Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Admin

Jautājumu topiks

Recommended Posts

On 2017.12.23. at 2:57 PM, Roberts Sloka said:

Yo, thing goes skraa.:haha:

Tātad, saliku savu sendu, viss čikiniekā, bet kad vienoju klāt gaismas, motors noslāpst. Gaismas iedegas, bet slāpst nost. Kapēc tā notiek?

Domāju, varbūt pravodka kkur nav kā vajag, bet pievienojot vnk led diodi, notiek tas pats.

same ar manu sendu vasarā,nevarēju vainu atrast,vilku masas utt,nekas nelīdzēja,vasaru nobraucu ar lukturīti pieskočētu pie dubļinieka,beigās arī pārdevu nesataisītu,pieļauju,ka pati aizdedze var būt rip un nedod pietiekami lielu strāvu ārā. 

Ar ko atšķiras sliktie hp1 karteri no normāliem hp1 karteriem(tur kur var ielikt variatoru hp2 un hp2 šķīvjus) un ki vajag lai nomainīt uz normāliem karteriem

Edited by DIOds

1 hour ago, Maarcha said:

sveiki! ir sanacis tā, ka stok lc minara cilim ar pashu planako blivi squash ir 2,2mm ko darit?

nopirkt citu cilindru. jebkuram stokam ir milzīgs squish, nezinu, par ko tu brīnies. un to blīvi var vispār ņemt ārā un uzsēdināt uz hermētiķa, ja abas virsmas ir labas

On 12/29/2017 at 0:01 AM, Maarcha said:

sveiki! ir sanacis tā, ka stok lc minara cilim ar pashu planako blivi squash ir 2,2mm ko darit?

Vaizved lai nofrēzē tev pus mm no ciļa un pus mm no galvas, ja negribi lai diži izmainās port timing, nu ja ir gaļa var jau protms visu mm no galvas :naac:

6 hours ago, Robiitiis said:

Sveiki, ir kāds gudrnieks, kas tagad pa ziemu brauc ar skūteri, jo nav sniegs, kā es ?

5 hours ago, Moto_ogre said:

Ir

Man jums tagad jautājums, ziemas riepas ir? Un ja nav, tad kāds ir piekasījies? Vnk arī prasās vēl braukāt, tik riepām naudu žēl tērēt un liekas sketchy braukt ar vasarenēm :D

8 minutes ago, EsErka said:

Man jums tagad jautājums, ziemas riepas ir? Un ja nav, tad kāds ir piekasījies? Vnk arī prasās vēl braukāt, tik riepām naudu žēl tērēt un liekas sketchy braukt ar vasarenēm :D

Es tak galīgi esmu aizmirsis par tām riepām, man pat liekas ka policijai galīgi vienalga, cik reizes ir braukuši garām un neštopē, ps man pat tiesības nav, bet braukāju :D

2 minutes ago, Robiitiis said:

Es tak galīgi esmu aizmirsis par tām riepām, man pat liekas ka policijai galīgi vienalga, cik reizes ir braukuši garām un neštopē, ps man pat tiesības nav, bet braukāju :D

O nu zajebis, tad laikam man jābeidz mīst bundžā un jāsāk braukāt.

Edited by EsErka

1 minute ago, EsErka said:

Noup.. :D 

Es pats nebraukāju,bet čoms gan kā nenormāls vizinās,lkm vilnas apenes uzvilcis lai kule nesalst un trennuškās tik dod mizā. :D vel manus siltos darba cimdus piesavinājies,bomzis tads.. :bljee:

Braukat itkā jau var,pa dienu,tad vismaz neslīd,bet uz vakarpusi tad gan var ķert adrenalīnu,kautgan nau gadījies saslīdēt.

Idiots vel kurina speciali riepu,lai tik lisaks būtu,tirliņš.. :D 

19 minutes ago, Robiitiis said:

esmu pat aizmirsis vai tādas vēl pastāv,jo nekad nau nācies tādas nopirkt un jega no viņām ka rolleris ir ieziemots lāča migā.

1 hour ago, Robiitiis said:

Atradis ar ko lepoties, vienīgi žēl tā cilvēka, kas tevi paķers uz kapota un tad tiks pie nevajadzīgām problēmām, jo vienkārši vienam vajadzēja izcelties ar stulbumu.

40 minutes ago, ??? said:

Atradis ar ko lepoties, vienīgi žēl tā cilvēka, kas tevi paķers uz kapota un tad tiks pie nevajadzīgām problēmām, jo vienkārši vienam vajadzēja izcelties ar stulbumu.

Kāds tur sakars ar to ? Ārā pat ledus nav, vienīgi uz vakar pusi nedaudz apledo, bet pa dienu ledus nav :)

3 hours ago, EsErka said:

ko tu mizz , ĀDAŽOS nevienu gadu neviens ments nav stādinājis un prasījis vai ziemenes ir virsū.. Šķil rolleri dziesmā un piss ratā ja tev protams iet.. 

Sveiki, nopirku nesen zipu. Tātad pirms pirkšanas izstestēju, rūca labi, gāja ari bik uz priekšu, rollerim trūka filtrs. Nākamajā rītā mēginu piekurbulēt, nelec, bendzins ir dzirkstele ir nesaprotu:(

3 hours ago, Linards Āboliņš said:

kads ir kautko tādu licis rollerī prieks tumbām? Strādā, labs?

aaaaaa.png

Likt jau tu avari, bet negaidi nekādu ahuenno skaņu no viņa!!! Viņš ir mini!! Man ir līdzīgs, lai klausītos istabā ir l;abi, nu nezinu kā būs uz rollera!

3 hours ago, Robiitiis said:

Ajh, labāk paklusēšu, skatos ka te daudz heitot sākuši !

Drīzāk iemācies CSN un noliec tiesības, 20 jautājumi nav nekāda problēma saspiest pareizi, tad tik rādies uz publiskajiem ceļiem. Citādāk vēl savas nezināšanas dēļ sagādāsi citiem problēmas.

btw, ja esi no Talsiem, kā profila location rāda, atmet pm savu numuru, ir sava whatsapp rolleru grupa, ja vien jau tur neesi.