Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Admin

Jautājumu topiks

Recommended Posts

42 minutes ago, artizr said:

Diezgan stūlbs jautājums.   Ja es mināram mainu no 50cc uz 70cc tad es to cili pielikt varēšu? Sakritīs tie caurumi, kur liek tās garās skruves vai arī būs kautkas jadara , lai uzliktu?

yamaha aerox

Visam ir jāder, caurumi sakritīs, tikai nopērc pareizo cilindru

10 hours ago, artizr said:

Diezgan stūlbs jautājums.   Ja es mināram mainu no 50cc uz 70cc tad es to cili pielikt varēšu? Sakritīs tie caurumi, kur liek tās garās skruves vai arī būs kautkas jadara , lai uzliktu?

yamaha aerox

Jaa sakritīs, tikai skaties cilindru priekš tava rollera modeļa vai vnk peec minaara, bet ja maini no 50 uz 70cc tad ir ieteicams arii kloki mainiit, protams ja neliec no name cili

Sveiki, saskaros ar šādu lietu, ka kloķene saka kustēties uz augšu leju, parāk traki, ko darīt, ir tolks meklēt kur var sataisiīt, vai japerk jauna? Kloķene Hebo firmas.

Paldies, jau iepriekš!

Čau!

Nekur neredzēju kur bija rakstīts par to,tāpēc arī uzdodu jautājumu.

Tāda lieta ka ir Piaggio 4T 50cc dzinējs(full stock).Ir kādi budžeta varianti palielināt jaudu?

Čau! 

Ko darīt, ja reduktora gultņi skanēja, tos nomainiju un saliekot visu atpakaļ gaudo.Paceļot aukša roleri un pagriežot riteni viss skan, varbūt eļļa par maz ir ielieta, ieleeju 130 grammus, tas ir ok?

1 hour ago, Gerkans said:

Sveiki, saskaros ar šādu lietu, ka kloķene saka kustēties uz augšu leju, parāk traki, ko darīt, ir tolks meklēt kur var sataisiīt, vai japerk jauna? Kloķene Hebo firmas.

Paldies, jau iepriekš!

Maini vien nost, nenožēlosi. Neriskē padirst visu :D, auzas baigās ja kloķis pašķīst . Labošanas ziņā vari mēģināt kko ar gultņiem (???? minējums)

1 hour ago, Gerkans said:

Paldies, jau iepriekš!

nav jēga labot 30e kloķi. meklē citu!

Čau, domāju vai tas ir normāli , ka atļaujot rollerim piemeram pa kalnu lejaa ripot, vins pats sevi bremzee, attiecigi sajuta tada , ka atslega iznemta. Cik sapratu vins griez generatoru, vai ko ? Kapec ir taa? Vai vinam nevajadzetu ripot nebremzejot ?

On 2018.09.29. at 12:13, artizr said:

yamaha aerox

Varēsi , ja liec vairāk par 70cc piemēram 80cc vai 95cc tad karteri jāslīpē. 

Vai man der Mk2 mājiņai šādas lapiņas, bet orģināli nāk viena liela 

Šādi izskatas original - 

Šadas der ? -

F4AC6E06-1735-4238-B63D-FC2F4D0B4FDC.jpeg

30F50D1A-2E94-4C3D-AE31-20D2F66BC261.jpeg

BA66741A-C052-4A5D-9C09-03311CA6A6A1.png

Edited by Emīls.

On 9/8/2018 at 10:38 PM, Richy said:

Hey, nopirku sr50 street ( 2gen ar HP2 ) un braucot naktī saskāros ar problēmu, ka priekšējā lampa ļoti sudīgi spīd, tas ir tikai mans gadījums vai šīm srkām tas tā ir ? Manam modelim ir tikai tuvās gaismas, nav iespējas parslēgt gaismas režīmus.

Snapchat-1302744026.thumb.jpg.a735ffea985d0812e0229cf77b49f487.jpg

Man 2genam ar šitādu lampu viss bija ok, ļoti labas gaismas, pat neprasās citu režīmu, tālās vai tml.

1 hour ago, Drivemf12 said:

nu tā viņš lietots maksā un nevienu neintresē ka jauns viņš ir 120e

kada atšķiriba cik maksā Hebo kloķis? :D zinu,ka viņš ir pietiekami labs, un izturīgs vnk uzdevu jaut vai ir tolks restauret vinju vai pirkt jaunu :D 

Un vertiba vinjam ir lielāka ka 30eur un jauns nemaksa 120 eur :D:D

Edited by Gerkans

Ir jēga pirkt stage 6 gāzes ručku? Vai arī tik pat labi var ņemt Motorforce? Īsti nesaprotu ar ko viņas atšķiras.

51 minutes ago, artizr said:

Ir jēga pirkt stage 6 gāzes ručku? Vai arī tik pat labi var ņemt Motorforce? Īsti nesaprotu ar ko viņas atšķiras.

Kvalitātes ziņā.