Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

EdzisZ

Aprilia SR50 R By EdzisZ

Recommended Posts

Mani fascinē kā cilvēki samērā jaunu rolleri tik ātri noved līdz stāvoklim ''lauki'' vai ''kapi''. Reāli tas rollers ir max 10 gadus vecs, un tur jau tik daudz gremlini iekšā.

Cerams, ka tev izdosies visu savest kārtībā !

Kur tieši buktēta? 

līkums

Mani fascinē kā cilvēki samērā jaunu rolleri tik ātri noved līdz stāvoklim ''lauki'' vai ''kapi''. Reāli tas rollers ir max 10 gadus vecs, un tur jau tik daudz gremlini iekšā.

Cerams, ka tev izdosies visu savest kārtībā !

Tā nu tas ir. Es ar ceru! :hehe:

Stockam ~5g ruļļus... Dīze itkā varētu būt normāla, bet ja ar čoku iet labāk, tad ieliec dažus izmērus lielāku. Sent from my Hujavej Toster

Ja nav traki buktēts , tad tā nav problēma. Man ar bij buktēts un jauda būtiski nemainijās pēc iebuktēšanas.

lieta tāda, ka ar pusručku neiet ciet un lenam uznem atrumu. Ja iedod pilnu tad pukskina.

Problēma atklāta, siksnai starp variatora un dzestajskivi ir pārāk daudz vietas. Pirmdien sadabūšu īstās blīves un vajadzētu visam būt kārtībā. 

Nopirku jaunu spidometru no User TheLukeRay, liels paldies viņam. Nolimeju repliku ar karbona plēvi. Ir izdarīti vēl visdažādākie sīkumi kurus nav vērts uzskaitīt. Jāgaida vien pirmdiena. Tā arī filmix ciemos vēl nav bijis :( Bet tur nav liela runāšana. Jāsarunā būs kāda diena un vienreiz jāsataisa lai var braukt. 

https://failiem.lv/u/stxyd66m

Nav ne jausmas vai ar to bildi izdarīju pareizi, bet nu vajadzēja bildīti kā replika beigās izskatās. 

Nākošo sestdien būšu pie tevis!

Ko ar dublinieku izdomāji? :) 

uzliku pagaidām to pašu, izurbu dubliniekā papildus caurumu. Un +/- turas. Bet nu tas pagaidu variants. 

Bez šaubām. 

Edited by EdzisZ

Sveiki, es esmu atpakaļ.

Nopisises līdz nāvei ar to srku pārlasīju motoru uzmetu zx, un vienu sezonu žmiedzu apkārt laimīgs. (problēma vizinot meitenes, pats esmu diezgan "svarīgs", stocka katls kalnā negribēja vilkt.)

Nākamā vasara ir pēdējā "nepilngadīgs" statusā. 

Tāpēc mana srka šaja pavasarī uzziedēs līdz ar sniegpulkstenītēm.

Plāni?

-st6 mk2 sport pro katls (jau iegādāts, vajadzīgs jauns virzuļa kits un blīves) paldies @Nilskovalenko

-malossi rhq kloķis (tūlīt jau skaitu kāpostu) Iepriekšējais klokis no @Nilskovalenkonekam neder gaidu piķi atpakaļ

-21mm BE dellorto, paldies @Nilskovalenko

-pro replika, paldies @ArtursOG

-daudzi jauni sīkumi, gultņi, saļņiki, temp sensors, utt.

ielikt tās dikti skaistās led lentītes lampās.

ar vadiem tagad viss čikiniekā. 

WhatsApp Image 2017-10-23 at 17.56.25.jpeg

Edited by EdzisZ

Kloķis lietots? Ja jā , tad vēlāk nebrīnies, kāpēc pabirst kloķis un paķer visu, ko vien var , līdzi , svarīgāko motora detaļu pērk lietotu... Bet nu anyway veiksmi , tik daudz atpisies , ka jau žēl tevis. 

39 minutes ago, EdijsM said:

Kloķis lietots? Ja jā , tad vēlāk nebrīnies, kāpēc pabirst kloķis un paķer visu, ko vien var , līdzi , svarīgāko motora detaļu pērk lietotu... Bet nu anyway veiksmi , tik daudz atpisies , ka jau žēl tevis. 

Jā ir doma ņemt lietotu, bet maz brauktu. 130e par mhr rhq, aptuveni 5m/h šļices, vītnes, viss izskatās ļoti labi. 

Vienā mājaslapā teikts, ka tur 20k apgriezienus, otrā 16k. Vairāk ticu, ka 16k.

Ko saki?

3cea2391-69cf-4dbc-a748-c5df3503327d.jpg

Edited by EdzisZ

Piedodiet džeki , bet mūsdienās labāk braukt ar lietotu kloķi nekā jaunu. Tad ,kad vot pārlūzīs tajam svaigajam kloķim klanis vai nolūzīs kāda ass , tad varēsi bēdāties par savu iztērēto piķi. Ieliec kloķi kurš jau ir gājis kādam citam labu laiku un dzīvo laimīgs. No hate

Just now, Extended said:

Piedodiet džeki , bet mūsdienās labāk braukt ar lietotu kloķi nekā jaunu. Tad ,kad vot pārlūzīs tajam svaigajam kloķim klanis vai nolūzīs kāda ass , tad varēsi bēdāties par savu iztērēto piķi. Ieliec kloķi kurš jau ir gājis kādam citam labu laiku un dzīvo laimīgs. No hate

Ir lēmums pieņemts, rīt sūtu naudu un ņemu ciet!

38 minutes ago, Extended said:

Es īsti nesaprotu kādā veidā tas ir kaut nedaudz loģiski....

Nopērc no kāda kloķi, kas iespējams ir ar āmuru sista iekšā, protams tādā pašā veidā ņemta ārā, un ķipa būs zajbis?

Nemaz neskatoties uz to kādu nobraukumu pārdevējs norāda

+ Vēl ja sadarbojies attālināti (Pasts, Omniva u.t.t) Pastāv arī iespēja saņemt ķieģeli kas ietīts tavas vēlamās preces bildē....

Just now, TruseiC said:

Es īsti nesaprotu kādā veidā tas ir kaut nedaudz loģiski....

Nopērc no kāda kloķi, kas iespējams ir ar āmuru sista iekšā, protams tādā pašā veidā ņemta ārā, un ķipa būs zajbis?

Nemaz neskatoties uz to kādu nobraukumu pārdevējs norāda

+ Vēl ja sadarbojies attālināti (Pasts, Omniva u.t.t) Pastāv arī iespēja saņemt ķieģeli kas ietīts tavas vēlamās preces bildē....

Nu mūsdienās jaunu preci pērkot arī var iegrābties. Cik nav pēdējā laikā dzirdēts - Tam hpc nolūza , tam Jasils nolūza... . Tas kā tu to kloķi iegūsti ir cita lieta. Ja , piemēram no čoma paņem kloķi un zini kā viņš viņu ir lietojis , tad kapēc gan ne? Tepat forumā var dabūt normālus kloķus , tikai vajag atrast sakarīgus cilvēkus. Protams , pastāv variants , ka vari arī iegrābties , bet tāda iespēja pastāv , ka pērc arī jaunu kloķi.