Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Admin

Jautājumu topiks

14 176 posts in this topic

krč būvēju augšā pgo big maxu,un kādu laiku atpakaļ nopirku mināra plauktu ar stūri priekš viņa. 

Gribēju piemērīt un neder,uzliku uz citas čainas dakšas der ka uzlieta,bet uz tā ķēma nepis neder kautvai mauc ar āmuri.

vai varetu bus ka but jameklē cits plaukts??

Edited by Moto_ogre

15 hours ago, ??? said:

Drīzāk iemācies CSN un noliec tiesības, 20 jautājumi nav nekāda problēma saspiest pareizi, tad tik rādies uz publiskajiem ceļiem. Citādāk vēl savas nezināšanas dēļ sagādāsi citiem problēmas.

btw, ja esi no Talsiem, kā profila location rāda, atmet pm savu numuru, ir sava whatsapp rolleru grupa, ja vien jau tur neesi.

CSN es protu, vienkārši šobrīd nevar nolikt tās tiesības, biju aizgājis, man pateica ka sezona beigusies un jāgaida vasara, tad tikai tiesības var likt, bet man ir riteņa tiesības, un zinu to CSN, jo kad uz riteni liku tur arī bija 20 jautājumi :D

1 hour ago, Robiitiis said:

CSN es protu, vienkārši šobrīd nevar nolikt tās tiesības, biju aizgājis, man pateica ka sezona beigusies un jāgaida vasara, tad tikai tiesības var likt, bet man ir riteņa tiesības, un zinu to CSN, jo kad uz riteni liku tur arī bija 20 jautājumi :D

Nuu, cik zinu, pēdējos pāris gadus ritenim teorijai ir 10 jautājumi, un teoriju vispār var likt visu cauru gadu, braukšanu tikai no 1. aprīļa līdz 1. oktobrim (neatceros 100% precīzus datumus).

3 hours ago, Robiitiis said:

Riteņa tiesības neskaitās Rollera tiesības , pirms diezgan daudz gadiem ja varēja braukt ar iteņa tiesībām ar mopēdu , pieņema likumu ka vairs ta nevar.. Ja policija apstādinās nekādīgi nevarēsi ieskaidro ka tas Riteņa tiesibas der rollerim , ja vien ments nav zaabaks . Rollera tiesības var nolikt pat stulbākais stūlbenis , pasēdi 3 dienas csdd eksāmena maajaslapaa , Un tu tos zīmējumus un tekstus atcerēsies no galvas .. Teoriju var likt jebkura gadalaikĀ , 

Kāds var īsi un kodolīgi paskaidrot ko īsti  ietekmē  īsās gāzes ručkas,piemēram,kā stage6,motorforce ? Vai tikkai dod vizuālo izskatu ?

Paldies jau iepriekš !:great:

2 hours ago, #Pancake. said:

Kāds var īsi un kodolīgi paskaidrot ko īsti  ietekmē  īsās gāzes ručkas,piemēram,kā stage6,motorforce ? Vai tikkai dod vizuālo izskatu ?

Paldies jau iepriekš !:great:

Ja uz stock ručkas tev jāpagriež ručka par 180° lai iedotu pilnā, tad īso tev jāgriež būs, piemēram, 90° lai iedotu pilnā

14 hours ago, Roltons02 said:

Īsāks gājiens ručkai, respektīvi, dodot gāzi būs asāks kā ar parasto ručku.

Respektīvi vēl labāks rāviens rollerim , nestāsti muļķības - vienkārši īsāks gājiens ! varbūt uz ķīnas kurai rucka japagriež pa 720 grādiem un jāizmežģī 3 locītavas jūt atšķirību ar asumu.

Sveiki, jautājums ir sekojošs.. vai vecajam zipam ir vispār iespējams neko nepārtaisot uzlit sporta stūri ar sporta plauktu.. ilgi skatijos uz savu nesapratu.. :/

Paldies jau iepriekš!:wrenchin:

Kāds zin,ka stāv šaibas mina hor reduktorā?

viena plāna un viena resnāka.

ņemot vāku nost viena izkrita,bet no kurienes,hvz.

Jau atradu.

Edited by Moto_ogre

Ja es iebraukājot motoru ar 95 beņu 4t motors! Es jau drīkstu tagad liet 98 bendzīnu iekšā?? Tas mainīto kaut ko jaudas ziņā?? Un ir iespējams ka motors ātrāk noklāsies, ja tagad 98 liešu? Nobraukums cilim 6k!

