Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Admin

Jautājumu topiks

Recommended Posts

sveiki, problema tada, ka rolleri peec ziemas migas saliku, viss it kaa okey, bet startaa nereaali burbuļo, citreiz braucot atlaizot gaazi saak riities ciet. dellorto 17.5 , 78 dize, sprosts uz vidējo, yasuni r , 50cc

20 hours ago, _-Mellow-_ said:

Sveiki, man aeroxam ir tā, ka tas visu laiku nes uz kreiso pusi. Varbūt kāds zin kur varētu būt vaina?

Stūre tev vispār taisni stāv? :D

On 4/21/2018 at 12:36 PM, Ren4ix said:

Man braucot ar rolleri pēc kāda laika sāk tas raustīties un gāze atsakās, apstājoties tas noslāpst un pēc kkur 2 minūtēm to var pielaist un tā visu laiku... Ko man darīt? Kur varētu būt problēma?

Man ari tā bija! Pie vainas bija pludiņš karbī

sveki , nomainīju rollerim filtra kasti no stock un mazo runnera kasti . pieregulēju karbi   , bet atpakaļ ieprekšējās regulācijas jaudu nevar dabūt . varbūt dīzi / adatiņu vjag paregulēt ?

Edited by <<Andrejs>>

47 minutes ago, ivobmx16 said:

Ja mani noker bez apdrosinasanas sods rollera ipasniekam vai man? Un ipasniekam nak kadi pazinojumi?

Vienkāršāk un lētāk ir nopirkt to apdrošināšanu un braukā...

2 hours ago, ivobmx16 said:

Ja mani noker bez apdrosinasanas sods rollera ipasniekam vai man? Un ipasniekam nak kadi pazinojumi?

sods tev, 30 eur štrāfs un apdrošināšana turpat uz vietas jāpērk, mentu uzraudzībā.

25 minutes ago, aprilissr50r said:

sods tev, 30 eur štrāfs un apdrošināšana turpat uz vietas jāpērk, mentu uzraudzībā.

Nu ja msnti mani palaida teica lai stumju pie rokas bet vai tam uz ka ir registrets roleris nskadi papiri vai soda punkti nebus? Man vnk rolleris vel nav parrakstits

16 hours ago, ivobmx16 said:

Nu ja msnti mani palaida teica lai stumju pie rokas bet vai tam uz ka ir registrets roleris nskadi papiri vai soda punkti nebus? Man vnk rolleris vel nav parrakstits

Soda punkti var nākt tikai uz tevi, ne rolleri

Es rolleri nevaru normāli saregulēt:

Kad noregulēju kā vajadzētu strādāt rollerim, tad gaisu rijās auksts uzsākot braukt, bet ieskrūvējot līdz galam gaisa skrūvi pazūd problēma ka gaisu rijās, bet ir nākošā problēma, uzsilis slāpst nost un kad paverās čoks tad pa daudz apgriezieni, tā ka rolleris pats sāk braukt, ko lai dara???

Sveiki Forumieši! Vēlējos lūgt jūsu palīdzību, protams saistībā ar rolleri. Tā tad mana problēma ir benzīna padeve līdz filtram un karburātoram, bet ne līdz dzinējam un svecei. Izmeiğinātie varianti kurbulēt ar atvērtu čoku, vai aizvērtu čoku un dodot gāzi. Tas pats arī ar starteri. Vel saliecot uz sānu rolleri, lai benzīns satek. Sveci jau arī izņēmu, tā ir pilnībā sausa nav ne eļļas, ne benzīna. Sveci pārbaudiju tai elektrību padod. Arī pameiğināju uzskarsēt un iemest iekšā, arī nepieleca. Varbūt jūs kāds zinat kur varētu būt problēma, vai arī vel kādus variantus ko varētu izdarīt?

3 hours ago, Sasha. said:

@TheKing Iztīri to filtru kurš atrodas bākā,var būt tur kkas.

Var piedarbinat ja cilindrā nedaudz ieliej benzīnu,

Ja tu domā kas ir vakumņikā ieskrūvēts tad ar to viss ir kārtībā. Jo tikko nesen uzlikts jauns vakumņiks, jo vecais nosprāga.

Kā var normāli aiztaisīt to caurumu, kas runneriem ir zem ieplūdes kolektora? Man tur ir vienkārši 5mm caurums, nevis metāla uzgalītis kā draugam.

(Tur rodas ļoti stiprs vakuums, tāpēc vajag kaut ko izturīgu, ko nevar iesūkt iekšā.)

z7OsVGi.jpg

Edit: Atradu risinājumu.

Edited by puika

5 minutes ago, puika said:

Kā var normāli aiztaisīt to caurumu, kas runneriem ir zem ieplūdes kolektora? Man tur ir vienkārši 5mm caurums, nevis metāla uzgalītis kā draugam.

