Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Admin

Jautājumu topiks

Recommended Posts

Kā var zināt,vai ūdens pumpis piaggio dzinējam strādā? Pēc klemmes uzliku jaunu stock cilindru,taču tikai mazā tosola trubiņa paliek karsta,pārējās un radiators nē. (Klemme itkā no tā,ka adatgultnis pabira,bet varbūt tas notika,jo pārkarsa,tagad nezinu..)

Edited by Maarcis

21 minutes ago, Maarcis said:

Kā var zināt,vai ūdens pumpis piaggio dzinējam strādā? Pēc klemmes uzliku jaunu stock cilindru,taču tikai mazā tosola trubiņa paliek karsta,pārējās un radiators nē. (Klemme itkā no tā,ka adatgultnis pabira,bet varbūt tas notika,jo pārkarsa,tagad nezinu..)

Ja radiators nepaliek silts, tātad tev motoru nedzesē!  Pārbaudi vai tev ūdens sūkņa  siksniņa nav pārplīsusi!  

3 minutes ago, Maksimalists said:

Ja radiators nepaliek silts, tātad tev motoru nedzesē!  Pārbaudi vai tev ūdens sūkņa  siksniņa nav pārplīsusi!  

Tik daudz es saprotu,es domāju,vai man jāšķeļ motors uz pusēm,vai kā,jo noņemot vario vāku neko aizdomīgu neredzēju,nekādas atliekas utt.

31 minutes ago, Maarcis said:

atgaisoji sistēmu?

Kuram no šiem ciļiem būtu labs top speed?

DR EVO 70 cc

Malossi sport 70 cc

Airsal racing 70 cc

Stage 6 Streetrace 70 cc

paldies.

Edited by artizr

33 minutes ago, artizr said:

Kuram no šiem ciļiem būtu labs top speed?

DR EVO 70 cc

Malossi sport 70 cc

Airsal racing 70 cc

Stage 6 Streetrace 70 cc

paldies.

Es domāju streetrace, jo tas ir stage 6, jo es ar stock 3gen nolūku ka stāvošu dr eco 70 uz rozā.

Un čuvakam uz old runner stāvēja malossi sport 50cc un top spēles bija 110-115 nu man liekas kad labāk moš būtu vai streetrace vai mallosi sport 70

Ko pamainīt transmisijā vai vispārīgi ko darīt lai rollerim būtu lielāks max speed?(tagat max speed 75kmh) setupa:drka70,gianneli truba,multivars 4g rulli,mallosi fly sajugs ar s6 sarkanajam mazajam un top performance cieto lielo atsperi un stock skivjiem,stock wingbelu. 

On 9/18/2018 at 4:01 AM, #Pancake. said:

Ko pamainīt transmisijā vai vispārīgi ko darīt lai rollerim būtu lielāks max speed?(tagat max speed 75kmh) setupa:drka70,gianneli truba,multivars 4g rulli,mallosi fly sajugs ar s6 sarkanajam mazajam un top performance cieto lielo atsperi un stock skivjiem,stock wingbelu. 

Ja tev ir drka tad būtu jāiet ātrāk. Kas tev pa karbiķi?

kāds varbūt var pateikt kādēļ ieliekot led rinkus vai led lampinas lukturos, tie nodeg pēc pāris minūtēm? jūsuprāt tā ir kvalitātes vaina, vai ir vajadzigs stravas regulators vai kkas tamliidziigs?

3 hours ago, Evil runners said:

kāds varbūt var pateikt kādēļ ieliekot led rinkus vai led lampinas lukturos, tie nodeg pēc pāris minūtēm? jūsuprāt tā ir kvalitātes vaina, vai ir vajadzigs stravas regulators vai kkas tamliidziigs?

Ja tev nav regulatora straavas tad skaidrs čomam bij tas pats arii lika bez regulatora paris min dega peec tam izsvila

Kāds zin kādu eļļu vislabāk liet 2t rolera transmisijā?pls help, esmu nopircis jau reduktora gultņus tikai nezinu kādu vajag eļļu

Edited by Viesturz_