Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Admin

Jautājumu topiks

Recommended Posts

53 minutes ago, Gerkans said:

Ja doma galu, uz kura uzliekās muciņa, un tas tev ir aprauts, tad manuprāt visslabakais veids, kāds ir iezāģēt ar fleksi gropīti, lai ar normāla izmēra - skruvgriezni varētu atskrīvēt vaļā.

Vai

Neesu nekad meiģinājis, bet varbūt var kautkā apvīlēt malas un ar mazāka izmēra muciņu atskrūvēt.

nja gals,bet paldies par ieteikumiem, pamēģināšu abus 

18 hours ago, Ručkā Devējs said:

nja gals,bet paldies par ieteikumiem, pamēģināšu abus 

Ja ir metinātājs tad pimetini kautkādu metāla stieni, vai arī par žņaugatlslēgu.

Edited by gatis123

sveiki, man ir ebs050 derbi motors un attackā daudzām kloķenēm vnk raksta euro 2... 

Kā lai es zinu vai tā ir paredzēta ebe vai ebs?

(un vinu tajaa mopedu modeļu sarakstā ir tik daudz derbiji ka es nezinu kurš tieši no viniem ir mans...) 

;/

On 11/17/2018 at 7:10 PM, Ručkā Devējs said:

sveiki, esmu saskāries ar problēmu ka skrūves forma nav kāda bijusi,

https://www.google.lv/search?tbm=isch&sa=1&ei=skrwW9a8KK_QrgTIupzQDg&q=hex+bolts&oq=hex+bolts&gs_l=img.3..0i19l10.19374.20924..21039...1.0..0.177.1040.3j6......0....1..gws-wiz-img.......0j0i67.4IIPazgo5sw#imgrc=qn8tWZWZ8BfjqM:

tādi izskatijās, bet tagad ir apaļīga, ko iesakat lai dabūtu vaļā, esmu mēģinājis viss kautko bet nesanāca dabūt vaļā.

Ar bidatslegu var meginat no dazadam pusem

Sveiki! Ceru, ka man kā jauniņajam te arī kāds atbildēs. Lieta tāda, man ir ķīnietis, nesen tik nopirku, pa lēto, izmetu dažus likumus, un uzraviena saka taka raustīties, nav vairs tas uzrāviens, iedo ručkā, sākumā lēni ripo, tad aiziet viss, bet līdz kādi 40, ik pa brīdī noraustās, tālāk vairs ne, tik līdz aptuveni 40,nav vairs ideju, ko varētu nomainīt, apskatīt, salabot. Varbūt kādam ir kāda versija, ideja kas varētu būt pa vainu?? Bet tā viss ok, braukt var, iet labi, tikai tas, kaut kā neērti tā braukt. Un ceru ka kads sapratis ko vsp uzrakstīju :D

14 minutes ago, Flomitis said:

Sveiki! Ceru, ka man kā jauniņajam te arī kāds atbildēs. Lieta tāda, man ir ķīnietis, nesen tik nopirku, pa lēto, izmetu dažus likumus, un uzraviena saka taka raustīties, nav vairs tas uzrāviens, iedo ručkā, sākumā lēni ripo, tad aiziet viss, bet līdz kādi 40, ik pa brīdī noraustās, tālāk vairs ne, tik līdz aptuveni 40,nav vairs ideju, ko varētu nomainīt, apskatīt, salabot. Varbūt kādam ir kāda versija, ideja kas varētu būt pa vainu?? Bet tā viss ok, braukt var, iet labi, tikai tas, kaut kā neērti tā braukt. Un ceru ka kads sapratis ko vsp uzrakstīju :D

Nu,lūk pats arī atbildēji uz savu jautājumu.  "nesen tik nopirku,pa lēto''

No lētā gala neko labu ari negaidi.

