Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Admin

Jautājumu topiks

Recommended Posts

9 hours ago, Robiitiis said:

Zdarovenkijs. quešn, vai to mazo dubultbleķīti drīkst ņemt nost, kas ir starp motoru un riepas ? Gribās ņemt nost, jo bojā vizuālo, bet ja nevar, ta neko, rakstam, drīkst/nedrīkst :D

vasaras periodā /drīkst

ziemas periodā /nedrīkst

Tagad jasna?

7 minutes ago, Robiitiis said:

Man jautājums.. kas šitā par huiņu ? Viņš ir slaps un smaržo pēc benzīna, tur tajā coberī man gaisa filtrs jāliek, un zem turienes man ir šitā trubiņa, kāds zin kas tas ir ? :D http://prntscr.com/hlc8re

Fuj bļ*, sakop motorolleri, kaut nomazgā, paskaties karbis arī aizdirsts. KAUNS

17 minutes ago, Robiitiis said:

Man jautājums.. kas šitā par huiņu ? Viņš ir slaps un smaržo pēc benzīna, tur tajā coberī man gaisa filtrs jāliek, un zem turienes man ir šitā trubiņa, kāds zin kas tas ir ? :D http://prntscr.com/hlc8re

sāksim ar to, ka izmet miskastē to weber karbi un uzliec dellorto 17,5. un to pipsi vienkārši noglušī, ja tur sūcas benzīns. trubiņu galā un trubiņā iekšā skrūvi. done.

un sakop motoru, lūdzu.

1 hour ago, xero said:

sāksim ar to, ka izmet miskastē to weber karbi un uzliec dellorto 17,5. un to pipsi vienkārši noglušī, ja tur sūcas benzīns. trubiņu galā un trubiņā iekšā skrūvi. done.

un sakop motoru, lūdzu.

Okej, lābi, notīrīšu motoru kad būs filtrs uzlikts, jo tagad negribās mazgāt, lai nesajiet ūdens tur iekšā.

10 hours ago, flyer said:

Sveiki ,ar ko noņemt sajūgu? Reāli jau ar tricienurbi mēģināju nesanaak , Tad ar rokaam noņēmos ,nekā nebija. Tā skrūve kā nenāk ,tā nenāk,

a,tu viņu uz pareizo pusi,siti vaļā ar triencienmašīnu??

1 hour ago, Scootxxzer said:

Cik slikti ir sākt iebraukāt cilindru ziemas laikā (aukstumā) ? 

Nau jau slikti,bet slikti ir tas ka ārā ir ziema auksti un ja vēl snieg tad vispār nekāda dižā braukāšana nesanāk. 

Bet tā var iebraukāt,ja saģērbjas silti jo silti un mauc. :smokin:

11 hours ago, Robiitiis said:

Āmen :haha: 

a,vot te tev viņu vajadzēja likt offic virsū,jo kā gan var neiedomāties uzlikt dubļusargu ja braukā pa laukiem un dubļiem utt,un sadzen pilnu karbi ar mēsliem,gan jau ka filtrā arī sagāja viskautkas.

Ārpraaaaaccc...:eek: džekiņ domā lidzi,ko dari un kop tehniku...

Un nevajag domāt kadēļ,vai bojā skatu ka tas dubļinieks ir uzlikts,nevienam viņš netraucē dzīvot.

On 12/6/2017 at 8:48 PM, Richy said:

Ko domājat par šo Yamahu, ievests no UK, nav reģistrēts LV, itkā visi dokumenti ir, lai reģistrētu, palielam trūkst lukturi un panna, cena 220e ir tā vērts ?

https://www.ss.com/msg/lv/transport/moto-transport/motor-scooters/bgxpei.html

itkā jā, ja ir nauda lai pabeiktu. tā jau labs roxs

Kas varētu būt pie vainas,ka rolleris dažreiz švaki ceļ ātrumu,un ko varētu pamainīt lai ietu mazliet ašāk.

Ir tā,ka tikko apstājoties,nu pat lidz galam nau nobremzēts,un gribi atkal uzsākt un tad viņš ta gausi uzņem ātrumu,kad ieskrienās tad jau iet labi,tas pats uzkalniņā ari gausi velk,un tad ieskrienās un aiziet labi.

2t stock keewey 50cc 

Edited by Moto_ogre

7 hours ago, Robiitiis said:

Tas ir normāli, ka no cauruma, kur vienojas gaisa filtrs šaudās bikīt benža ārā ?

Tur bendža staigā visu laiku, kamēr ir piedarbināts rolleris :cool_banditos:

Normāali 

4 hours ago, Roberts Sloka said:

Sveiki powerieši.:mjaso:

Pa karburatora muti nāk ārā dūmi, nevar pielaist.

Kapēc?

Virzuli pareizi uzliki? Būltiņu uz izpūtēju? Man draugam taa bija, bet itkā braukt varēja! Paskaties vai esi pareizi uzlicis virzuli!

19 minutes ago, Watch Me said:

Tie nav dūmi , tas ir degmaisījums . Iespejams Lāpiņas ieplūdes mājā nav hermētiskas , vai nolūzis gabals.  

Nu jā, to saprotu. Nop, tās nav lapiņas, bija tāda aizdoma, bet tur viss ir kārtībā.

On 12/11/2017 at 14:39, Maksimalists said:

Virzuli pareizi uzliki? Būltiņu uz izpūtēju? Man draugam taa bija, bet itkā braukt varēja! Paskaties vai esi pareizi uzlicis virzuli!

Nop, bultiņa ir uz izplūdi. šodien pārbaudīju, laidu klāt, tāpat vēljoprojām nelec.

Vēlētos uzzināt, kapēc rollerim apgriežas siksna otrādi, ar zobiem uz augšu, jau trešā siksna aizgājusi pie dieviem, sāk jau nedaudz tracināt.:haha: Kāds varbūt var izpalīdzēt?:wrenchin:

nav obligāti. tikpat labi vienkārši kāda no transmisijas komponentēm var "mest", t.i., būt salocīta, viļņaina vai jebkā citādi nebūt taisna. pārbaudi/nomaini kloķenes un reduktora asis, uz kurām liekas transmisija, šķīvjus, variatoru un dzesētājšķīvi.