Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Admin

Jautājumu topiks

Recommended Posts

Sveiki, tātad nāku klajā ar jautājumu saistībā ar kloķeni un cili, ja es uzlieku uz sendas airsal 73cc sport cili un mam ir stock kloķene pilnvaigu gūltņi zbis nekustās, vai kkas nepašķdīs tur?

4 hours ago, Gerkans said:

Jautajums, par tiko uzliktu jaunu kloķi, jaiebraukā kautkā viņš ir vai pietiek ar to ka parucina kādu britiņu

Uzliki un brauc,gultņus nevajag piebraukāt

sveiki, man ir problēma ar gaismām, aķis uzlādēts, bet nav nekā, pagriezieni nav, aizmugurējā lampa nestrādā kad uzspiež bremzi, taure nav, priekšā gaisma nav, nezinu kas par problēmu, norāvu plastmasus, un nekādu sabojātu vadu neatradu

1 hour ago, divinjs said:

Pirmā dzirdēšana,nezinu nevienu,kurš ir piebraukājis,pierūcini un atstāj mopēdu padarboties tukšgaitā.

/filmix

sūdīgi. jebkura motora iekšējai sastāvdaļai ir jāpiedilst. protams, ne tā, kā cilindram, bet vienalga visam ir jāsasēžas

3 hours ago, xero said:

vispār vajag gan

Paldies, ta ari jau izdariju iedarbināju parucinaju bik noslapeju ieleju antifrizu un tad atkal rucinaju kadas 10-15.min. un tad lenam izbraucu paris aplišus 

19 hours ago, xero said:

sūdīgi. jebkura motora iekšējai sastāvdaļai ir jāpiedilst. protams, ne tā, kā cilindram, bet vienalga visam ir jāsasēžas

Ar parūkšanu tukšgaitā pietiks lai gultņi piediltu. :) 

/filmix

zinu iesācēju jautājums bet mby zinat kurā veikalā nopirkt kompresiju? neesmu saskāries ar šādu problēmu iepriekš, un esmu jauniņais rolleru lietiņās. dzirdēju, ka netālu no tirgus ir skūteru veikals rīgā, vai mby tirgū var nopirkt kādus 3 bar, nu 5 ar rezervīti?

3 minutes ago, Gerkans said:

Kpe tad man viņu izšāva ara pēc 200km ? :D 

Atvainojos,kko sapisos meistarībā,jo telefonā bija karetru bildes un nevareju saskatīt. :D

Ja ir,ir viņam sprosts. 

vai ir iespējams, kkā no kloķenes kurai paredzētas 14mm pirkst pāriet uz 12mm pirkstu. Ar adatglutni vai kkādu buksīti?

vai tomēr vieglāk un gudrāk nopirkt virzuli ar 14mm pirkstu