21 minutes ago, Maksimalists said:

Ja es iebraukājot motoru ar 95 beņu 4t motors! Es jau drīkstu tagad liet 98 bendzīnu iekšā?? Tas mainīto kaut ko jaudas ziņā?? Un ir iespējams ka motors ātrāk noklāsies, ja tagad 98 liešu? Nobraukums cilim 6k!

tik cik vairāk samaksāsi, lej vien 95. Ar oktāna skaitli jaudu neiegūsi.

Just now, zogs said:

pilnībā piekritu,nesaprotu šos cilvēkus ,kas baigi tur skatās 95 vai 98,nekāda liela atšķirība nebūs :D 

9 minutes ago, zogs said:

7 minutes ago, n1kon said:

pilnībā piekritu,nesaprotu šos cilvēkus ,kas baigi tur skatās 95 vai 98,nekāda liela atšķirība nebūs :D 

Okey, tad sapratu ka nav nekādas jēgas, naudu tērēt

Gilera Runner sp50 (2004), nekādīgi nevaru pielaizt ,nesaprotu kas notiek, laidu klāt gan ar urbi, gan ar kickstarteri. Dzirkstele ir, bet nelec. Ne ar ēteri, ne ar bendzīnu. Itkā vajadzēja uzzist, bet vsp nekādas emocijas. Es hz. Man jau liekas ka ar motoru kkas nav, ja pat ar urbi un ēteri nelec, taču dzirkstele ir.

8 minutes ago, H2O. said:

Gilera Runner sp50 (2004), nekādīgi nevaru pielaizt ,nesaprotu kas notiek, laidu klāt gan ar urbi, gan ar kickstarteri. Dzirkstele ir, bet nelec. Ne ar ēteri, ne ar bendzīnu. Itkā vajadzēja uzzist, bet vsp nekādas emocijas. Es hz. Man jau liekas ka ar motoru kkas nav, ja pat ar urbi un ēteri nelec, taču dzirkstele ir.

pareizi tev liekas

Stock 2t! Ierūcas ar pirmo bet nevar uzgāzēt, slāpst nost, ja ilgāk parūc tad var pabraukt bik, un tad atkal neiet!!! Tika samainīts cilis ar lielāku izplūdi, nekā vecajam cilim!, varbūt beņa pa maz?? Lielāku dizi ielikt?? Ja noslāpē, siltu tad nevar palaist atkal!

33 minutes ago, Kraken said:

Nekādīgi nevar atskrūvēt aizmugurē riepu kā varētu pameiģināt (trumulis) ?

Ar trubu mēģināji? 

Krč vajag tādu kā asu sitienu pa to trubu ar kāju,un turot bremzes nospiestas,noliec atslēgu ar trubu tādā ertakajā pozicija lai sanak tads minimals gajiens,un tad ar kaju uzsit pa trubas galu,tad uzgrieznim butu jaatnak vaļā. Bet japarliecinas par to vai kartigi muciņa ir uzlidusi uz uzgriežņa lai nenomuk nost pekšņi.

Bij man gadījums,kad bremzes neturēja,un nacās likt kautko cauri diskam,lai otra galā atspiežas pret rāmi.

Nezinu,kadēļ tas uzgrieznis ir tik nenormali japievelk,nau tak mašīna,jo braukajot uzgrieznis laika gaitā pats pievelkas.

Edited by Moto_ogre

On 1/9/2018 at 22:46, Maksimalists said:

Stock 2t! Ierūcas ar pirmo bet nevar uzgāzēt, slāpst nost, ja ilgāk parūc tad var pabraukt bik, un tad atkal neiet!!! Tika samainīts cilis ar lielāku izplūdi, nekā vecajam cilim!, varbūt beņa pa maz?? Lielāku dizi ielikt?? Ja noslāpē, siltu tad nevar palaist atkal!

99%, ka problēma ar ieplūdi, karburātors, bendzīns, kolektors, vārsts

11 hours ago, Kraken said:

Nekādīgi nevar atskrūvēt aizmugurē riepu kā varētu pameiģināt (trumulis) ?

bieži vien pat ar vāju pneimo pistoli nevar atsist vaļļa to uzgriezni. Vari mēģinat imitēt triecien pistoli ar āmuru uzsitot pa uzgriežņu atslēgu vai, kas tev tur uzlikts uz tā uzgriežņa. Galvenais spēcīgs un ass sitiens.

Sīks jautājums - kāda ir jēga no piem. hcp kloķenes? Kāds labums rollerim nāk ja nomainu stock kloķeni pret kaut ko labāku? 

1 hour ago, EsErka said:

Sīks jautājums - kāda ir jēga no piem. hcp kloķenes? Kāds labums rollerim nāk ja nomainu stock kloķeni pret kaut ko labāku? 

tikai tāda, ka pie jaudīgāka cilindra un lielākiem apgriezieniem neizšķīdīs un neiznīcinās visu motoru