjauktu ārā to sūkni, ja tur vēl var kko salabot - paprovētu. Bet vieglāk uzlikt citu sūkni

Doma iegādāties yasuni c21 uz Piaggio bez kartera stiprinajuma jautājums tāds, no kādiem yasuni modeļiem varētu vēl derēt stiprinājums (c16,c20,c30 ?) HELP

Edited by Bushmaniss

On 2019.09.16. at 08:57, Mārtiņš-Liepiņš said:

Ja pil degvielas sūknis(nrg vai runner konstrukcija principa vienada), viņam kko var izdarīt lai tas nebūtu, vai sūknis jāmaina?

varbuut tev plastmasas caurulite ira chupa kas iet no suknja un uz .......... parasti taas iespreegaa no vecuma savienojuma galos ......... atvienoju - nogriezzu 1cm nost - savienoju

32 minutes ago, lorupz said:

varbuut tev plastmasas caurulite ira chupa kas iet no suknja un uz .......... parasti taas iespreegaa no vecuma savienojuma galos ......... atvienoju - nogriezzu 1cm nost - savienoju

Sākumā likās ka tā ir. Trubiņas jaunas uzliku, vel jo projam pil in no sukna vidus.

Čau!

Lieta tāda,ka man ir čina 4t ar gy6 139qmb,73cc un motors strādā vis ok,nekādu problēmu nav. Bet uz ātrumu nejiet ātrāk par 70km/h,tahometrā 8000 rpm un atdure,tākā būtu ierobežotājs.

Motors brēc pilnā ručkā un nejiet,kas par lietu varētu būt?

Transmisija stock siksna jauna uzlikta,cdi liekais vads jau amputēts,lidz ar ko atkrīt iespēja par ierobežotāju.

1 hour ago, Moto_ogre said:

Čau!

Lieta tāda,ka man ir čina 4t ar gy6 139qmb,73cc un motors strādā vis ok,nekādu problēmu nav. Bet uz ātrumu nejiet ātrāk par 70km/h,tahometrā 8000 rpm un atdure,tākā būtu ierobežotājs.

Motors brēc pilnā ručkā un nejiet,kas par lietu varētu būt?

Transmisija stock siksna jauna uzlikta,cdi liekais vads jau amputēts,lidz ar ko atkrīt iespēja par ierobežotāju.

4takteris. Ruļļi pa vieglu, ierobežotājs trubā, bet pa nopietno fakts ka tas ir 4t chaina motors daudz ietekmē.

11 minutes ago, Mārtiņš-Liepiņš said:

4takteris. Ruļļi pa vieglu, ierobežotājs trubā, bet pa nopietno fakts ka tas ir 4t chaina motors daudz ietekmē.

Motors vis pārlasīts,būtu jāiet tīri labi,bet kautkas bremzē,to var just,ka kautkas neļauj iet tālāk.

Nav poņas ar ko lai sāk,par izpūtēju arī doma bija,ka vajadzētu izgriezt laukā iekšas.

Baigi biezi sezu te, neko ir vel jautajumi. 

Ja rollerim starta ir pa 11000 apgriezieni, bet 9000 ka normali braucot un sajugs sasledzas jau kkur pie 4000, kurā virzienā man skatīties regulāciju?

p.s. Tas ka startā daudz lielāki abaroti nozime ka slid siksna(un vaig cietaku kontreni)?

Rolleris gāja pa dienu , vakara vairs nelec un  es neko nedariju vinam. Sveci iztiriju , dzirkstele ir , slapja svece ir , visur benzins tiek . Karbi iztiriju un cilindra blīvi arī nomainiju. Pie kloķenes viss bija pilns ar benzīnu. Benzīns labs , no nestes. Kur skatīties , kas par vainu?

59 minutes ago, BigMarkussLV said:

Rolleris gāja pa dienu , vakara vairs nelec un  es neko nedariju vinam. Sveci iztiriju , dzirkstele ir , slapja svece ir , visur benzins tiek . Karbi iztiriju un cilindra blīvi arī nomainiju. Pie kloķenes viss bija pilns ar benzīnu. Benzīns labs , no nestes. Kur skatīties , kas par vainu?

uzraksti sakuma kas par Rolleri utt !!! 

9 hours ago, BigMarkussLV said:

Pieņemu ka brauci pa lietu. Kad gaisa filtru tīriji pedejoreiz. Mby vnk ciet un tpc aizlej

21 hours ago, BigMarkussLV said:

Dzirskteles nav,ja reiz svece slapja. 

Pārbaudi vēlreiz dzirksteli,neizskrūvējot sveci,ieliec pīpītē citu sveci un tad skaties!

23 minutes ago, Moto_ogre said:

Dzirskteles nav,ja reiz svece slapja. 

Pārbaudi vēlreiz dzirksteli,neizskrūvējot sveci,ieliec pīpītē citu sveci un tad skaties!

butu scooter-power.lv uztasiijushi sheit forumaa chat room  nebuutu tad veestules jaadzenaa shurp turp !!!