Sāc ar degvielas padevi,nomaini vakumņiku,tads sūds pie bākas,iespejams pat bāka tikuši netīrumi,talak karbi iztīri un noregulē gaisa padevi,un tad sveci izskrūvē,pārbaudi kādā krāsā un atstarpi svecei. Un gaisa filtram šavmmi izmazgā,ķīnizeriem diezgan ātri netīra paliek.

Edited by Moto_ogre

3 minutes ago, Moto_ogre said:

Nu,lūk pats arī atbildēji uz savu jautājumu.  "nesen tik nopirku,pa lēto''

No lētā gala neko labu ari negaidi.

Sāc ar degvielas padevi,nomaini vakumņiku,tads sūds pie bākas,iespejams pat bāka tikuši netīrumi,talak karbi iztīri un noregulē gaisa padevi,un tad sveci izskrūvē,pārbaudi kādā krāsā un atstarpi svecei. Un gaisa filtram šavmmi izmazgā,ķīnizeriem diezgan ātri netīra paliek.

Es jau nemaz nedomāju ka viss buss ok, kad ņemu, taka biju jau gatavs. Viss tas jau izdarīts, vienīgi nezinu kā regulēt to gaisa padevi, cik daudz griest to skrūvi, pēc skaņas vai kā, un vēl pa to sveci, nomainīju, bet kā tad ar to krāsu un atstarpi? Par to atstarpi vsp nesu vēl dzirdējis. 

1 minute ago, Flomitis said:

Es jau nemaz nedomāju ka viss buss ok, kad ņemu, taka biju jau gatavs. Viss tas jau izdarīts, vienīgi nezinu kā regulēt to gaisa padevi, cik daudz griest to skrūvi, pēc skaņas vai kā, un vēl pa to sveci, nomainīju, bet kā tad ar to krāsu un atstarpi? Par to atstarpi vsp nesu vēl dzirdējis. 

Gaisa skrūvi regulēju šādi: iegriezu tos skrūvi līdz galam iekšaa, tad 1.5 apgr. izskrūvēju ārā, un tad iedarbinaaaju (motors jau bija silts) un tad klausijos pec motora, ja likas ka slapst nost griezu uz aru, ja vel vairaak saka slapt nost tad griezu uz iekšu, griezu pa 0.25 apgr. un uz kadam 10sec pagaidiju kad pagriezu katru reizi, un tad uzregulēju tādā veidā vietu kur motorollerim ir augstaakie apgriezieni. Bet pec kada laika ieteiktu apskatities kadā krāsā svece, ja melna un mitra tad pa daudz degviela, ja sausa un tada balta (peleciga) tad pa daudz gaiss, bet ja tada bēša tad ir ok. Labojat ja sarakstiju muļķiibas! 

4 minutes ago, Flomitis said:

Bāka bij pilna ar viss kaut ko, to iztīrīju, uzliku citu vakumņiku, benzīna filtru, trubinas gan ne, nebija jaunas, tad iztīrīju karbi, pat liku savu veco kas bija labs, mainīju sveci, filtru izmazgāju, nosmereju ar hermētiķi, lai neko pa spraugām nerau iekšā. Bet tp, raustās. Nav ideju. 

Just now, Flomitis said:

Bāka bij pilna ar viss kaut ko, to iztīrīju, uzliku citu vakumņiku, benzīna filtru, trubinas gan ne, nebija jaunas, tad iztīrīju karbi, pat liku savu veco kas bija labs, mainīju sveci, filtru izmazgāju, nosmereju ar hermētiķi, lai neko pa spraugām nerau iekšā. Bet tp, raustās. Nav ideju. 

Paļubomu ka jaregulē, bet varbūt arī jāskatas kas tev transmisijā darās

1 minute ago, oka2003 said:

A ne varbut tomer transmisijai viss ok, jo pec pirmaa kad izlasiju likaas ka niet atrak par 40, bet paarlasijos, taka gnjau karbis jaregulee

2 minutes ago, Flomitis said:

Vakuma trubiņas,vizuāli apskatījies vai nau saplaisājušas,vai kautkur pārplīsušas.

