Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Admin

Jautājumu topiks

Recommended Posts

20 hours ago, EsErka said:

Par kādiem diskiem iet runa? :hvz:

Vai der diski no 49cc Piaggio uz 125cc piaggio big block dzinēju . Respektīvi vai derēs aizmugurē trumulis ( zip 2 disks )  LASĪT PRASME . ;)

1 hour ago, MM said:

Vai der diski no 49cc Piaggio uz 125cc piaggio big block dzinēju . Respektīvi vai derēs aizmugurē trumulis ( zip 2 disks )  LASĪT PRASME . ;)

Ok ok, es vnk neatceros, ka būtu kaut ko par kaut kādiem diskiem teicis :D

Sveiki!!

Saskāros ar plastmasu krāsošanu un radās tads jautājums, Ja man roleris ir melns ar baltu un tehniskajā pasē arī tā Tacu tagad vēlos pārkrāsot uz melu cik man izmaksas krasas maiņa tehniskajā pasē??:jack::jack:

50 minutes ago, klins said:

Sveiki!!

Saskāros ar plastmasu krāsošanu un radās tads jautājums, Ja man roleris ir melns ar baltu un tehniskajā pasē arī tā Tacu tagad vēlos pārkrāsot uz melu cik man izmaksas krasas maiņa tehniskajā pasē??:jack::jack:

Jauna tehniskā 20e, ja nekas nav mainījies....

On 2018.01.15. at 21:10, emkaa said:

arī interesē par diskiem ko  "Watch Me"sacija!

Nu kā lai saka aizmugurē trumulis ass viss ir čiki viss der viršu forši. 

thumbnail.jpg

Problēmas sākās priekšā disks ir šaurāks ( tas tākā loģiski) Tā kā konkrēti man dakša ir metama , izdomāju dakšu arī ielikt no zip ( tik es tagad domāju no kāda zip) Dakša ir īsāka , par centimetriem 5-7(Typhoon big block)  un stūres pusē viņas diametrs ir 28mm . Tātad vajag vel stūri , spidometra gliemezi un supportu.  Tā jau var uztaisīt dakšu no divām. Ja cilvēks apņemsies uztaisīt , parādīšu . Ja ne tad meklēs ko citu. 

Lieta tāda... Ķīlis, kas ir stap kloķi un magnētu visu laiku lūzt... Kloķim tā ķīļa vieta nav izļurkāta, magnēts nekustās, kad tiek pievilkts... Viņi vienkārši pārlūzt uz pusēm viens pēc otra, kad uzdod lielāku gāzi. Ja kāds zin, kas varētu palīdzēt, lūdzu rakstat...

10 minutes ago, NRGlovers said:

Lieta tāda... Ķīlis, kas ir stap kloķi un magnētu visu laiku lūzt... Kloķim tā ķīļa vieta nav izļurkāta, magnēts nekustās, kad tiek pievilkts... Viņi vienkārši pārlūzt uz pusēm viens pēc otra, kad uzdod lielāku gāzi. Ja kāds zin, kas varētu palīdzēt, lūdzu rakstat...

Uzliec magnētu, paņem attiecīga izmēra urbīti, izurb to vietu kur nāk pusmēnes apaļu un dabū tapiņu ko ielikt pusmēnes vietā :naac:

pin installed.jpg

Amm.. 1. Nevaru pielaizt, dzirkstele ir, ne ar urbi, ne ar ēteri a.k.a starta gāzi nevar pielaizt. Kur iespējama problēma? 2. Vai tas var būt saistīts arī ar to, ka dzirkstele ir pārāk maza?

26 minutes ago, H2O. said:

Amm.. 1. Nevaru pielaizt, dzirkstele ir, ne ar urbi, ne ar ēteri a.k.a starta gāzi nevar pielaizt. Kur iespējama problēma? 2. Vai tas var būt saistīts arī ar to, ka dzirkstele ir pārāk maza?

Visdrīzāk ka tev viņas vispār nau,svece gan jau ka aizlieta visulaiku?

5 hours ago, Mīna said:

Varbūt kāds zin kā pieslēgt tādu ierobežotāju?

34918E34-380C-4B6C-BE02-A412281D8D1D.jpeg

sapratu, tātad melnais vads ir masa , bet sarkanais jāpievieno pie aizdedzes ‘pickup’ vada, ka iziet no aizdedzes un iet uz cdi.

Ši vada krāsas

Pirms 2003 gada-balts ar sarkanu

Pēc 2003 gada-balts ar zilu

(minarelli motoriem, nezinu kā citiem)

16 hours ago, Moto_ogre said:

Visdrīzāk ka tev viņas vispār nau,svece gan jau ka aizlieta visulaiku?

Nē, ar sveci viss ir ok, ir citi varianti?

18 hours ago, H2O. said:

Ja izskrūvē sveci, iepilini tur benzīnu, tad ieskrūvē atpakaļ sveci, vari pielaist? vismaz uz kādu pus minūti?

16 hours ago, Ghazik said:

Ja izskrūvē sveci, iepilini tur benzīnu, tad ieskrūvē atpakaļ sveci, vari pielaist? vismaz uz kādu pus minūti?

Amm.. Ja nevar pirlaizt yad problēma ar sveci? Bet ja var, tad kur ir problēma?

Čau, te tāds jautājums.
Šī trubiņa ir metama ārā ? Nezinu kāpēc bet viņa būtu kā aizlipusi ciet ar pašu gumiju.. :D
(p.s tā ir tā kura nāk ārā no reduktora telpas)

thumbnail.jpg

Edited by Morfy

3 hours ago, Morfy said:

Čau, te tāds jautājums.
Šī trubiņa ir metama ārā ? Nezinu kāpēc bet viņa būtu kā aizlipusi ciet ar pašu gumiju.. :D
(p.s tā ir tā kura nāk ārā no reduktora telpas)

thumbnail.jpg

Nemet, viņai tur jābūt .Protams viņai jābūt tīrai , lai gāzes , visādas huiņas tiktu ārā no telpas.

18 hours ago, Sesks said:

Nemet, viņai tur jābūt .Protams viņai jābūt tīrai , lai gāzes , visādas huiņas tiktu ārā no telpas.

A nu vot, bet es nezinu kādā veida, bet tā gumija iekšā deformējās tā ka viņa aiztaisījās ciet, nu katrā ziņa vairs nekādas gāzes vairs nekur neies.

23 minutes ago, Morfy said:

A nu vot, bet es nezinu kādā veida, bet tā gumija iekšā deformējās tā ka viņa aiztaisījās ciet, nu katrā ziņa vairs nekādas gāzes vairs nekur neies.

noņem viņu nost izbaksti ar kādu drāts gabalu un izpūt ar kompresoru vai kādu tīrīšanas aerosolu 

2 hours ago, Morfy said:

Ja ir kāda trubiņa ar tādu pašu diametru , tad jau liec to , bet tur viņai jābūt obligāti! ;) 

Heyo, ir tada problema , ka vienu dienu pirms ziemisa brivlaika biju braucis ar rolleri, taja diena viss bija slapjs un gaza lietus reali, braucot uz garazu, es noslapu, pielaist vareja , tikai ar coku un pilnu ru4ku, atlaizot ru4ku noslapa , un ta vareja kadas 4 reizes, pirms nepienaca ta stadija, kad vspr pielaist nevar, kadi ieteikumi , ko skatities?