Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Admin

Jautājumu topiks

Recommended Posts

53 minutes ago, klins said:

Sveiki vai tas tā normāli kad jau 2 nedēļu no scooter-attack.com nenāk sūtījums??

Pasūtiju kloķeni un sutīju ar pašu lētāko shiping veidu.

Paldies par jebkuru info.:eek::eek:

Nu man ir atnācis viss ko esmu sūtijis 4-5 dienās, bet vienā reizē arī bija ilgāk un izrādijās kad kurjers bija bijis un es nebiju mājās, bet pamēgini izsekot paku scooter-attacka ir tāda opcija.

1 hour ago, klins said:

Sveiki vai tas tā normāli kad jau 2 nedēļu no scooter-attack.com nenāk sūtījums??

tak paskaties kur tava paka ir. Man bieži gadas ka nāk apmēram 12 dienas. Vienreiz sanāca pat 2 mēnešus čakarēties.

14 hours ago, klins said:

Ņem vērā arī to, ka ja lētāko opciju ņēmi, gan jau sūta pa pastu nevis ar kurjeru, un vēl tas ka ziemassvētki tuvu, visi visu sūta. Vēl, protams, mūsu "ātrais un kvalitatīvais" Latvijas Pasts 100 gadi tās pakas šķiro, tā kā varētu būt ka līdz xmas nemaz nedabūsi savu paku

Sveiki.Gribēju uzzināt ko vajag lai uzlikt hp2 šķīvjus(atspere kāda,šaibu varbūt vajag utt),kādu siksnas izmēru vajag un ko dod tie šķīvji salidzinot ar hp1

55 minutes ago, H2O. said:

Visiem zināmais ēteris, jeb tā saucamā starta gāze. Plūst vaumas, ka viņa kaitē rolleriem. Vai tā ir taisnība, kapēc?

nuu es nezinu, itkā duudzi viņu ir lietojuši, un viss strādā ideāli! Varbūt tur irr kkas, HZ KAS UN KĀ, BET NODERĪGA LIETA!

10 hours ago, Ren4ix said:

Vai ir jēga tunēt/ķīlēt Junak 806 AC stock motoru (grāmatiņā rakstīts, ka Engine type ir 1PE40MB)?

junakam ir minarelli kopijas motors. tāpēc jēga ir un ieguvums būs, bet ir labākas alternatīvas. ja gribi taisīt kārtīgu projektu, liec iekšā īsto minarelli bloku un liec detaļas uz tā. bet kaut kādai drkai ar sporta trubu pietiks arī ar šiem.

9 hours ago, DIOds said:

Sveiki.Gribēju uzzināt ko vajag lai uzlikt hp2 šķīvjus(atspere kāda,šaibu varbūt vajag utt),kādu siksnas izmēru vajag un ko dod tie šķīvji salidzinot ar hp1

atkarībā, vai ir pavisam vecais hp1 ar tizlo uzbūvi, vai jau normālais tips. ja normālais, tad atspere ir tā pati, vajag pašus šķīvjus, hp2 siksnu vēlams, jāvīlē karteri, reduktora vāks, jāliek šaibas aiz šķīvjiem un attiecīgi arī aiz variatora. ieguvums - principā pazūd bedre (ja lietosi šķīvjus ar taisnajiem celiņiem) un galvenokārt daudz labāks max ātrums

7 hours ago, H2O. said:

Visiem zināmais ēteris, jeb tā saucamā starta gāze. Plūst vaumas, ka viņa kaitē rolleriem. Vai tā ir taisnība, kapēc?

ja tu nepūt viņu, kad nevajag, nekas nenotiks. startējot neko motoram neizdarīsi. ja darīsi muļķības un pūtīsi braucot, lai "palielinātu jaudu", tad gan sajāsi cilindru un izkausēsi virzuli

Sveiki visiem vajag palīdzību! :)

Stāsts sekojoš,iegādājos pa lēto mināra dzineju ac ar trumuli,un bij ideja viņu ielikt rāmī un pārbaudīt vai vis darba kārtībā.

Visu uz ātro sakrāmējām lai tikai varētu pielaist,protams pielaidām un priekš first start pietika un jau bij vēls vairs neko negribējās darīt.

Šodien gribēju atkal piešķilt,un no sākuma protams neleca,vajadzeja uzkurbulēt vairākas reizes kamer uzsūca degvielu utt. Ok pec tam pieleca vis tākā darbojās tīri labi ar jaunu 70cc grupu,pēkšņi noslāpa pats no sevis,nu ok uzkurbuleju atkal vis atkal darbojas,un tad sākās gļuki,krč rolleris negāja uz priekšu bet gan atpakaļgaitā jo varika pusē bij baigais troksnis sākās baigā graboņa un dodot ručkā rolleris gāja atpakaļ nevis uz priekšu.

Man tads wtf kas par lietu.. protams pats noslāpa,un pec tam bij gruti pielaist,itka grib lekt gāzi uzdodot izsit dūmus un vis nelec vairs,atkārtoti pielec un uzdodot gāzi vis ok,pec brīža noslapst un vis nevar pielaist,kas vareja notikt?? Grupu noņēmu itka vis ok.

Edited by filmix

Varbūt kkas nav ar aizdedzi??/ Un vadiem??? Nesit pareizi dzirkstele mosh! Pārbaudi visu, pārej pāri!

Man tā bija kad nejauši biju aķi otrādi ielicis! Grieza starteris uz otru pusi!

Edited by Maksimalists

Yo, thing goes skraa.:haha:

Tātad, saliku savu sendu, viss čikiniekā, bet kad vienoju klāt gaismas, motors noslāpst. Gaismas iedegas, bet slāpst nost. Kapēc tā notiek?

Domāju, varbūt pravodka kkur nav kā vajag, bet pievienojot vnk led diodi, notiek tas pats.

Problēmas sekojošas... 1. Bendzīns ir, trubiņas pārbaudīju, taču pie karbja nepiet bendzīns, karbis saus.

2. Nevar pielaizt.