(Tur rodas ļoti stiprs vakuums, tāpēc vajag kaut ko izturīgu, ko nevar iesūkt iekšā.)

Pamēģini ar skrūvju vītņu līmi,un iespraud tur to, kas tur paredzets un gatavs.

4 hours ago, Moto_ogre said:

Pamēģini ar skrūvju vītņu līmi,un iespraud tur to, kas tur paredzets un gatavs.

Man nav tur ko spraust, jo karteri ir no cita rollera. 3genam nekas tāds nav paredzēts.

Edit: Viss ok, atradu risinājumu.

Edited by puika

Kāds ir pārtaisijis inžektoru par karbi? Draugs interesējas un vēlas uzzināt kādas tieši detaļas ir vajadzīgas, lai pārtaisītu par karbi.

Kāds nezin vai šos jautajumus uzdod?

• skaidrot riepu protektora zīmējuma augstuma pārbaudi, galvenos iespējamos riepas defektus un bīstamību, braucot ar riepām, kurām nodilis protektors;
  • paskaidrot, kā pārbaudīt gaisa spiedienu riepās, paskaidrot pārāk liela vai pārāk maza gaisa spiediena negatīvās sekas, paskaidrot spieķu spriegojuma un riteņu gultņu brīvkustības pārbaudi;
  • paskaidrot, kā pārbaudīt un papildināt šķidruma līmeni dzeses sistēmā vai īpatnības, kas jāievēro braucot ar transportlīdzekli, kas aprīkots ar gaisa dzeses sistēmu;
  • paskaidrot, kā pārbaudīt un papildināt eļļas līmeni motora karterī, paskaidrot noteiktās sajaucamās degvielas un eļļas attiecības neievērošanas sekas, kā arī nosaukt šo attiecību (ja transportlīdzeklim ir divtaktu motors);
  • paskaidrot, kā pārbaudīt un papildināt bremžu šķidruma līmeni (ja transportlīdzeklim ir hidrauliskā bremžu sistēma);
  • ieslēgt ārējās apgaismes ierīces, avārijas gaismas signalizāciju un skaņas signālu, pārbaudīt to darbību;
  • norādīt kontroles mēraparātu panelī esošos mēraparātus un signālspuldzītes, paskaidrot to nozīmi;
  • paskaidrot, kā pārbaudīt ķēdes vai siksnas spriegojumu, nepareiza spriegojuma negatīvās sekas, galvenos iespējamos ķēdes defektus vai veikt kardānkrustiņu tehniskā stāvokļa un brīvkustības pārbaudi.

1 hour ago, Etu3S said:

Kāds nezin vai šos jautajumus uzdod?

• skaidrot riepu protektora zīmējuma augstuma pārbaudi, galvenos iespējamos riepas defektus un bīstamību, braucot ar riepām, kurām nodilis protektors;
  • paskaidrot, kā pārbaudīt gaisa spiedienu riepās, paskaidrot pārāk liela vai pārāk maza gaisa spiediena negatīvās sekas, paskaidrot spieķu spriegojuma un riteņu gultņu brīvkustības pārbaudi;
  • paskaidrot, kā pārbaudīt un papildināt šķidruma līmeni dzeses sistēmā vai īpatnības, kas jāievēro braucot ar transportlīdzekli, kas aprīkots ar gaisa dzeses sistēmu;
  • paskaidrot, kā pārbaudīt un papildināt eļļas līmeni motora karterī, paskaidrot noteiktās sajaucamās degvielas un eļļas attiecības neievērošanas sekas, kā arī nosaukt šo attiecību (ja transportlīdzeklim ir divtaktu motors);
  • paskaidrot, kā pārbaudīt un papildināt bremžu šķidruma līmeni (ja transportlīdzeklim ir hidrauliskā bremžu sistēma);
  • ieslēgt ārējās apgaismes ierīces, avārijas gaismas signalizāciju un skaņas signālu, pārbaudīt to darbību;
  • norādīt kontroles mēraparātu panelī esošos mēraparātus un signālspuldzītes, paskaidrot to nozīmi;
  • paskaidrot, kā pārbaudīt ķēdes vai siksnas spriegojumu, nepareiza spriegojuma negatīvās sekas, galvenos iespējamos ķēdes defektus vai veikt kardānkrustiņu tehniskā stāvokļa un brīvkustības pārbaudi.

Kad es liku tiesības man neuzdeva, draugs lika divas nedeļās atpakaļ arī neuzdeva.

Edited by Richy

2 hours ago, Richy said:

Kad es liku tiesības man neuzdeva, draugs lika divas nedeļās atpakaļ arī neuzdeva.

Liels paldies Tev! Vismaz nebūs par ko jaustraucas!