Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Admin

Jautājumu topiks

Recommended Posts

Man ir jautājums!

Karoč, tiko salikts jauns motors, jaunu gūltņi kloķenei, cilindrs, Samainīts karbis! Ir tā tagad ja ar starteri griež 5 sek un dod pilnu, tad ierucas, atlaižot starteri rūc, visu laiku tur pilnu, bet apgriezieni 3-4 k! Ručka strādā, karbim tā ručka līdz galam aukšā, bet apgriezieni nekāpj augstāk par 4k! Bet kad atlaiž ručku tad uzreiz noslābs! Ko lai izmaina, karbutratora regulācija? Ja jā tad kas tieši jāregulē? Un svecei gals ir melns pēctam! 

1 hour ago, Maksimalists said:

Man ir jautājums!

Karoč, tiko salikts jauns motors, jaunu gūltņi kloķenei, cilindrs, Samainīts karbis! Ir tā tagad ja ar starteri griež 5 sek un dod pilnu, tad ierucas, atlaižot starteri rūc, visu laiku tur pilnu, bet apgriezieni 3-4 k! Ručka strādā, karbim tā ručka līdz galam aukšā, bet apgriezieni nekāpj augstāk par 4k! Bet kad atlaiž ručku tad uzreiz noslābs! Ko lai izmaina, karbutratora regulācija? Ja jā tad kas tieši jāregulē? Un svecei gals ir melns pēctam! 

visticamāk ka pārlej

Izradas jaunaja karbi bija  75 dīze, uz 12 mm karbi! Tas ir pa daudz priekš stock! Uzliku 55! BEt nevaru saprast kā jāregulē gaisa ieeja!

Itka ieruucas, gazi vareja uzdot, bet tad kad sāk regulēt skrūvi uzreiz noslābst!

Edited by Maksimalists

2 hours ago, cpi_hussar said:

jāder, bet man bij tā ka china minai uz stock cili nevarēja uzlikt minarelli izpūtēju, bij jamaina cilis (cilindra izplūdei nebij tas leņķis)

Ok plds! Bet ja es uzlieku Dr evo cili tad derēs C16?

15 hours ago, Ricss said:

Kā būtu iespējams iztaisnot mazu bukti izspūtējam?

Cik maza,un vai ta baigi krīt acīs?

Jelow helow,scooteristi!

Jautājums zinošakiem cilvēkiem,jo pats baigais profs neesmu par šīm lietām!

Kādu sporta izpūtēju,likt uz 70cc nu un kāds ari der 50cc uz mina hor,AC dzineju?

Motora ziņā,vis apmeram būtu stock,neko īpašu un jaudīgu nemeklēju.

Kādu ieteiktu likt? 

P.s protams ar laiku pilnveidot dzinēju.

Edited by Moto_ogre

Jelow helow,scooteristi!

Kādu sporta izpūtēju,likt uz 70cc nu un kāds ari der 50cc uz mina hor,AC dzineju?

Kādu ieteiktu likt? 

Nav dziļa, bet garena. Baigi nekrīt acīs

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

2 minutes ago, Ricss said:

Nav dziļa, bet garena. Baigi nekrīt acīs

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Ja acīs,nekrīt tad var samierināties. 

Būtu redzamā vietā,un tāda nepatīkama,tad jā varetu kautko domāt,bet te es lielu problēmu nesaskatu.

3 hours ago, Moto_ogre said:

Ja acīs,nekrīt tad var samierināties. 

Būtu redzamā vietā,un tāda nepatīkama,tad jā varetu kautko domāt,bet te es lielu problēmu nesaskatu.

Ir nepatīkamā vietā un krīt acīs

3 hours ago, Moto_ogre said:

Jelow helow,scooteristi!

Kādu ieteiktu likt? 

izvēle ir ļoti plaša: Topperformance Nardo, Stage6 pro replica, Yasuni R, Gianelli Shot, Polini forrace 1 un 3, Tecnigas RS70, Yasuni C16, Yasuni C20, Yasuni C21

4 hours ago, Ricss said:

Ir nepatīkamā vietā un krīt acīs

Tad jā,tad vajag izlocīt. 

Ko es tev iesaku,tas ir kāds serviss,kas nodarbojas arī ar sistu auto detaļu locīšanu un virsbūvju locīšanu,nu metālapstrādi.

Tev jāgriežas pie skārdnieka,un domāju ka kautko jau izdomātu jo tomēr cilveks ar pieredzi.

4 hours ago, Liight said:

izvēle ir ļoti plaša: Topperformance Nardo, Stage6 pro replica, Yasuni R, Gianelli Shot, Polini forrace 1 un 3, Tecnigas RS70, Yasuni C16, Yasuni C20, Yasuni C21

Uhhh.. man tas ir tas pats,kas ķīnas ābece.

Domas krīt, uz kādu leovince vai tecnigas firmas izpūtējiem,bet citi neatpaliek patīk arī yasuņkas bet tas laikam par ņipru!

Kapēc tāda izvēle,domāju ka tepat forumā esmu sekojis ari daudziem postiem un tur ir figurējušas šīs firmas tapec ir iekritušas acīs,pagaidām!

Edited by Moto_ogre