Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Admin

Jautājumu topiks

Recommended Posts

13 minutes ago, mookie said:

Ar ko atšķiras minareli hor kloķene no min vert?

ar to, ka minareeli horizontālā motora kloķis neder uz minarelli vertikālā motora

3 minutes ago, ivobmx16 said:

Ir iespējams ka man rolleris kauj visas sveces? Ik pēc 10 min jāmaina jo sāk slapt nost izņemot irīdija sveci tā gāja ilgāk kas varētu būt pie vainas? 

karstuma indekss?

Pīlādža ūdenssūknim gumijas riņķītis iet zem propellera? Un gadījumā nevajag uz visām ūdenssūkņa kustības vietām likt smērvielu?

IMG_20180411_154303.jpg

Edited by puika

Vai 1l uz 5-6km ir normli priekš:

mk2 sportpro cilis

21karbis

pro replika

Man jau liekas nenormāli! ;(

Edited by Drivemf12

1 hour ago, Drivemf12 said:

Vai 1l uz 5-6km ir normli priekš:

mk2 sportpro cilis

21karbis

pro replika

Man jau liekas nenormāli! ;(

do the math- 100:6= aptuveni 16l uz 100km. tā teikt- nedaudz par daudz :D

On 2018.03.17. at 00:11, Aleksis said:

Kāds varētu dot padomu? Ko iesākt, ja cilindrā kur skrūvējas klāt izpūtējs ir nolūzusi skrūve un to nekādi nevar dabūt ārā? Alumīnija cilindrs     

Iezaağee ar fleksi liiniju , saprātarobežas dziļi , un ar miinusińu skruuvee aaraa , 100x taa dariits , un ciilim nekas slikts nav noticis

Problema tāda ka tiko saliku motoru piaggio hp2 Runnera old.... rūcot ir tāda skaņa ka švīkst, jeb strīķējas kkur! Pārbaudiju vai sajūgfs un variks nešvīkājas, tur viss kārtībā! NEzinu kā to atrisināt, jo švīkst skaļāk nekā pats motors! Te var dzirdēt to skaņu  https://failiem.lv/u/9g3hr9zr#/view/VID-20180414-WA0005.mp4

Sveiki, esmu negaidīti kļuvis par motorollera īpašnieku. 

Radās jautājums, vai ir vērts mainīt no iešprices Aprilia sr50 Aprilia injection uz karbiķi, kas būtu jāmaina papildus lai viss ietu kā vajag. :D

5 minutes ago, Ethre said:

Sveiki, esmu negaidīti kļuvis par motorollera īpašnieku. 

Radās jautājums, vai ir vērts mainīt no iešprices Aprilia sr50 Aprilia injection uz karbiķi, kas būtu jāmaina papildus lai viss ietu kā vajag. :D

lai ietu, kā vajag jāmaina viss motors un pravodka. ja negribi to darīt, tiec vaļā, kāmēr nav sācis jāties

4 minutes ago, xero said:

lai ietu, kā vajag jāmaina viss motors un pravodka. ja negribi to darīt, tiec vaļā, kāmēr nav sācis jāties

Motoru esmu jau iegādājies citu, tagad tikai domāju vai ir vērts atstāt iešprici, vai pārlasīt tomēr uz karbiķi.

Motoru nācās mainīt jo virzulis bija cilī iesprūdis :emo: Sapratu ka vieglāk vienkārši uzreiz visu bloku mainīt. :D 

Cik noprotu iepriekšējam īpašniekam bija nomiris toslola pumpītis un līdz ar to motors kārtīgi pārkarsēts. :chairshot:

Draugs sāka kko stastīt, ka rīgā rolleristus pišot mērot kompresiju. Cip pieliek pie izpūtēja gala kkādu mērierīci un min pa kurbuli, cip uzrāda cik liela kompresija un tā. Kas par bulšotu? Tā ir?

7 minutes ago, Egons said:

Draugs sāka kko stastīt, ka rīgā rolleristus pišot mērot kompresiju. Cip pieliek pie izpūtēja gala kkādu mērierīci un min pa kurbuli, cip uzrāda cik liela kompresija un tā. Kas par bulšotu? Tā ir?

es ceru ka tu pats saproti ko tu uzrakstīji :emo:

Kad tikko iedarbina rolleri, dodot ručkā lejas ciet. Kad uzsilda, tad tukšgaitā ir baigi mazie apgriezieni.

Kas varētu būt par problēmu? Varbūt problēma ir pašā karbī (kaut kads noname 17,5 karbis)?

Kāds var kaut ko ieteikt? Uz fullstock 3gen no pilnas bākas dabūnu aptuveni 100km. Liekas bišķīt par maz, pirms ziemas varēju 200 no bākas izvilkt.

Sveiki. Man ir karburators ar elektro coku un ja es lieku manualo vai man ies vai nee? Un kadas varetu but problemas to liekot? 

Steidzami!!!

Edited by klins