Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

TheLukeRay

Aprilia Sr50 by TheLukeRay

165 posts in this topic

Sveiki!
Tātad, ķeršos uzreiz pie lietas un stāstīšu jums par motorolleri, kas ticis manā īpašumā ša gada aprīļa beigās, maija sākumā! Stāstīšu visu kā ir, motorolleri iegādāts ideālā stāvoklī, gan tehniskā, gan vizuālā, pilnīgi stock! Sr'ka ir 2005 gada, nobraukums viņai ir ļoti iespaidīgs +/- 16000km ( 0_o ) Iet es teikšu viņa ideāli uzrāviens ir labs, max ātrums 75 km/h (Pieliecoties pa vējam 80km/h :D ) Tas nu būtu arī viss, vismaz pagaidām, ja mācēšu ielikt būs arī dažas bildītes.

gallery_5359_293_3004.jpg.

Edited by TheLukeRay

Sexīgs krāsojums,notonē lampas,noņem spoguļus un yasuņiku vai kādu citu sporta trubu un būs konča! :jack:

Veiksmi :wrenchin:

Tonējamā plēve jau ir klāt, tikai jāiečeko kā īsi ar viņu tonēt, ja kāds ir to darījis, nevar man pamācīt ieteikt kā, un kas??? Paldies, par veiksmi, noderēs! :wrenchin:

Nokāpjot no rollera gnj visus 83km/h dabūsi.

Lai veicas ar projektu.

Varētu tā būt :D Paldies!

Vēlu tev veiksmi projektā :emo: 

Paldies! Pašam arī veiksmi ar savu sr'ku

Tonējamā plēve jau ir klāt, tikai jāiečeko kā īsi ar viņu tonēt, ja kāds ir to darījis, nevar man pamācīt ieteikt kā, un kas??? Paldies, par veiksmi, noderēs! :wrenchin:

Ganjau pats n1kon var palīdzēt, ir to darijis! :weed:

Veiksmi ar projektu! :)

Mazliet pastāstīšu par to kas ar sr'ku notika tālāk, kad viņu nopirka, neko daudz par motorolleriem es nezināju, tāpēc tika pirktas kaut kādas detaļa,kaut vai nezināju vai tās ir jāpērk sākumā vai beigās, vai vispār vaig.... :D Tāpēc sanāca tā muļķīgi nopirku dažas lietiņas. :mjaso:

Motorā:

• Stage6 Torque Control (Sajūgs)
  • Stage6 R/T CNC clutch bell (Sajūga zvans)
  • Stage6 melna MEDIUM atspere (Lielā sajūga atspere)
  • Variatora ruļļi 19x15,5 (4,3 grami)
  • Malossi Multivar Variators
  • Daudz citi sīkumi kā, piemēram, bremžu kluči, jauna švame filtra kastei, u. c. 

Vizuālajā:

• Standarta Aprilia Sr50 spoguļi
  • Gilera Runner SP mazā filtra kaste
  • Gumijas rokturi Pro Grip - melni/pelēkas
  • Alumīnija grīdiņas, paštaisītas
  • Nopirkta tonējamā plēve, lai tonētu lampas un pagriezienus.

Gandrīz visas detaļas pirktas galīgi jaunas, izņemot variatoru, to nopirku pa 35 Euro, teicamā stāvoklī! :wrenchin:  

Pērku!!!! Gilera Runner pakaļējo mazo dubļu bleķi!

Var arī piedāvāt izpūtējus Yasuni R vai Stage6 Pro Replica!

Lūk dažas bildītes no darba procesa...

large.Aprilia_SR50_8.jpg.68aa0a94bd14ad0large.20150719_215539.jpg.d53c170bcad686large.20150715_221412.jpg.bc7edaddbd354dlarge.20150813_204851.jpg.ba34f8baef391e

Kastes kur stāvēja sajūgs un zvans ir tukšas jo aizmirsu nofočēt pirms ieliku viņus....

Edited by TheLukeRay

Paldies jau varēji pateikt :D 

Labāk pastāsti cik reizes esi kritis ar viņu :haha:

Bet nu ja smukas daļiņas , ko domā darīt  motorā kādi plāni nākotnei ??? :kaspich:

Paldies, paldies! :D Neredzēju, baigi daudzi teica paldies!
Nu sanāca, bet to drīz pastāstīšu! 
:wrenchin:

Mēģinu no kāda ieķert stage6 pro replica, vai arī yasuni r, ja nebūs, tad pirkšu jaunu, nauda itkā jau ir jaunam  stage6 pro replica, bet nezinu vai pirkt jaunu, vai no kāda ļoti labā stāvoklī ieķert....nu tā.... un vēl dažas lietas pie styling, kā mazais gilera dubleķis, tonētas lampas, led lampa pakalā un daži sikumiņi vēl :D

Paldies jau varēji pateikt :D 

Labāk pastāsti cik reizes esi kritis ar viņu :haha:

Bet nu ja smukas daļiņas , ko domā darīt  motorā kādi plāni nākotnei ??? :kaspich:

Kāda tev starpība cik reizes viņš ir kritis ar srku? tavs rolleris?? Tiešām tu esi klauns 

Kas tev nepatīk, pajokot ar čomu nevar ne ???

