Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Admin

Jautājumu topiks

Recommended Posts

Eļļa, eļļas maiņa 4T ķīnietim, kā to izdarīt pašam, lai nav jādzen uz maksas servisu

Tur kur tev nāk ventilātors , zem tā apakšā tāda specifiska skrūve , atskrūvē iztecini visu , aizskrūvē ciet un ielej jauno eļļu ...

Sveiki , šodien braucu pa ceļu, protams bedrainu un pēc bedres man noslāpa, pielaižot notiek šādi :

Mainīju sveci neko nedeva, bet lec ideāli.. 

Lūdzu palīdziet ar variantiem, kas varētu būt noticis .?

Dīzi vajag lielāku.

Eļļa, eļļas maiņa 4T ķīnietim, kā to izdarīt pašam, lai nav jādzen uz maksas servisu

To pat var izdaīt mājaas pac...rolleri(ja pareizi es sapratu) nolikt taisni un zem motora ir skrūve kuru atskrūvejot(to skruvi vares atpazit vina noteikti bus nedaudz ar ellu) tev iztecēs āraa vis ellja pagaidi kameer iztek un tad lej iekshaa jaunu ellu(protams skruvi atpakal ieskruuveee)un skaties līmenu kādu tev vaig un tas ir viss tas process...

Hei ,man tuvāk vasarai par diezgan lētām naudām ir iespēja dabūt 97.gada yamaha bws ,fuul stock ,bet ar sporta izuuteeju un stuuri...

Tātad jautājums tāds-vai 97.gada rolleris neskaitās baigi vecs fuul stokā ,jo daudz ko likt iekshā netaisos...ūūn vai uz tā rollera varēs normāli divatā braukt?? :)))

Hei ,man tuvāk vasarai par diezgan lētām naudām ir iespēja dabūt 97.gada yamaha bws ,fuul stock ,bet ar sporta izuuteeju un stuuri...

Tātad jautājums tāds-vai 97.gada rolleris neskaitās baigi vecs fuul stokā ,jo daudz ko likt iekshā netaisos...ūūn vai uz tā rollera varēs normāli divatā braukt?? :)))

man pasham ir bws divatā ir ka ir braukt +ja tu esi gara auguma tad nau īpaši ērti +es vel pacēlu pakaļu augstāk būs vel neērtak braukt bet nu [censored]uj

Sveiki, vai ir kāds licis kopā cili stage 6 mk2 un varētu man izpalīdzēt?

lai vieglāk būtu raksti uzreiz problēmu, esmu licis, stāsti kas uz sirdsi!

Gribēju jautāt, vai kāds ir mēģinājis saregulēt dr evo(nevīlētu) ar yasuni c21, daudzi man saka, ka tas fiziski nav iespējams, bet nu ja kādam ir sanācis, padalieties ar pieredzi! :)

Gribēju jautāt, vai kāds ir mēģinājis saregulēt dr evo(nevīlētu) ar yasuni c21, daudzi man saka, ka tas fiziski nav iespējams, bet nu ja kādam ir sanācis, padalieties ar pieredzi! :)

jā, mani arī interesē šāds jautājums, tākā droši - pa PM to nestāstīt!

Edited by KOKARS.