Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Admin

Jautājumu topiks

Recommended Posts

2 minutes ago, artizr said:

Kā sauc to sietiņu (Zaļo) un kur viņu var nopirkt?

xd.jpg

tādu pats arī var uztaisīt! rūpniecības veikalos var nopirkt!

8 hours ago, artizr said:

Kā sauc to sietiņu (Zaļo) un kur viņu var nopirkt?

xd.jpg

Nopirkt var arī domo vai mājam un dārzam veikalā, bet tas sanāks salīdzinoši dārgi. Es pats izgriezu no tumbiņas sieta, vara arī izgries no dzelzs musara vai kautkaa taada.

14 hours ago, Extended said:

Kāda atsķirība starp 105, 107 un 112 mm sajūgiem?

tāda, ka vienam diametrs ir 105, otram 107, trešajam 112mm? :doh:

31 minutes ago, xero said:

tāda, ka vienam diametrs ir 105, otram 107, trešajam 112mm? :doh:

es to biju domājis vai motora darbības ziņā tas kautko maina.

13 hours ago, Extended said:

es to biju domājis vai motora darbības ziņā tas kautko maina.

ja ir pareizais, attiecīgais wings tad pa lielam nē, 105 ir pavisam vecajiem mināriem, ar 2 kalotkām, un 112 ir kaut kādām ķīnām, visi normāli cilvēki brauc ar 107

8 hours ago, fakjirs said:

Ieplaisājis vai krāsa?

Screenshot_20180610-200225.png

paslīpē un paskaties joptvai. pēc plaisas gala baigi velk uz disku nevis krāsu

Kā smirğelī (mopeğkā) ieliek vieglākus gruzikus (kelogsus-rulīšus) uzrāviens ir līdz 15 km/h un tad vairs ātrums nepaliek lielāks ,bet apgriezieni uzkāpj un tad velāk lēnām ātrums palielinās! Bet ar smagākiem ruļiem 7,7 viss čotka. Kapēc ar vieglajiem ruļiem neiet?

9 minutes ago, Sulmis said:

Kā smirğelī (mopeğkā) ieliek vieglākus gruzikus (kelogsus-rulīšus) uzrāviens ir līdz 15 km/h un tad vairs ātrums nepaliek lielāks ,bet apgriezieni uzkāpj un tad velāk lēnām ātrums palielinās! Bet ar smagākiem ruļiem 7,7 viss čotka. Kapēc ar vieglajiem ruļiem neiet?

Teicu jau tev , ka tas tapēc , ka viņi ir daudz par vieglu.

Sveiki, 

Kāds lūdzu var iemest scooter-attack linku uz malllosi 90% sarkano lielo atsperi, priekš minarelli (aerox) motora? Izmeklējos, atradu sarkano, bet neder priekš manējā, atradu tikai priekš 250cc , 500cc un taadiem motorirm. (Likšu uz 70cc)

Būšu ļoti pateicīgs.

1 hour ago, Monday said:

Sveiki, 

Kāds lūdzu var iemest scooter-attack linku uz malllosi 90% sarkano lielo atsperi, priekš minarelli (aerox) motora? Izmeklējos, atradu sarkano, bet neder priekš manējā, atradu tikai priekš 250cc , 500cc un taadiem motorirm. (Likšu uz 70cc)

Būšu ļoti pateicīgs.

attackā uz minarelli vai piaggio nebija malossi sarkanā stingrāka par 45%

On 6/11/2018 at 9:22 PM, Normunds. said:

Sveiki, jautājums sekojošs- ar ko atšķiras leovince rs no leovince zx?

ZX daudz labāks, ar to arī pietiks.

Man ir problēma ar Stock Aerox 2005. gada vakar ieliku pilnīgi jaunu Malossi Multivar 7g ruļļi, lielā dzeltenā atspere un mazās sarkanās, drīz ielikšu arī Stage6 Torque control sajūgu. Vai ir kādi ieteikumi kādus ruļļus, lielo atsperi un mazās atsperes likt?

Edited by RoxPox

6 hours ago, Normunds. said:

Ļoti apgaismojošs viedoklis. 

Pagaidīšu citus komentārus

Šo es pēc pieredzes saku, pats braukāju ar RS, klasesbiedrs ar ZX, viņam, protams, kā rāviens, tā top speed ir labāks. To neskaitot, RS skaitās pussporta truba kamēr ZX ir sporta.

4 hours ago, RoxPox said:

Man ir problēma ar Stock Aerox 2005. gada vakar ieliku pilnīgi jaunu Malossi Multivar 7g ruļļi, lielā dzeltenā atspere un mazās sarkanās, drīz ielikšu arī Stage6 Torque control sajūgu. Vai ir kādi ieteikumi kādus ruļļus, lielo atsperi un mazās atsperes likt?

Ruļļu optimālais svars ir kaut kādi 5.5 grami, hmm a tev gaitaa ir bedre? Vai vienkaarsi prasi par atsperem? Bet par atspereem katram rollerim ir loti individuali piemeram buus 2 setupi ar vienaadam detalaam atsperes buus savaadaakas un rulli arii, tapeec pašam ir jaaskataas jaatestee un tā apmēram.

8 hours ago, EsErka said:

Šo es pēc pieredzes saku, pats braukāju ar RS, klasesbiedrs ar ZX, viņam, protams, kā rāviens, tā top speed ir labāks. To neskaitot, RS skaitās pussporta truba kamēr ZX ir sporta.

Okej, rs tiešām sūds :D ar stock top  speed bija 90km/h, ar šo 65max :D

6 hours ago, KristersZarins said:

Ruļļu optimālais svars ir kaut kādi 5.5 grami, hmm a tev gaitaa ir bedre? Vai vienkaarsi prasi par atsperem? Bet par atspereem katram rollerim ir loti individuali piemeram buus 2 setupi ar vienaadam detalaam atsperes buus savaadaakas un rulli arii, tapeec pašam ir jaaskataas jaatestee un tā apmēram.

Man sākumā nav vispār nav uzrāviens un pie 30-35 paveras un loti ātri uziet uz 60 pēc tam baigie apgriezieni un talak pa 70 neiet.

1 hour ago, RoxPox said:

Man sākumā nav vispār nav uzrāviens un pie 30-35 paveras un loti ātri uziet uz 60 pēc tam baigie apgriezieni un talak pa 70 neiet.

Siksna varbuut sliid, bet nuja izklausas ka tev ir bedre ka jaamaina atsperes

7 hours ago, KristersZarins said:

Siksna varbuut sliid, bet nuja izklausas ka tev ir bedre ka jaamaina atsperes

Zinu, ka jamaina atsperes tapec izveidoju šo topiku jo varbut kāds ir saskāries ar šo problēmu un var pateikt kadas atsperes ir licis, bet paldies par to pašu!

5 hours ago, RoxPox said:

Zinu, ka jamaina atsperes tapec izveidoju šo topiku jo varbut kāds ir saskāries ar šo problēmu un var pateikt kadas atsperes ir licis, bet paldies par to pašu!

Jaa bet katram rollerim ir pilniigi savaadaak, tev vaig cietaaku lielo, un ja gribi lai pie lielakiem apgriezieniem paveras tad tev vajag cietaakas mazaas ari