Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Admin

Jautājumu topiks

Recommended Posts

4 hours ago, Chiizis said:

Kādas lampiņas nāk Aprilia SR 50 3 gen priekšā? Negribās ņemt plastmasu nost lai skatītos. 

Cik atceros tad H8

Edited by Renarss

Problēma sekojoša. 

Minarelli, stock katls, 17.5mm noname karbis (75 diize) sporta stabulīte. Bez filtra darbināju diezgan ilgi nostāvējušu pieleca uz sitiena, mēģinot sagaazeet nekas nenotika, respektīvi cik nu tukšgaitā bija to apgriezienu, tik arī palika pie pilnas ručkas. Dīze par mazu/lielu? Ar filtru (stock kaste) grutāk pielaist, bet same. 

Edited by zzhurka'

Karoč problema taada! Saliku tiko enginu viss kartiba, uzliku 17.5 karbi, bet no vina tek bendzins visu laiku ārā, tur kur nak virsu gaisinieks, tur iekša ir caurumi, pa tiem tek araa un tad kad kurbulē, šauj filtra iekša, kas vainīgs?

On 2018.03.29. at 22:47, Maksimalists said:

Karoč problema taada! Saliku tiko enginu viss kartiba, uzliku 17.5 karbi, bet no vina tek bendzins visu laiku ārā, tur kur nak virsu gaisinieks, tur iekša ir caurumi, pa tiem tek araa un tad kad kurbulē, šauj filtra iekša, kas vainīgs?

Karburatorā pludiņš nenoslēdz degvielas padevi. Nezinu kā vēl savādāk Tev to izskaidrot, ceru ka saproti manu domu.

tātad, uz hiper 2 motora karbja kāda ir stock dīze un varbūt kāds var ieteikt apmēram no cik līdz cik lielu dīzi likt uz stock gilera runner jaunā (2014 gads) ar yasuni R?

On ‎3‎/‎28‎/‎2018 at 2:56 PM, KristersZarins said:

Sveiki jautājums sekojošs ar ko lai izgriež panna caurumu priekš sānu peciņas? Roxa panna

Es uz gēnas ar fleksi izgriezu un tad ar vīli pielaboju. Šaubos ka roxai īpaši savādāks tas process ir.

32 minutes ago, EsErka said:

Es uz gēnas ar fleksi izgriezu un tad ar vīli pielaboju. Šaubos ka roxai īpaši savādāks tas process ir.

Nu skaidrs vecīt, man panna nokrāsota tapēc ar fleksi negribu mēģināt jo tad visa krāsošana būs pa diršanu.

5 hours ago, slim shady said:

Jautajums sekojoš kad like kopa rolleri no 0 ( yamaha aerox ) kā labāk ir likt gultņus uz kloķenes un tad karteros vai karteros un tad kloķeni ?

https://www.youtube.com/watch?v=1nQ-PoqZXY0&index=43&list=WL&t=0s

Es tad kad liku paskatijos no šītā, te viss sīki parādīts, ceru ka noderēs!

kas var būt pa problēmu kad nestrādā starteris uz pogas bet starteris ejošs un pielaižot tik deg aizmugurē viens bremžugunis un viens gabarīt lukturis pakaļējais švakāk deg,un pēdējā laika vienmērīgi braucot priekšējas gaismas čakarējas paliek bālas,tad spilgtas ?

On ‎4‎/‎2‎/‎2018 at 6:28 PM, KristersZarins said:

Nu skaidrs vecīt, man panna nokrāsota tapēc ar fleksi negribu mēģināt jo tad visa krāsošana būs pa diršanu.

Es no iekšpuses visu darīju un tad āru apstrādāju ar vīli. Man gan tur ir uzlīme, bet izskatās kā no rūpnīcas tas caurums

On 03.04.2018 at 6:11 PM, slim shady said:

Jautajums sekojoš kad like kopa rolleri no 0 ( yamaha aerox ) kā labāk ir likt gultņus uz kloķenes un tad karteros vai karteros un tad kloķeni ?

Karteros un tad kloķeni.

On 03.04.2018. at 22:04, Richy said:

Strāvas regulātors ir vajadzīgs, ja pravodka ir tikai priekš dzirksteles n shit ?

Nē, tieši otrādi, strāvas regulators vajadzīgs gaismām, lai tev neietu par daudz strāvas uz viņām.:nene:

Roxam deg bremžu gaisma visu laiku, kaut nav piesprausti pat vadi, kas nāk no pogas pie hēbeļa. Nē vadi nav saskārušies nshit, kaut pieliekot pie tām pogām bremžu gaisma deg visu laiku. Kur meklēt problēmu?

12 hours ago, zzhurka' said:

Roxam deg bremžu gaisma visu laiku, kaut nav piesprausti pat vadi, kas nāk no pogas pie hēbeļa. Nē vadi nav saskārušies nshit, kaut pieliekot pie tām pogām bremžu gaisma deg visu laiku. Kur meklēt problēmu?

Skaties kontaktu hēbelī, varbūt hēbelis piespiests visu laiku

Visu fresh saliku, iznaca piedarbinat, norm ruuca, pagriezu pa pus apgriezienu ieksa gaisa skruvi, noslapa ar shavienu un tagad ari kurbulejot saudas.

Pamainiju sveces, nevienai nav dzirksteles yo wtf ? 

49 minutes ago, Morfy said:

Visu fresh saliku, iznaca piedarbinat, norm ruuca, pagriezu pa pus apgriezienu ieksa gaisa skruvi, noslapa ar shavienu un tagad ari kurbulejot saudas.

Pamainiju sveces, nevienai nav dzirksteles yo wtf ? 

Pārbaudi aizdedzi ,ir bijuši visādi līdzīgi gadijumi ,vienreiz pat šaiba bija tikusi starp pinumiem un negāja