Tāda kritika ej tu nost ...

Spam off

jokot ir labi,bet tas bija sūdigs joks,man būtu,piemēram,pašam kauns,ja man kāds tādu pateiktu ...

jokot ir labi,bet tas bija sūdigs joks,man būtu,piemēram,pašam kauns,ja man kāds tādu pateiktu ...

Labi, tak beidziet, labāk pastāstiet kurš no abiem izpūtējiem labāks Yasuni R vai Stage6 Pro Replica?

Labi, tak beidziet, labāk pastāstiet kurš no abiem izpūtējiem labāks Yasuni R vai Stage6 Pro Replica?

DIY tūninga ieskatā ir pastāstīts un parādīts, kādi ir labākie izpūtējie pēc rezultātiem uz 50cc motoriem ;)

Edited by m0ussy

DIY tūninga ieskatā ir pastāstīts un parādīts, kādi ir labākie izpūtējie pēc rezultātiem uz 50cc motoriem ;)

Paldies, ja sapratu pareizi tad Yasuni R uz stock rāviens ir ļoti labs, bet topam neko daudz nepiedod, bet Stage6 Pro Replica labākām iekšām piedod vairāk top...

Tātad nolēmu, ka nākamās nedēļas sākuma pirkšu Stage6 Pro Replica, tāpēc ka vēlāk domāju likt arī 70cc un Stage6 Pro Replica tam būs ļoti piemērota! :wrenchin: Tikai viens jautājums vai varat kāds parādīt īsto Stage6 Pro Replica, kas ir domāts manam rollerim, gribētos Chrome / Carbon  - Rollera Marka: Aprilia   Modelis: Sr50 rolleris ir LC, reģ. gads. 2015.

Edited by TheLukeRay

Ieej Scooter-attack.com, un atrodi jebkuru rolleri ar piaggio motoru.

Veiksmi ar sr'ku.

Nu ceru ka derēs, paldies tev! ;) Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Nu par to,ka yasuni r nedod labu uzrāvienu ir muļķības! man uz stock srkas ar yasuni r ir afigenais uzrāviens un top speeds ap 105 km/h

Personīgi man patīk yasuni r skaņa labāka,bet man tagad pārmetīs,ka yasuni r ir pārāk overrated..

Skaties savas finanses,ja maks atļauj,ieteiktu ņemt yasuni r 

Edited by n1kon

Nu par to,ka yasuni r nedod labu uzrāvienu ir muļķības! man uz stock srkas ar yasuni r ir afigenais uzrāviens un top speeds ap 105 km/h

Personīgi man patīk yasuni r skaņa labāka,bet man tagad pārmetīs,ka yasuni r ir pārāk overrated..

Skaties savas finanses,ja maks atļauj,ieteiktu ņemt yasuni r 

Nu jā, tad es skatīšos itkā jau naudas ziņā tas ir tikai 20 euro starpība..bet stage6 pro repliva man labāk pēc skaņas...nu es skatīšos, tas jau kā kuram...

yasuni principā ir labāks priekš stoka, bet ja met vēl kaut ko iekšā, ar pro repliku iet, maigi sakot, lopā.

chrome/carbon pro replica piaggio
https://www.scooter-attack.com/shop/#!/en/Piaggio/NRG-mc-DD-50-1998/Exhaust-Systems/Sport/S69114003CA-Exhaust-Stage6-PRO-Replica-Chrome-Carbon-with-euro-approval.html

Kādu laiciņu bija klusums, mēģināju tonēt ar to plēvi, sanāca vnk sūdīgi, tāpēc vakar nopirku tonējamo laku, un nesen nopūtu ar laku, rīt domāju tonēt priekšējās lampas! Domāju pietiks šādas....

large.20150819_213803.jpg.b4a9774803a302

Rīt ielikšu bildi ar uzliktiem tonētiem pagriezieniem un arī ar priekšējo lampu, cerams izskatīsies labi un visiem patiks :D :wrenchin:

Edited by TheLukeRay