Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Admin

Jautājumu topiks

Recommended Posts

On 2018.06.13. at 21:24, RoxPox said:

Man ir problēma ar Stock Aerox 2005. gada vakar ieliku pilnīgi jaunu Malossi Multivar 7g ruļļi, lielā dzeltenā atspere un mazās sarkanās, drīz ielikšu arī Stage6 Torque control sajūgu. Vai ir kādi ieteikumi kādus ruļļus, lielo atsperi un mazās atsperes likt?

Ieliec rullus 5g vai pat mazliet mazak. Lielo atsperi patestē mazliet cietāku zilo vai sarkano.

12 hours ago, ThePiKeMoNo said:

Ieliec rullus 5g vai pat mazliet mazak. Lielo atsperi patestē mazliet cietāku zilo vai sarkano.

Un kādas mazās? Sarkanas?

On 6/14/2018 at 7:28 AM, Normunds. said:

Okej, rs tiešām sūds :D ar stock top  speed bija 90km/h, ar šo 65max :D

Tik traki ar man nebija, man kaut kur +10 km/h iedeva, bet ar ZX nevar salīdzināt

6 minutes ago, KristersZarins said:

Sveiki jautaajums sekojošs varbūt kāds var ieteikt variku un sajūgu priekš roxa, setups: Top performance 70cc, Stage6 HPC klokis, delorto 17.5mm karbūzis, Yasuni C16

Stage 6 r/t oversize, tikai nebūs starteris un ja pērc šo variku jāpērk arī r/t siksna. Labs variants ir arī malossi multivar.

16 hours ago, whaat said:

Stage 6 r/t oversize, tikai nebūs starteris un ja pērc šo variku jāpērk arī r/t siksna. Labs variants ir arī malossi multivar.

Gribēju malossi MHR bet gribas atstaat starteri, tgd itka ir multivars bet manupraat vins ir izjaats

Yo, krc problema, man ir mocis Derbi Senda ya, un problema tada ka mocis gāja, uzliku 21mm karb nebija mazāka dīze uzliku back 17,5mm un vairs nelec nejiet, un abus karbjus kad liek un darbina kartigi sulojas pa apaksu karburatoram, visas skruves davilku cik stipri var, karb blivi nomainiju, bet tapat nelec un sulojas.PALĪDZAT LŪDZU

46 minutes ago, RavenS said:

Yo, krc problema, man ir mocis Derbi Senda ya, un problema tada ka mocis gāja, uzliku 21mm karb nebija mazāka dīze uzliku back 17,5mm un vairs nelec nejiet, un abus karbjus kad liek un darbina kartigi sulojas pa apaksu karburatoram, visas skruves davilku cik stipri var, karb blivi nomainiju, bet tapat nelec un sulojas.PALĪDZAT LŪDZU

pastāv iespēja , ka sapisi kolektoru, mosh kāda plaisa , kur rauj gaisu.

2 hours ago, RavenS said:

Atrisināju

Man roxam stāv drka 70cc un leovince sito plus. Ilgi iegriežās ( līdz 20kmh suudiigaak pa stocku, tad aiziet labi). Pietiks ar transmisijas regulēšanu pagaidām vai jātunē tālāk?