Un,kas tev ar pašu čoku notiek,ir darba kārtībā vai atvienots?

Just now, oka2003 said:

Bet nau gluži tā, ka visu laiku dodot ručkā, raustās, ir reizes bijušas ka iedo, un viss čotka aiziet, smuki, bez aizķeršanās. Bet brīžiem dodot ručkā, pat grib slapt nost takā. 

1 minute ago, Moto_ogre said:

Vakuma trubiņas,vizuāli apskatījies vai nau saplaisājušas,vai kautkur pārplīsušas.

Nu varbūt tas trubiņas, rīt uzlikšu jaunas, nu čoku ar ņemu no vecā rollera, jo man uz jauno nebija uzticiba, un par veco toč zinu ka gāja, nesen braucu un viss ok, veco rolleri protams. Ir zināms arī tas, ka ja pārbaudot čoku pēc kāda laika, kad rūc rolleris, ir silts tad viņš strādā. Bet tas ir tikai dzirdeds, vbr ka pēdējās muļķības. 

8 minutes ago, oka2003 said:

A ne varbut tomer transmisijai viss ok, jo pec pirmaa kad izlasiju likaas ka niet atrak par 40, bet paarlasijos, taka gnjau karbis jaregulee

Vot es vēl domāju, ka citi padomās ka iet tik uz 40, ne ne iet ātrāk. 

15 hours ago, Moto_ogre said:

Uzliku jaunu, tp viss tas pats. Varbūt čist problēma būtu ar to čoku? Vrb zūd kontakts. A ka veretu būt ar indukcijas spoli? Nevarētu būt ka tai ar zūd kontakts? 

Čau,klau veči,ir jautājums!

Skatoties bildi,uz neosa ir uzlikts 2gen disks uz orģinālās dakšas.

Vai spidometra gliemezis ir arī jāmaina vai der no neosa orģināls?

Un tas pats arī par bremzēm!

thumbnail.jpg

Edited by Moto_ogre

Sveiki!

Vēlos uzzināt kas par kaiti varētu būt 3genam. Sanāca braukt pa lietainu laiku, viss bija kārtībā, līdz brīdim kad rolleri noslāpēju. Pēctam pielaižot rolleris rīstijās, brīžiem aizgāja, no sākuma domāju ka vados mitrums sagājis. Ieliku garāžā lai nožūst, pēc dažām dienām mēģināju pielaist, tas kā pielec uzreiz noslāpst, un dažreiz parūc normāli. Itkā strāva pazustu, vai arī kāds saļņiks būtu beigts, un tur sūktu lieku gaisu. Izskrūvējot sveci tā ir slapja.

Ceru uz atsaucību.

Paldies jau iepriekš.

On 2018.11.28. at 21:15, thecloney said:

sveikim ja es ielieku DERBIJAM 88cc airsal ar 45mm stroke un piemērotu kloķeni man tak nekas nav jāvīlē? :aiwa:

Būs jāvīlē tāpat.

Sveiki!

Vēlos uzzināt kas par kaiti varētu būt 3genam. Sanāca braukt pa lietainu laiku, viss bija kārtībā, līdz brīdim kad rolleri noslāpēju. Pēctam pielaižot rolleris rīstijās, brīžiem aizgāja, no sākuma domāju ka vados mitrums sagājis. Ieliku garāžā lai nožūst, pēc dažām dienām mēģināju pielaist, tas kā pielec uzreiz noslāpst, un dažreiz parūc normāli. Itkā strāva pazustu, vai arī kāds saļņiks būtu beigts, un tur sūktu lieku gaisu. Izskrūvējot sveci tā ir slapja.

Ceru uz atsaucību.

Paldies jau iepriekš.

Iespējams ka pludiņš iesprūdis.

Vērts paskatīties arī visas gaisa trubas un vakumu no motora uz karbi.

Edited by WildCat's