Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Admin

Jautājumu topiks

Recommended Posts

Kads varbūt zin kam nāk lādēšanas relejam 6 vadi? Kuram rolleriem ? Varbūt aprilia sr50?

Kads varbūt zin kam nāk lādēšanas relejam 6 vadi? Kuram rolleriem ? Varbūt aprilia sr50?

Tas nav relejs, tas ir regulators.

Nejauc ar cdi? Cik es esmu redzējis, tad visiem regulatoriem nāk 4 vadi.

Cdi gan nāk sākot ar 2 līdz 6 vadiem.

delvē liktie sprosti parasti iztur 1dienu, pectam noluzt lipiņa.

scooters.lv jabut atsperem

tad jautajums ko tu ar viniem dari, jo ne atsperes ne sporsti (adatam ) nav ne saplishushi neko. ramim subfreimam ar viss kartiba. Karteru gulniem arii... Laikam nemaki metalu.

Labak pasaki ka atjaunot vitni kas ir "izstiepta", uzskruvet var, bet pievilkt kartigi nevar.

Edited by mkIIracingrox

čaf kāds varētu izpalīdzēt šādā jautājumā.Cik maksā pia kloķenes pamatgultņi nezinu vai minai ar pia ir kāda cenu atšķirība

ja pirksi skfā tad ganjau 15 eirikos iekļausies.

Uzprasi xero, manliekas viņš nesen pirka.

Kāds varbūt zin kur priekš S6 īsās šo plastamsiņu nopirkt un kas zem viņas? Pazaudēju.. Negribas jaunu ručku pirkt.

54e4aa44c66f1withxug1424271940.jpg

https://www.scooter-attack.com/

Pie styling parts sameklē Stage6 CNC ručku,atver vaļā un tur būs rezerves daļas.

kadas ir atsauksmes  ir par  gianelli silencer sporta izputejs?

ir tik pat jaudigs ka ZX?

ir veerts vinju pirkt?

Tas ir atkarīgs no tā kāds ir pārējais motora setups

tad jautajums ko tu ar viniem dari, jo ne atsperes ne sporsti (adatam ) nav ne saplishushi neko. ramim subfreimam ar viss kartiba. Karteru gulniem arii... Laikam nemaki metalu.

Labak pasaki ka atjaunot vitni kas ir "izstiepta", uzskruvet var, bet pievilkt kartigi nevar.

tas bija domāts par virzuļa sprostiem

skrūvē helicoil, pārgriez lielāku vītni, ja tā ir skrūve tad pārgriez mazku vītni

Tas nav relejs, tas ir regulators.

Nejauc ar cdi? Cik es esmu redzējis, tad visiem regulatoriem nāk 4 vadi.

Cdi gan nāk sākot ar 2 līdz 6 vadiem.

Ne man liekas ka tas ir tas regulators jo noņemot viņu pazūd gaismas. Tik tiešām nevienam nav tāds?

Ko darīt ja izpūtējs gar flanci laiž garām?Kautkādu to termo audumu tīt apkārt vai kā? :D

tas standrats, variants visu kārtīgi ar hermētiķi sasmērēt, bet labāk, lai tek garām nekā iekšā izpūtējā

Kāds var pateikt kas par problēmu? nomainiju cilindru,nomainiju tosolu un pie cilindra kārterī ir viens tads caurums pa kuru tek āra tosols :@ 

Ja tu domā mazo 3mm urbumu karterī,gandrīz apakšā,tad tas liecina par ūdensūkņa blīvslēga izbeigšanos....,ja vien tas ir Piagio motors.

Ja tu domā mazo 3mm urbumu kaerī,gandrīz apakšā,tad tas liecina par ūdensūkņa blīvslēga izbeigšanos....,ja vien tas ir Piagio motors

Jāa tas ir piaggio motors,kurā vietā viņš atrodas? http://prntscr.com/67jmzu ja blivslēgu maina ir japleš kārteri uz pusēm?

Edited by RockstarLV