Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Admin

Jautājumu topiks

Recommended Posts

43 minutes ago, Pteris said:

Kāds zin izmēru minarelli 100cc adatgultnim? Vai arī kādu veikalu kur pēc vecā gultņa jaunu var piemeklēt? Nekur par viņu info neatrodu

https://www.racing-planet.de/small-end-bearing-14x18x165mm-for-minarelli-100cc-2-stroke-p-303105-1.html?backcPathco=16&cPath=3098_13158&sessID=4ffbb52862521ddaeaf9bd4862746264

Hei ! Daudz nezinu un nav pazīstami zinātāji.  Jautāju te ! 

Kādas atsauksmes par Keeway matrix (50cc)  ?? Nākotnē vēlos rollerim uzlikt sporta trubu un 72 cc. 

Laikam jau ķīnietis , bet populārs diezgan , tāpēc pieļauju domu , ka arī labs. Nezinu. 

1 hour ago, kmz_jg said:

Hei ! Daudz nezinu un nav pazīstami zinātāji.  Jautāju te ! 

Kādas atsauksmes par Keeway matrix (50cc)  ?? Nākotnē vēlos rollerim uzlikt sporta trubu un 72 cc. 

Laikam jau ķīnietis , bet populārs diezgan , tāpēc pieļauju domu , ka arī labs. Nezinu. 

Pašam jau 2 gadus ir, nav pievīlis, vienīgā problēma, ka ātrumu leņi uzņem (vismaz man), pilnīgs stock uz 65 iet, ar tecnigas next R jau uz ~75, šosezon likšu 70cc, tad jau redzēs kā tad ies. :D Plastmasas diezgan trauslas, nepadodas kad loca. Bet kā 1. rolleris ir diezgan sakarīgs.

1 hour ago, Keeway_power said:

Pašam jau 2 gadus ir, nav pievīlis, vienīgā problēma, ka ātrumu leņi uzņem (vismaz man), pilnīgs stock uz 65 iet, ar tecnigas next R jau uz ~75, šosezon likšu 70cc, tad jau redzēs kā tad ies. :D Plastmasas diezgan trauslas, nepadodas kad loca. Bet kā 1. rolleris ir diezgan sakarīgs.

Skaa, kura gada tev ir ? Es te skatos uz 2008 gadu ... Un kur  pirki izputēju ? Nebija izpūtējs jāloka ? Xdi

6 hours ago, kmz_jg said:

Skaa, kura gada tev ir ? Es te skatos uz 2008 gadu ... Un kur  pirki izputēju ? Nebija izpūtējs jāloka ? Xdi

2011. gada, ķipa sporta versija. :D Izpūtēju nopirku forumā un neko nevajadzēja locīt. :D 

7 hours ago, dirtz. said:

vai stok klokis izturetu lietotu streetrace cili?

Nu atkarībā no kloķa stāvokļa bet domāju tāpat ka neturētu, jo nu streetracem apgriezieni buus lieli ja protams reguleesi lai arii iet vins normaali, tpec domaaju ka neturees, bet nu ir cilveeki kas uz mk2 atstaaj stock kloķi un cik dzirdēts neko ilgi viņš netura, bet nu iespējams ka te var padalīties kāds ar pieredzi.

On 2018.02.18. at 21:17, Kutra said:

On 2018.02.18. at 21:17, Kutra said:

Kā pareizi novilkt masu minarelli motoram? No startera masas vai no aķīša? Vai nav nekāda starpība

3 hours ago, ivobmx16 said:

Kā pareizi novilkt masu minarelli motoram? No startera masas vai no aķīša? Vai nav nekāda starpība

Es parasti liku no startera uz rāmja vai no tās vietas kur stock filtra kaste skruvejas klāt.

4 hours ago, Maksimalists said:

Tas ir tik pat droši kā izlekt no lidmašīnas bez izpletņa 

:bljee:

4 hours ago, kmz_jg said:

Cik droši ir atstāt ķiveri rollera bagāžniekā ? 

Droši

8 hours ago, kmz_jg said:

Cik droši ir atstāt ķiveri rollera bagāžniekā ? 

Atkarīgs cik tev dārga ķivere? 

Ja pat jauna un dārga,tad iesaku ņemt līdzi,jo manliekas ka nekad nevar atstāt rollerī kautko noderīgu.

22 minutes ago, kmz_jg said:

Tas ir sarkasms ? Gribu saprast reāli. Nav pieredzes...

Nē, es nopietni...

Neredzu iemeslu kapēc lai neturētu ķiveri bagāžniekā.

Ja turi motorolleri uz ielas, tad gan ķivere būtu mazākais par ko jāuztraucas.

3 hours ago, Moto_ogre said:

Atkarīgs cik tev dārga ķivere? 

Ja pat jauna un dārga,tad iesaku ņemt līdzi,jo manliekas ka nekad nevar atstāt rollerī kautko noderīgu.

Jā, padārga . Labi,paldies ! :)

3 hours ago, TruseiC said:

Nē, es nopietni...

Neredzu iemeslu kapēc lai neturētu ķiveri bagāžniekā.

Ja turi motorolleri uz ielas, tad gan ķivere būtu mazākais par ko jāuztraucas.

Oke, paldies :)

5 hours ago, *Sugar_fresh* said:

Kādu cdi  jaunu labāk ņemt priekš roxa un kur?

Jebkādu un jebkur.

Nesaprotu gan jēgu ņemt jaunu, bet nu, tas kā kuram.

9 hours ago, Kraken said:

Filtra kasti ar sporta švammi jeb uzreiz ņemt sporta filtru uz dr evo 70cc un 17.5mm?

Filtra kasti ar caurlaidīgāku švammi :)