Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Admin

Jautājumu topiks

Recommended Posts

Just now, Maksimalists said:

Ierobežotāji ir izņemti???

Hujvinzin, sajūta ka izspūtēja kāds ierobežotājs, vēl neesmu līdis varikā, vrb kāda šaibiņa lieka.

7 minutes ago, Kutra said:

Karbja regulācija, vai arī ar elektroniku tev kkas iespējams sapists.

Karbi reguleju vairākas reizes izbraucu viņš noslapsts un es pēc pus minūtes varu pielaist bet tikai ar urbi 

1 minute ago, ivobmx16 said:

Karbi reguleju vairākas reizes izbraucu viņš noslapsts un es pēc pus minūtes varu pielaist bet tikai ar urbi 

Kas pa rolleri?

3 minutes ago, Kutra said:

Kas pa rolleri?

Malaguti f12 ūdens dzese aa un vēl es nesenka ieliku jaunu virzuli ar gredzeniem kompresija laba pa jaudu arī nevar sūdzēties

3 minutes ago, Kutra said:

Just now, ivobmx16 said:

Malaguti f12 ūdens dzese aa un vēl es nesenka ieliku jaunu virzuli ar gredzeniem kompresija laba pa jaudu arī nevar sūdzēties

Nu tad ļoti iespējams ka kkas ar elektroniku, pats tur īpaši neko nesaprotu, bet zinu ka vari pārbaudīt vai visi vadi kārtīgi iesprausti un vai kāds kkur nekarājas neiesprausts. Good luck :yoo:

On 15.02.2018 at 10:00 PM, Maarcha said:

Lieta tāda kad pielaižu rolleri kad dodu ručkā vinsh sāk glukot taka rīstīties varētu būt aizdedze beigta, sveci jaunu ieliku 

Man tas bija ex rollerim.

Man tas bija,jo svecvads bija vecs.

On 2/18/2018 at 8:50 PM, Robiitiis said:

Sveiki eksperti un neeksperti, man jums te tāds jautājums, tikko svaigi uzlikts 70cc cilidndrs ar virzuli un gredzeniem. Bet ātrāk pa 45 nejiet, kur varētu būt problēma ? Man ir aizdomas uz izpūtēju un gaisa filtru. Pašlaik stāv sporta filtrs un stock izpūtējs.

Es kad drku 70 cc uzliku man ar gāja švaki bet tad saregulēju transmisiju un viss čotka bija man  variatoru neizsvieda tapēc negāja

Sveiki ir radies jautājums, iegādājos top performance cili un pasuutiju virzuli, un radās problēma, ka virzulim viens gredzens ir melns un otrs spīdīgs un 100% nezinam kurš nāk apakša kurš augšā, paši domājam ka melnais varētu būt apakšā, kā pareizi ir?

Edited by KristersZarins

sveiki tada lieta ,ka roleris pielec ruuc bet kad sak braugt pampst nost gluko  taka tads vaaaaa un noslapst  kadi ieteikumi ko vajadzetu pačekot?

roleris aprilia 2gen minars 

2 hours ago, Maarcha said:

sveiki tada lieta ,ka roleris pielec ruuc bet kad sak braugt pampst nost gluko  taka tads vaaaaa un noslapst  kadi ieteikumi ko vajadzetu pačekot?

mož ūdeni met filtrā vai uz elektrikas kkur,man tā bija, pa sausu zbs

On 2018.03.3. at 9:18 PM, Maarcha said:

vari pamēģināt sveci ielikt citu patestēt bet varbūt kā jau minēja ūdeni met uz svečvadu,vai filtrā udens ticis. man bija kad čoku attaisīju tad tik nedaudz varēju pabraukt bet sveces vaina izrādījās.

On 3/3/2018 at 21:18, Maarcha said:

Ieteikums: pačeko kad latviešu valodā konsultācijas 

On 3 March 2018 at 21:18, Maarcha said:

Btak es [censored] vec, fucking regulācija....citiem tas it buuuuuu,tev tas ir vaaaaa, bet tā ir un paliek regulācija

tātad, problēma tāda, ka pirmo reizi no scooter-attack sūtu detaļas, visus datus ievadīju pareizi, bet pēc dažām  dienām izmet kautko šādu:

thumb_show.php?i=hd7y9qhf&view

ieteikumi kā rīkoties tālāk? jau 3 dienas neesmu sagaidījis nekādas ziņas no kurjera.