Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Admin

Jautājumu topiks

Recommended Posts

3 minutes ago, gatis123 said:

Eļļas attiecība 1:33 tas ir 330ml eļļa uz 1 litru benzīna? Un kādu benzīnu labāk liet priekš mk2 racing?

Jā, tas ir uz 1l. Nu es leju 98 benzīnu 3genam, nesmird vismaz.. katrā ziņā jālej vismaz 95..

10 minutes ago, Normunds. said:

Jā, tas ir uz 1l. Nu es leju 98 benzīnu 3genam, nesmird vismaz.. katrā ziņā jālej vismaz 95..

Kādu sveci tu izmanto uz mk2?

58 minutes ago, gatis123 said:

Eļļas attiecība 1:33 tas ir 330ml eļļa uz 1 litru benzīna? Un kādu benzīnu labāk liet priekš mk2 racing?

1l beņa, 25-30ml eļļa. 98 lej.

Edited by whaat

Džeki viss ko varu pateikt ir tas , ka ir ļoti daudz atkarīgs no tā kādu eļļu jūs lejat. Piemēram manam dzinējam ar pussintētiku nepietiek , dūmo kautvai lej uz 1l 20ml eļļas. Attiecīgi , ja lieli apgriezieni motors nespēj sadedzināt eļļu , tapēc arī dūmo. Iesaku visiem lietot kaut lētāko 100& sintētiku , labi samaisās ar degvielu un nedūmo.

4 minutes ago, Extended said:

Džeki viss ko varu pateikt ir tas , ka ir ļoti daudz atkarīgs no tā kādu eļļu jūs lejat. Piemēram manam dzinējam ar pussintētiku nepietiek , dūmo kautvai lej uz 1l 20ml eļļas. Attiecīgi , ja lieli apgriezieni motors nespēj sadedzināt eļļu , tapēc arī dūmo. Iesaku visiem lietot kaut lētāko 100& sintētiku , labi samaisās ar degvielu un nedūmo.

Man ir stage6 R/T 100% sintētika.  Attackā aprakstā zem mk2 bij rakstīts itkā 1:33 attiecība.

On 2018.07.8. at 02:53, supfdk said:

Ir gan, vienkārši ir tādi, kam ir elektroniskais. Pārsvarā visiem Roxiem ir ne'elektroniskais.

Nop , visi stock nāk ar Elektriskajiem , bet cilvēki maina uz manuālajiem jo tā ir vieglāk .

7 hours ago, Extended said:

Man ir Drka un es leju 100% sintētisko Motul Raceing eļļu , 1:25 leju , tad kad braucu pabraukāt pa rajonu , tad piesitot pirmo reizi nedaudz uzdūmo , tā vispār nedūmo kad brauc , kad stāvošs ir .

Vēl man jautājums par filtru - kaut kā negribas pirkt no lieka subrfeimu un kolektora pagarinātāju , ir kāds filtrs kas derēs uz parasto stage6 ssp kolektoru un 19mm phbg karbi ar to mk2 racing roxam? 

Tāds piemēram būtu gana labs? 

https://www.scooter-attack.com/polini-air-filter-air-box-foam-90-angle-right-34mm-l-130mm-p203-0054-39.html

Edited by gatis123
Add link

51 minutes ago, Blonds said:

Čau Baigā šaize piaggio hyper2 auksts lec ideāli siltu iedarbināt neizdodas nekādi. Kas varētu būt pie vainas?

Kāds karburātors? Elektroniskais čoks vai manuālais?

sveiki, domāju pirkt 17.5mm karbi, un ja es nopirkšu motoforce ? Vai tiešām viņš tik slikts, salīdzinot ar DL ?  Priekš jauna DL maks mazliet spiež. :( Forumā jau kādu 3 mēn meklēju dl lietotu , nekā.

2 hours ago, Davids123 said:

Kāpēc man ir jāpieliek divi pirksti pie gaisa filtra lai piedarbinātu rolleri ?

Jo ja netur tad nevar piedarbinat

Tāpēc ka visticamāk stokam esi uzlicis mežonīgo gaisa filtru! Nevajag viņam tik lielu. Ja nemaldos,tad tu vari pamēģināt adatu pacelt augšā un noregulēt karbiņu,tad būtu jābū zbis.

16 hours ago, Drivemf12 said:

Tāpēc ka visticamāk stokam esi uzlicis mežonīgo gaisa filtru! Nevajag viņam tik lielu. Ja nemaldos,tad tu vari pamēģināt adatu pacelt augšā un noregulēt karbiņu,tad būtu jābū zbis.

Elektriskais čoks nevarētu būt vainīgs ?

On 2018.07.9. at 12:24, Normunds. said:

Pludiņš varbūt nenoslēdz kārtīgi? Tu varētu sākt ar pludiņa nomaiņu, visticamāk..

a kā ar pielaišanu? Grūti pielaižams?

No rītiem sūdīgi lec, jo kad pirku teica, ka kaut kur laiž garām benzīnu. 

1 hour ago, Neos ` said:

No rītiem sūdīgi lec, jo kad pirku teica, ka kaut kur laiž garām benzīnu. 

Nu jā, pamēģini pludiņu nomainīt, ar to tu varētu sākt, dodu 95%, ka nenoslēdz pludiņš kārtīgi.

Iespējams varētu diezgan debīls jautājums būt  ,bet es tā , ziņkārības pēc uzjautāšu .
No malas skatoties , liekas ka Piaggio Zip Sp2 motors varētu būt identisks Piaggio Hyper 2 motoram , tātad man jautājums ir šāds - Vai izpūtējs no Piaggio Zip Sp2 motora derētu arī Piaggio Hyper 2 motoram ?

Edited by EvoLV

Samainīju karbi uz 17,5 dellorto , variatoru uz multivaru , uzliku stage 6 pro replicu un pārējais viss stock , dīze 85 stāv, kad iedarbinu tad ar pirmo ručkā  aiziet pāri 80kmh ,kad nomet tad vairāk pa 60 negrib braukt kas pa problēmu? 

22 hours ago, Rodak_15 said:

Samainīju karbi uz 17,5 dellorto , variatoru uz multivaru , uzliku stage 6 pro replicu un pārējais viss stock , dīze 85 stāv, kad iedarbinu tad ar pirmo ručkā  aiziet pāri 80kmh ,kad nomet tad vairāk pa 60 negrib braukt kas pa problēmu? 

Pamēģini lielāku dīzi

Nesen iegādājos rolleri, Generic Xor ar 70cc, minarelli motors, jauna kloķene, virzulis, cilis, beidzot būs laikam piebraukts, vēl kādi 50km palikuši. skrien ap 90 km/h, itkā ir diezgan ņiprs , bet prasītos tomēr lielāku rāvienu, lai var dabūt ratā no ručkas, karbi regulēt vai ko darīt? Esmu iesācējs tāpēc tāds jautājums.

2 hours ago, LvOz said:

Nesen iegādājos rolleri, Generic Xor ar 70cc, minarelli motors, jauna kloķene, virzulis, cilis, beidzot būs laikam piebraukts, vēl kādi 50km palikuši. skrien ap 90 km/h, itkā ir diezgan ņiprs , bet prasītos tomēr lielāku rāvienu, lai var dabūt ratā no ručkas, karbi regulēt vai ko darīt? Esmu iesācējs tāpēc tāds jautājums.

Sajūga atsperes