Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Admin

Jautājumu topiks

Recommended Posts

6 hours ago, mertjins said:

kas var būt pie vainas ja no izpūtēja šaudas dodot max rucka?

aizdedze, bet sāc ar vienkāršo - nomaini sveci

Edited by rrainers

nav tur nekāds klipsītis. ar mazo skrūvi izskrūvē kontaktgrupu, izņem stūres bloķa cilindru (lai to izdarītu, jāizvelk dakša), un beigās no aizmugures redzēsi puļķi, to jāpaspiež uz augšu lai izvilktu serdeni.

Interesē, varbūt kāds ir saskāries ar šo.

Vai uz jaunā Gilera Runner varētu derēt spidometrs no jaunā Piaggio NRG? Vizuāli tie spidometri ir līdzīgi, bet kā ar štekeriem un savienojumiem?

Sveiciens jaunajā gadā!

Jautājums tāds! 

Iegādājos sr50 2gen ditech,un interesē,kādas problēmas var sagaidīt nākotnē,jo iepriekš neesmu saskāries ar tādu dzinēja tipu kā morini.

Un interesē,vai transmisija neatsķiras no mināra parastā,vai reduktors,sajūgs,variators vis sajiet un der 1:1 vai nu tomēr ir atsķirības?

Un kā ir ar izpūtejiem,vai tie ari atšķiras,jo domāju likt citu izpūtēju.

Paldies! 

Edited by Moto_ogre

2 hours ago, Moto_ogre said:

Iegādājos sr50 2gen ditech,un interesē,kādas problēmas var sagaidīt nākotnē,jo iepriekš neesmu saskāries ar tādu dzinēja tipu kā morini.

Kamēr iet tikmēr nebāz savus pirkstus, kad salūzt, pa krauju lejā.

25 minutes ago, Richy said:

Kamēr iet tikmēr nebāz savus pirkstus, kad salūzt, pa krauju lejā.

Ok,skaidrs! :hehe: 

Pagaidam cik nu zinu jo pazinu tos čaļus kuri brauca ar to 2gen un problēmu nebija,cerams ka man arī kalpos. 

19 hours ago, Moto_ogre said:

Sveiciens jaunajā gadā!

Jautājums tāds! 

Un interesē,vai transmisija neatsķiras no mināra parastā,vai reduktors,sajūgs,variators vis sajiet un der 1:1 vai nu tomēr ir atsķirības?

Un kā ir ar izpūtejiem,vai tie ari atšķiras,jo domāju likt citu izpūtēju.

Paldies! 

Brauac kamer iet, vienīgi seko līdzi akumalatoram,savadak maja netiksi 

Sveiciens visiem! 

Jautājums sekojoš. 

Vasarā vēlētos Latvijā paākstīties ar rolleri, bet man ir Somijas Dokumenti, rolleris ir reģistrēts uz mani un esmu tā īpašnieks Somijā, vai Latvijā ir kāds likums vai sods ar kuru soda pārvietojoties ar ārvalstu dokumentiem un nummuriem? Gribētos atbraukt uz meetu, un tāpatās parinķot kautkur apkārt, bet neesmu sekojis līdzi Latvijas likumdošanai un īsti nav vēlmes maksāt sodus. 

1 hour ago, TheOne said:

Sveiciens visiem! 

Jautājums sekojoš. 

Vasarā vēlētos Latvijā paākstīties ar rolleri, bet man ir Somijas Dokumenti, rolleris ir reģistrēts uz mani un esmu tā īpašnieks Somijā, vai Latvijā ir kāds likums vai sods ar kuru soda pārvietojoties ar ārvalstu dokumentiem un nummuriem? Gribētos atbraukt uz meetu, un tāpatās parinķot kautkur apkārt, bet neesmu sekojis līdzi Latvijas likumdošanai un īsti nav vēlmes maksāt sodus. 

https://www.csdd.lv/arvalstis-registreta-transportlidzekla-vadisana-latvija/izmainas-no-01-01-2017

Mašīnai var vadīt, tikai jāsamaksā nodoklis. Ņemot vērā, ka mopēdam nodokļis nav, pieņemu ka var vadīt tāpat.

Edited by WildCat's

Sveiki visiem. Vakumnieks čakarējas ,tad iet ,tad neiet ,ja papūš tad aiziet,tagad iestājās dilema ko darīt tālāk ,gribētos laikam likt uz pašteci ,tā kā esmu iesācējs varbūt šeit jau bijusi kāda pamācība kā to visu izdarīt pareizi ? Pa kolhoza variantu jau māku ,bet gribētos jau normāli visu sadarīt. Paldies jau iepriekš

12 minutes ago, DEELIS said:

Jautājums - cik apmēram cena varētu būt shim rollerim. Aprillia sr50 factory ar sprici , tikko nomraasots max aatrums 80km/h 

A8FA19DC-FA99-41F7-B6C1-9FF52DFA9BE0.jpeg

600e-750e? un 90 brauc tirs stock pat bez nekadiem krutajiem izputejiem. Šitiem obligāti paskaties vai viss elektronikas ziņā strādā, var ļoti dārgi apieties.