Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Recommended Posts

tajā bildē palielam neder ruļļi un kloķis :D bet prieks, ka viss jauns un vienlaicīgi likts..

Būs arī ruļļi un par kloķa maiņu nedomāju :D Pašam arī liels prieks! :)

Njā kloķeni varēji s6 rt replicu vai īsto, un ruļus s6 es būtu tev iedevis, bet nu tas tā :hehe:

nu ko lai saka ja saregulēsi / saliksi visu normāli mani izliksi bez problēmām :haha:;(

veiksmi !!!!! :great:

Ceru ka saregulēšu labi, paldies par veiksmi! :naac:

Kur kolas pudele liksies? :hehe:

Veiksmi! :wrenchin:

Koliņa ko bākā liet, lai paātrinātu jaudu (Joks) :D Paldies! 

Izskatās, ka labs puika esi bijis, ka tādas dāvanas :D
Veiksmi darbos! 

Biju ļoti labs :D Paldies!

UP!

Šodien atnākot no skolas mājās ieraugu, ka atnākušas detaļas! Liela paldies user: Jeff par oversize transmisiju un paldies s-a.com par kloķvārpstu! Ja kādam interesē, pārdodu Stage6 Bando siksnu, gandrīz perfektā stāvoklī!

k3dez9doodd5z9tqrahj.jpg

Edited by TheLukeRay

UP!
Beidzot atnāca nu jau gandrīz pēdējās detaļas, no lielā saraksta...:yoo:Vēlreiz paldies PrimeParts.lv!
Kā jau parasti klāt bildīte ar detaļām...
xz8grdxfovc9ky2f47w7.jpg

Tākā oversize diskus uz sr50 vairs nepārdod, nācās atrast cilvēku ar starpliku un uztaisīt kopiju, par to paldies Unknown!
c59a2poouoxnoujhiv.jpeg
Edited by TheLukeRay

Tātad ilgi nekas netika rakstīts, bet noticis ir daudz kas, visu vēl neteikšu, bet šodien tika saņemts, ja tā var teikt, pēdējais sūtījums no user: Anakyira! Paldies, par spīdīgajām detaļiņām! :) 

x83svcbmduflaghj4x.jpgDrīzumā gaidām vēl vienu UP! :great: :jack:

Edited by TheLukeRay

Až asariņu notrausu :D Lūdzu!

Gan jau būs vēl viens sūtījums, jāskatās, kas viss vairāk vajadzīgs, bet tuvākajā laikā domāju, ka nē.. :yoo: :( 

Skaties ka kāds čigāns nenoskrūvē tās BLING BLING mantiņas :D

Jāskrūvē viss uz līmi, lai nevar atskrūvēt. :D 

Un man Anna teica ka str8 un Tuner plaukti neatšķirās un ir vienādi hromēti, jo atsūtīja man Tuner kurš bija uz kautkādu lēto chrome pusi kautgan gribēju str8 :( Bet izskatās ka nebūšu vienīgais šogad kam būs uz 3gena full chrome stūre :kaspich: Veiksmi paspēt!

Un man Anna teica ka str8 un Tuner plaukti neatšķirās un ir vienādi hromēti, jo atsūtīja man Tuner kurš bija uz kautkādu lēto chrome pusi kautgan gribēju str8 :( Bet izskatās ka nebūšu vienīgais šogad kam būs uz 3gena full chrome stūre :kaspich: Veiksmi paspēt!

Nu abi ražoti viena vieta, tikai rebranded. :)

Lai vecas talak, Varam tev piedavat vel bling bling lietinas :D

neatšķiras jau ar :) Ko nozīmē lētais hroma? :D Un šis ir īsais plaukts.

P.s. až vainīga sajutos

neatšķiras jau ar :) Ko nozīmē lētais hroma? :D Un šis ir īsais plaukts.

P.s. až vainīga sajutos

Atšķiras, šis spīdīgāks, mans matēts var teikt, stūre un plaukts tik ļoti atsķiras! ;)

Atšķiras, šis spīdīgāks, mans matēts var teikt, stūre un plaukts tik ļoti atsķiras! ;)

Njaa, man jau ari mazliet plaukts atšķiras no stūres, tikai manā gadījumā, stūre ir mazliet matētāka...jo str8 stūres chrome nav. :( :great:

Njaa, man jau ari mazliet plaukts atšķiras no stūres, tikai manā gadījumā, stūre ir mazliet matētāka...jo str8 stūres chrome nav. :( :great:

mums apmainīti! :D man stūre str8 chrome bet plaukts matētāks chrome, tev otrādāk :D bet veiksmi salikt visu, tiekās!

Hey, hey, hey! Pagājis kāds laiciņš, eksāmeni nokārtoti :great: Daudz nekas nav izdarīts, bet kaut kas jau ir :naac: Tika uztaisīta speciāla atslēga ar kuru pievilkt variatoru un tika izgriezti caurumi priekšējā dubļu bleķī! Sapirktas dažas lietiņās....

• Polini torsen wd (Atjaunoti gūltņi un gredzeni)
  • Malossi MHR violetā atspere
  • Malossi mazās melnās atsperītes
  • Str8 black line aizmugurējā  led lamp
  • Yasuni flancis izpūtējam
  • Gumijas bukses torsēnam
  • Stage6 Oversize bremžu disks, ar stage6 starpliku

zdmwbvdbs8i2kgtiocv6.jpg

4jq3gvh5l9zji6dyqcj.jpgkd4gafo8pmvlilkv25r.jpg

mh8u9libnsbt63iv8ji9.jpg

STAY TUNED! :naac: :great:

Edited by TheLukeRay