Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Admin

Jautājumu topiks

Recommended Posts

Kādi procesi jāveic, lai uzliktu hyper1 šķīvjus uz mina hor? Kad uzliek uz ass viss ok, karteri arī savīlēti, problēmas rodas, kad wingu velku klāt- wings skaras klāt tam uzgrieznim/šķīvju augšējajai daļai. Konstateju, ka h1 šķīvji ir augstāki par stock ( t.i. Aizņem vairāk vietas uz reduktora ass, un wings nepaspej uzsesties tur kur vajag, viņš jau pirms tam pie šķīvjiem skaras. Ko darīt? Paldies jau iepriekš! Sori par kļūdām u.t.t. Rakstu no tel.

Shaibina starp shkīvjiem un wingu, tā lai vings uz gultņa centra sēž. vēlams rūdītu ja nē ātri beigsies

tā nav, no kurienes tāda pārliecība, ka "protams" ies labāk? dēļ nosaukuma? :D pareizi un kārtīgi savīlēts stoks mierīgi kabinās ārā dr evo. jauda vairāk ir atkarīga no lūkām, nevis kubatūras

Nee nu Deltu arii var savileet uz 20zs bet vinja ies 20min, es biju domajis taa ka nav jeegas vileet baigi tos stockus lai ietu labaak kā DR tad jau labak nepaskopot naudu un nopirkt jaunu DR un vel pavileet, bet neparspileeti. :D

Nee nu Deltu arii var savileet uz 20zs bet vinja ies 20min, es biju domajis taa ka nav jeegas vileet baigi tos stockus lai ietu labaak kā DR tad jau labak nepaskopot naudu un nopirkt jaunu DR un vel pavileet, bet neparspileeti. :D

Neveiksmīgs salīdzinājums,delta ar piaggio,es uzskatu.

Vēl viens jautājums-hyper2 vario vākam visas skrūves ir vienāda garuma?

tiešām neveiksmīgs salīdzinājums, abi ir čuguna cilindri, kāda atšķirība

Neveiksmīgs salīdzinājums,delta ar piaggio,es uzskatu.

Vēl viens jautājums-hyper2 vario vākam visas skrūves ir vienāda garuma?

jā, 35mm

Kādu vadu vai kaut ko citu vajag lai savienotu pastūzi ar tumbām? Un kā pēctam savienot pastūzi ar aķīti?

Bildes no pastuza un tumbam. Savilkshu vadinus =D

Vadi no pastuza iet uz tumbam. No radio pienaks RCA konektori pie pastuza. No akisa iet 16g vads lkm uz pastūzi pa vidu ar fuse jeb drosinataju un pie pastūza.

Kā pareizi iebraukāt jaunu cilindru un virzuli? cik daudz kilometri apmeram jānobraukā?

200-300km lai ir tas resurs.

AC streetrace + pro replica +21 mm karbis+multivars

Aptuveni kāda dīze derētu ?

Lielā atspere ?

mazās ?

un cik smagi rullīši ?

Saprotu, ka nav ekstrasensu klubs, bet nu pacenšaties palīdzēt, lai var vadīties pēc kaut kā.

Edited by Džabars

Kā pareizi iebraukāt jaunu cilindru un virzuli? cik daudz kilometri apmeram jānobraukā?

search izmantojam. ideālais variants -

AC streetrace + pro replica +21 mm karbis+multivars

Aptuveni kāda dīze derētu ?

Lielā atspere ?

mazās ?

un cik smagi rullīši ?

Saprotu, ka nav ekstrasensu klubs, bet nu pacenšaties palīdzēt, lai var vadīties pēc kaut kā.

ruļļi 4-6g, dīze sākot no kādi 80, mazās liec mhr sarkanās vai zilās, kā pašam labak patīk, lielo ņem to pašu malossi sarkano

Bildes no pastuza un tumbam. Savilkshu vadinus =D

Vadi no pastuza iet uz tumbam. No radio pienaks RCA konektori pie pastuza. No akisa iet 16g vads lkm uz pastūzi pa vidu ar fuse jeb drosinataju un pie pastūza.

200-300km lai ir tas resurs.

Pastūzis: http://www.ebay.com/itm/Kinter-MA-200-480W-4CH-Home-Car-HiFi-Digital-Stereo-Power-Amplifier-l-/281477314658?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item41895af862

Sūbis: http://www.ebay.com/itm/1pcs-5-inch-4-ohms-4-30-50W-Crystal-stereo-speakers-Subwoofer-Speaker-for-JBL-/151525505229?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item23479fb8cd

Tumba: http://220.lv/lv/auto_preces/auto_audio_tehnika/auto_akustiskas_sistemas/pioneer_ts_g1031i?id=1038582

Vari sameklēt ebay tos vadiņus? Savādāk, neko nesapratu :D

Problema ar dzirksteli, ieliku bloku visu savienoju, apslipeeju no ruusas magneetu pinumi vis chotka,bet neka, nomainiju indukcijas spoli, pamainiju cdi un kaa nav taa nav taa dzikstele, kas varetu but pa vainu?

Edited by rizhiks

Problema ar dzirksteli, ieliku bloku visu savienoju, apslipeeju no ruusas magneetu pinumi vis chotka,bet neka, nomainiju indukcijas spoli, pamainiju cdi un kaa nav taa nav taa dzikstele, kas varetu but pa vainu?

pamēģini novilkt no rāmja uz motoru masas vadu;) jo man bija tāda pati problēma novilku vadu dzirkstele parādītājās:) 

ja tas nepalidz tad vari pēc šāda principa vēl pārbaudīt vai tinumi vispār ražo 

Edited by matiss1997

pamēģini novilkt no rāmja uz motoru masas vadu;) jo man bija tāda pati problēma novilku vadu dzirkstele parādītājās:) 

ja tas nepalidz tad vari pēc šāda principa vēl pārbaudīt vai tinumi vispār ražo 

Paldies rīt pārbaudīšu, respektīvi ja nedarbosies tad sanāk, ka paši pinumi būs jāmaina?

Lieta tāda, kad bija tie laiki, kad bija dzirkstele tad kad es kurbulēju tad uz katru kurbuļa sitienu mazliet iedegas spidometra apgaismojums, bet tagad nedeg kurblējot tas arī varētu būt dēļ tā, ka nav dzirkstele?

Edited by rizhiks

Ja pietrūkst kādi 1-1.5mm, lai lūkas cilindrā atvērtos līdz galam, tad starp cilindru un karteri ir jāliek resnāka blīve un pēc tam jāfrēzē/jāslīpē nost kārtiņa no cilindra augšas? Un ja grib nedaudz mazāku squishu, tad tā kārtiņa jāņem nedaudz vairāk nost?

Edited by mikjis