Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Admin

Jautājumu topiks

Recommended Posts

Nu atšķirībā cik daudz noberzies, bet domāju, ka nē. Jo pašam ar vairākas šļaukas bija norīvējušās, tikā aizlīmēju, bet eļļas lielais spiediens tā pat izspiež laukā

Jautājums gluži vienkāršs- cik varētu maksāt no 50cc izfrēzēt 70cc? Kā arī, ja ir kāds pazīstams, iedodiet nr, vai m-lapu, lūdzu. Bet tāds kurš arī saprot no tām lietām, pats es diži paskaidrot nemācēšu, vajadzētu cilvēku, kurš pats saprot, kā tas darams, kur cilindrs atrodas utt.

Edited by Normunds.

Man braucot ar rolleri pēc kāda laika sāk tas raustīties un gāze atsakās, apstājoties tas noslāpst un pēc kkur 2 minūtēm to var pielaist un tā visu laiku... Ko man darīt? Kur varētu būt problēma?

9 minutes ago, Ren4ix said:

Man braucot ar rolleri pēc kāda laika sāk tas raustīties un gāze atsakās, apstājoties tas noslāpst un pēc kkur 2 minūtēm to var pielaist un tā visu laiku... Ko man darīt? Kur varētu būt problēma?

svece

22 hours ago, zzhurka' said:

Kas varētu būt par vainu, ka maza dzirkstele ir? Samainiju sveci, tas pats. Motors minarelli 

1)Strāvas regulators, apskaties kārtīgi masas savienojumus.

2)skaties spoli, pamēri ar testeri (youtube ir pamācība ka to izdarīt tieši motorollerim)

3)apseko pīpīti, skaties vai līdz CDI viss ir ok

4) CDI

On 4/21/2018 at 12:36, Ren4ix said:

Bija šī problēma tgd pielaid parūc slāpst nost centies iedot gāzi noslāpst viss savienots, svecei viss normāli. Vai kāds zin iemeslu vai kā risināt problēmu?

45 minutes ago, Rubiks said:

Kam derētu pievērst uzmanību, ja rolleris diezgan stipri vibrē.? Motora, rāmja skrūves savilktas,.

Moš sajūgs

Šodien biju skatīties šo rolleri. https://m.ss.com/msg/lv/transport/moto-transport/motor-scooters/bgclpp.html

Pa lielam visu pačekoju: rāmja nr sakrīt, papīri reģistrēšanai ir,gaismas visas deg, nav aķis un spido nestrādāja. Silts leca no pāris sitieniem, aukstu vienīgi nevarēju pārbaudīt, jo netikāmies mājās. Ir vēl kaut kas ko vajadzētu pārbaudīt, lai mazāka iespēja iegrābties šrotā?

9 hours ago, Akka said:

Šodien biju skatīties šo rolleri. https://m.ss.com/msg/lv/transport/moto-transport/motor-scooters/bgclpp.html

Pa lielam visu pačekoju: rāmja nr sakrīt, papīri reģistrēšanai ir,gaismas visas deg, nav aķis un spido nestrādāja. Silts leca no pāris sitieniem, aukstu vienīgi nevarēju pārbaudīt, jo netikāmies mājās. Ir vēl kaut kas ko vajadzētu pārbaudīt, lai mazāka iespēja iegrābties šrotā?

Pa lielam motorā tu neielīdīsi, vienīgi tas ko vizuāli redzi, spidometra ziņā nekas trax tur nebuus iespeejams tik troses vaina, nezinu pa lielam esi arii apskatijies, bildees iskataas pusliidz labi nezinu kaa dziivee. Es peerkot paarbaudiju vai starters iet, kaa lec un izbraucu, vairaak arii neko taadu.

Kāds var uzrakstīt sajūga lielās atsperes cietības pakāpes... respektīvi kuras krāsas atspere ir cietākā, mīkstākā u.t.t

32 minutes ago, Richy said:

Kāds var uzrakstīt sajūga lielās atsperes cietības pakāpes... respektīvi kuras krāsas atspere ir cietākā, mīkstākā u.t.t

Malossi lielās atsperes                   Polini lielās atsperes

Balta - 17%                                     Balta - 7%

Dzeltena - 45%                                Zila -  15%

Zaļa - 60%

Violeta - 82%

Sarkana - 90%

Zila 106%

Procenti parāda par cik ir stingrāka nekā stock atspere!

Edited by Sulmis

3 minutes ago, zzhurka' said:

Atrisināju problēmu ar dzirksteli. Tagad jauna problēma nelec! Nelec pat tad, ja ieleju beņu cilī pa taisno. Ko skatīt tagad??

salniki, blives, vecs hermis, gredzeni

hey.

Nav kāds tiešs 70cc cilindrs kas iet baigi labi ar Yasuni r? vai arī vienkārši likt jebkuru, domaju moš kadam pieredze ar r un zinās.

26 minutes ago, skābs said:

hey.

Nav kāds tiešs 70cc cilindrs kas iet baigi labi ar Yasuni r? vai arī vienkārši likt jebkuru, domaju moš kadam pieredze ar r un zinās.

Malossi Sport, Drka

Kāds var pateikt vai minarelli horizontam oriģināliem un kopijas motoriem ir atšķirīgi/vienādi eļļas sūkņi...?

rolleris Benelli Pepe LX laikam 08 gads, vajag citu eļļas sūkni, bet nevar līdz galam saprast, ko meklēt