Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Admin

Jautājumu topiks

Recommended Posts

3 hours ago, Rihards said:

Man liekas vjdzes uzlikt cietakas atsperes, piem, sarkanas, rullus ari vieglakus vjdzes kadus 4gr,

Pats uzliku c21 uz mk2 ieksa multivars ieliku 4.7gr, nejiet , uzliku 3.5gr aizlidoju pat, ari staveja stock sajugs.

P.s vel ko tev vjdzes lkm izdarit ielikt lielaku dizi

vai tad peugeot motoriem tik viegli ruļi patīk ? Stock viņi nāk ar 8.5 man liekas , bet negrib baigi vieglus ruļus

Sveiki biedri!

Sagribējās savam pežo,nomainīt grupu jo vecā jau bij mazliet nokalpojusi. :D

Aizgāju uz tuvāko,servissu,un pārdevējs uzsūtīja jaunu grupu,protams biju priecīgs ka saņēmu,un devos ķīlēt virsū savam drapakam.

Visu saliku,pielaidu un bij dīvaina graboņa,bet dzinējs darbojās ideāli,tik ta maziņā graboņa cilī.

Domāju,nu neko piedils vis bus safe,izdomāju ka vajag izmest kādu test drive,nenobraucu ne 5km ka buuuuuuhh un no 45km/h rollers gāja knapi 30km/h

bljin,apstajos ceļa malā,par laimi ka nebiju nekur tālu ticis ar viņu.

Turpat ceļa,malā izjaucu un njā virzulis bij skāries pie galvas,par laimi galvu nesačakarēja un cilim ari vis ok,bet virzulim gan kapi.

nu neko devos atpakaļ kur saņēmu preci,un uzsūtīju jaunu virzuli.

Man pateica ka jaieliek velviena blīve apakšā,tjip ta regulējot ciļa augstumu,jo izrādās ka man uzsūtīja neīsto jo bij divu veidu viņi.

modelis peugeot sv50 ac.

Vai tā var ka jaieliek velviena blīve apakšā un ar to vis bus ok???

vnk kautka negribetos sačakaret neko.

Edited by GrunDuLiS
edit

1 hour ago, GrunDuLiS said:

Sveiki biedri!

Sagribējās savam pežo,nomainīt grupu jo vecā jau bij mazliet nokalpojusi. :D

Aizgāju uz tuvāko,servissu,un pārdevējs uzsūtīja jaunu grupu,protams biju priecīgs ka saņēmu,un devos ķīlēt virsū savam drapakam.

Visu saliku,pielaidu un bij dīvaina graboņa,bet dzinējs darbojās ideāli,tik ta maziņā graboņa cilī.

Domāju,nu neko piedils vis bus safe,izdomāju ka vajag izmest kādu test drive,nenobraucu ne 5km ka buuuuuuhh un no 45km/h rollers gāja knapi 30km/h

bljin,apstajos ceļa malā,par laimi ka nebiju nekur tālu ticis ar viņu.

Turpat ceļa,malā izjaucu un njā virzulis bij skāries pie galvas,par laimi galvu nesačakarēja un cilim ari vis ok,bet virzulim gan kapi.

nu neko devos atpakaļ kur saņēmu preci,un uzsūtīju jaunu virzuli.

Man pateica ka jaieliek velviena blīve apakšā,tjip ta regulējot ciļa augstumu,jo izrādās ka man uzsūtīja neīsto jo bij divu veidu viņi.

modelis peugeot sv50 ac.

Vai tā var ka jaieliek velviena blīve apakšā un ar to vis bus ok???

vnk kautka negribetos sačakaret neko.

Uzliec divas :haha:

On 9/14/2017 at 20:40, Evil runners said:

kāds zin moš kā sataisīt gilera runner speedo? temperatūru, ātrumu, beņas daudzumu? jo temp un beņu vsp nerāda, bet ātrums stāvot uz vietas citreiz ir 20kmh!  būšu pateicīgs, ja kādam nebūs slinkums un iedos kādu padomu, thnx! :priv:

??

14 hours ago, Evil runners said:

??

Ātrumam pārbaudi kādā stāvoklī ir gliemezis vai viss ir iesprausts, viss turas utt. Dačikiem ar pārej pāri, paskaties vai visi vadi ir gabalā, ja ir tad pārej ar multi metru, izzvani vadus. Ir arī iespēja, ka strāvas regulators vai kā viņ tur beigts.

