Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Recommended Posts

Cik noprotu pēc bildēm viņš nedzīvo latvijā!? 

Ja kļūdos,tad atvainojos,veiksmi meklēšanā! :) 

UK ,Anglija ,cik noprotu kas zaga ir lietuviesi....bet nau nekādu pierādijumu ....Es nesaprotu ko viņi ar viņu darīs jo detaļas kā vel rāmi ar papiriem ir nereāli dabut ,tāpec jau es pirku melno kā donoru ...žēll jau ir viņs man nostājas 1.3k grasījos jaunu grupu likt ,citu speedo ...principa vel uz pāris simtiem. bet nu ko cerams atradisies .... :bljee:

žēl, iesaku čekot ss.lv, arī leišu un igauņu pārdošanas serverus.

čekot jau var bet nu 100% tur jau būs citi dokomenti un neviens neko nevarēs izdarit...

Cik noprotu pēc bildēm viņš nedzīvo latvijā!? 

Ja kļūdos,tad atvainojos,veiksmi meklēšanā! :) 

paldies veiksme noderes

Uk dara tā. Tos močua nozog, un tad vini stāv random stajankās, nezinu kapēc tā dara, bet ieteiktu pabraukāt apkārt. Cerams ka atradīsies! Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

tā jau itkā ir nodoms kurs to izdarija ,bet nau nekādi pierādijumi 
Te nau tā kad aiziesu tulit kādam pajeb*** iedot ... Pec tam iedos zajavu mentiem un tev vel lielāki sūdi bus 
Te anglijā viņs vinu veselu nepardos ,jo dokomentus seit neatradis kā vel mums Gumtree.com ir principā tas pats kas ss.lv un tur ja lābi kopa ar ebay ir 10 sendas vai gileras smt , jo papirus no gileras smt nacās likt ..

Sliktas zinas pec informacijas mocis tie transportets uz latviju vai lietuvi ,cilveki uzmanas tiek dziti no uk motocikli un skooteri uz latviju ,iedosu detalas no sendas un velviena rollera kas ir cela uz Latviju par transport lidzekliem lai nau iegrabiens 

Nesapratu tavu teikuma beigu daļu.. Kādas detaļas iedosi,kam iedosi,kāpēc? Neskaidri uzrakstīji vai arī nemāku lasīt. :( 

gribeju teikt tā kad paslaik anglija ,cilveki uzdarbojas un zog motociklus ka ari velosipedus ,pec informacijas avotiem ,senda is about to be transported uz Latviju vai Lietuvu ,tiko pazistamajai tika ari apzagta ,divi velosipedi ,viens scooteris ,tadi pati tehnika ,tada pasa veida ,tik gribu pabridinat cilvekus lai skatas ko perk jo var iebraukties ...Latvija ir savi gali kam tiks nodoti sis sendas ramja ,motoru etc numuru un info ja paradas lai zin kad tas ir zags ,tik nesaprotu ka vini ir gatavi vinus registret jo bez log book nevar ...iznemot citu rami ,bet cik zinu kad derbi sendas nau daudz ,sheit vai tur...

Sveiki ,

Kā jau labs laiks pagāja kad mana senda (Ananāss) aizgaja ar galiem , izskatiju visādus variantus , visus izbrāķeju (izlepis :hehe:) ,nesen pardevu savu GPR , gribējas atpakaļ sendiņu  , ilgi meklēju kautko tadu kas pašam sipatizējas , Tad nu pagaš pirmdien atradu šo Sendu , papiros nāk kā drd modelis , 07 Gada ,pa saldu ciparu , ilgi nedomāju ,mēģinaju sarunat ar pardeveju lai man patur man vinu līdz sodienai , jo skola e.t.c , nevarēju sarunat transportu ,kā jau vinas mums ir retas ši bija +/- 140km no manim projam , šorit aizbraucu apstities,ka jau man minēja ir problema ar vadiem (saucamo pravodku) , aizbraucu , sapratu kad ņemams bez jautājumiem , pec apraksta teica kad jauns 21 mm karbitis , un jauna kloķene , sadeva pilnu kasti ar detaļam , gruntetam platmasam , jaunam ruckam (gripi) , spoguļi , hebeļi , un vel visadi sikumi , ka ari stands bonusa nāca ,domāju bus ok , pec paris minūtem saka tas nau viss , atness kasti ar jaunām burkāna plastmasam .. domaju mosh bus replika no pirmas , tad jau redzes ..:kaspich:

principa tas saucamais , To Do list bus :

savilkt visus vadus ka jabut , 

mainīšu ratus uz SM jo šos mainīšu pret tadiem pašiem tik melniem ar krosa tupelem , (stav nolikti )

salikt jaunās plastmasas ,

atrast speedo no vecā moca , jo šim žel bet ļipiņas nolauzstas

savilkt visas troses pa jaunu ,

nomainit aizmugurējo tiltu uz citu ( majetnjiks ) jo ir biški labaks 

satīrit visu lai spid un laiztas 

varbut parvilkt beņki, nau nekas liels bet biški ir viens kasjaks 

apstities klučus bremzem

salikt visu kas ir vaļa ,

galvenais dzirdet ka motors murras..

Sakārtot astīti ,

un uzprišināt rāmi ,

sorry bildes caur iphone nesanak ielikt pareizi , tapec bus rekur linki 

https://ibb.co/ePqBdv 

https://ibb.co/i7WTQa

Man būtu viens jautājums ka varetu rami uzpulēt , un ar ko , kadi ierosinājumi?

sorry - par gramatiku un valodam

Es negribeju taisit jaunu topiku , kā jau šitas iesakts tad tik jaturpina .

Paldies kad izlasiji ! 

Respect

Sveki , 

Tatad Šodien mazliet uzmetu aci , kas un kā, atradu to kad visur jaunas blives , jauns kloķis (+gultni , salniki) ,svaigs sajugs , kautkas ķeras ar kurbuli , dažreiz atnak atpakaļ dažreiz ne , bus jauzmet aci .Kautkāds 70 cc cilindrs nau nejausmas vai firmas vai no make :( , nekur ne logo vai detaļas kodu atradu.

Tā padomaju, saku patities pa vadiem , pirmo kam uzmetu aci bij vadi no spolem zem magneta uz cdi ,taka itka savienots ,dzikstele ari ir nu labi ir tik talu domaju,iztiriju karbiti pie reizes , ieleju svaigu dziru ,nebiju gaidijis bet no 3 sitiena pa kurbuli ruc , neko parlaimigs biju :D .uzmetu aci aizmugurējam ratam .. nja gultņi metami , ka ari viens spieķis saluzis ;( . Bet tas tik talu , driz bus turpinājums ar vadiem un uzprišināšanai.

paldies kad izlasiji

respect 

IMG_5785.JPG

IMG_5782.JPG