On 9/13/2017 at 14:55, Aple said:

Varētu kāds pastāstīt kā vieglāk ir uzvilkt kurbulim atsperi? Tā uzvelku bet kad taisnoju lai varētu iespiest iekšā viss izprūkst ārā

Es vilku kurbulim atsperi ar 2 skrūvgriežiem plakanajiem, grūti tev būs izskaidrot, bet 1 atsperes galu novieto uz "špiļkas" kur viņai būtu jāatrodas un otru atsperes galu velc ar skrūvgriezi uz riņķi, kad paliek grūtāk, tad ar otru skrūvgriezi pieturi lai neizslīd atspere.

tā esmu darījis daudzas reizes tieši un minarelli un ir bijis daudz vieglāk, protams ir bijis arī kad dabū ar atsperi pa knaģiem. :D

44 minutes ago, Spacemonkeye said:

Sveiki !Varētu kāds pateikt kāpēc kad nenoņemu karbrātoram filtra trubu viņš nedarbinas ,bet kad noņem un pieliek pirkstus ar apm otro treso reizi aiziet!

Sent from my SM-J500FN using Tapatalk

Jāregulē karburators.

Man stastija , ka uzliekot c21 ir jaliek selletra lai neraustas. Vnk es pats uzliku c21 , itka noreguleju ... bet uzdodot gazi pie luksofora vins nejiet, jatur 2sek pilna ru4ka lai aiziet,bet kad brauc uz kadiem 15-20km/h, drosi vari dod ru4ku un lidosi uz prieksu, itka regulacija norm, vel bez problemam uz 106. 

Setups-

Sportpro, mallosi multivars 3.5gr, polini sajugs, 21mm no names ar 96 dizi, yasuni c21, neatceros klokenes name, lkm stock aizdedze, stage 6 sports filtrs

5 minutes ago, Rihards said:

Man stastija , ka uzliekot c21 ir jaliek selletra lai neraustas. Vnk es pats uzliku c21 , itka noreguleju ... bet uzdodot gazi pie luksofora vins nejiet, jatur 2sek pilna ru4ka lai aiziet,bet kad brauc uz kadiem 15-20km/h, drosi vari dod ru4ku un lidosi uz prieksu, itka regulacija norm, vel bez problemam uz 106. 

Setups-

Sportpro, mallosi multivars 3.5gr, polini sajugs, 21mm no names ar 96 dizi, yasuni c21, neatceros klokenes name, lkm stock aizdedze, stage 6 sports filtrs

muļķības! tad jau visi rolleristi braukātu ar seletrām :D

ja tu ITKĀ noregulēji, tad tas neskaitas. sport pro ar c21 jāiet labi, bez raustīšanās.

Ja nesanāk noregulēt - aizved pie kāda kas to izdarīs precīzi.

2 minutes ago, ChrisBeat said:

muļķības! tad jau visi rolleristi braukātu ar seletrām :D

ja tu ITKĀ noregulēji, tad tas neskaitas. sport pro ar c21 jāiet labi, bez raustīšanās.

Ja nesanāk noregulēt - aizved pie kāda kas to izdarīs precīzi.

To saka daudzi tie " reguletaji" , gribi lai zjbis iet? Pis ieksa selletru . Ar karbi cakarejos 2dienas, liku lielakas/ mazakas dizes , mainiju rullus... ieliku 100 dizi raustijas, ieliku 105 vsp negribeja iet, ieliku 96 , saka iet sustrak, vel ir piejama 92, bet ta jau pa mazu, jau uz leovince staveja 96.

16 minutes ago, Rihards said:

To saka daudzi tie " reguletaji" , gribi lai zjbis iet? Pis ieksa selletru . Ar karbi cakarejos 2dienas, liku lielakas/ mazakas dizes , mainiju rullus... ieliku 100 dizi raustijas, ieliku 105 vsp negribeja iet, ieliku 96 , saka iet sustrak, vel ir piejama 92, bet ta jau pa mazu, jau uz leovince staveja 96.

nevajag mainīt tikai dīzi, bet regulēt arī gaisa padevi. :)

kāds tev gaisa filtrs?

un no name karbis arī izklausas "vilinoši"